Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 106: N. Berut - K. Dzierżak, 4.5, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
199: A. Kita - A. Różańska, 5.5, KP 9EW 4 S xN S4+1 690-7.96
199: A. Kita - A. Różańska, 5.5, KP 10EW 3 NTS H6+1 630-4.57
297: M. Wyżlic - M. Korzeniowski, 7.0, KP 7EW 6 NT xW DA-1 200-13.60
297: M. Wyżlic - M. Korzeniowski, 7.0, KP 8EW 4 SE HJ+2 480-5.20
395: M. Szparaga - P. Kacprzak, 9.0, KP 5EW 4 SS DQ= 620-8.89
395: M. Szparaga - P. Kacprzak, 9.0, KP 6EW 2 NTW S5= 120-5.34
498: A. Łoziński - H. Komodziński, 5.0, KP 3EW 3 NTN C10= 400-0.89
498: A. Łoziński - H. Komodziński, 5.0, KP 4EW 1 HS SK= 80-2.23
596: R. Mrukowski - W. Zieliński, 12.0, KP 1EW 2 CW S3-1 50-2.99
596: R. Mrukowski - W. Zieliński, 12.0, KP 2EW 3 NTW S7-2 100-7.39
694: J. Kostrzewski - Z. Ehlert, 8.0, KP 19EW 4 HW H5+1 6501.33
694: J. Kostrzewski - Z. Ehlert, 8.0, KP 20EW 3 NTN C3= 600-8.06
792: W. Balawender-Czynsz - M. Piasecki, 5.5, KP 17EW 2 NTS SQ+1 1503.77
792: W. Balawender-Czynsz - M. Piasecki, 5.5, KP 18EW 3 HS DK= 140-4.05
890: K. Kacprowicz - J. Siwczyński, 5.5, KP 15EW 5 D xW SA-1 100-2.77
890: K. Kacprowicz - J. Siwczyński, 5.5, KP 16EW 6 SE H4= 143013.77
993: J. Graniczny - B. Kamelski, 9.5, KP 13EW 5 DW CA-1 100-3.05
993: J. Graniczny - B. Kamelski, 9.5, KP 14EW 2 SE D10+2 170-0.97
1091: B. Majerek - E. Krakówka, 2.5, KP 11EW 3 DE DA+1 130-0.34
1091: B. Majerek - E. Krakówka, 2.5, KP 12EW 4 DS SA-2 2004.43
11104: A. Seichter - C. Bołądź, 13.0, KP 29EW 5 CN SA-2 2004.60
11104: A. Seichter - C. Bołądź, 13.0, KP 30EW 1 NTN D5+3 180-0.75
12102: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 27EW 3 NTW S4= 4005.81
12102: M. Jackiewicz - J. Chojnowski, 4.5, KP 28EW 1 DW CQ+2 1104.90
13100: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 25EW 1 NTE D5+1 120-8.10
13100: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 26EW 6 HS SQ= 1430-4.51
14103: E. Ziółkowska - J. Machura, 3.5, KP 23EW 1 NTN C4= 900.76
14103: E. Ziółkowska - J. Machura, 3.5, KP 24EW 4 HE SK-2 100-0.63
15101: K. Wierzbowski - M. Nazarewicz, 8.0, KP 21EW 3 NTS S2+3 690-4.69
15101: K. Wierzbowski - M. Nazarewicz, 8.0, KP 22EW 4 HW DA-1 100-6.16
 +/-
 WYNIK-63.79
 MIEJSCE683