Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 25 marca 2024

Wyniki z 45 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 1: S. Gołdyn - P. Dimitriu, 6.0, DS, DS/136

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
210: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 25NS 3 NTE H4+1 630-2.11
210: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 26NS 6 HS D4= 14304.51
210: E. Lis-Nazaruk - M. Bryndzia, 7.0, DS 27NS 3 NTW C10-2 1005.91
32: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 28EW 1 NTS D7-1 1004.78
32: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 29EW 2 DE CQ+1 1102.48
32: S. Gołdyn - Z. Eisenberg, 3.0, DS 30EW 3 DN C8-1 505.11
49: J. Kurianowicz - Z. Buciuto, 9.0, DS 16EW 4 SE D3+1 6503.01
49: J. Kurianowicz - Z. Buciuto, 9.0, DS 17EW 3 NTS SQ= 400-1.85
49: J. Kurianowicz - Z. Buciuto, 9.0, DS 18EW 2 DW SQ+1 1101.96
57: T. Szczęch - D. Dworzyński, 4.5, DS 7EW 6 SE D7= 14306.23
57: T. Szczęch - D. Dworzyński, 4.5, DS 8EW 6 SW HJ+1 10105.73
57: T. Szczęch - D. Dworzyński, 4.5, DS 9EW 2 SS HK+2 1702.38
63: L. Cegiel - S. Janiak, 10.0, DS 22NS 4 HE DJ= 620-7.50
63: L. Cegiel - S. Janiak, 10.0, DS 23NS 3 NTS C5-2 200-7.01
63: L. Cegiel - S. Janiak, 10.0, DS 24NS 4 HW D2= 420-10.13
78: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 4NS 1 SW HQ-2 2005.01
78: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 5NS 2 SS DQ+2 170-0.22
78: Z. Bobak - S. Małowiecki, 8.0, DS 6NS 3 NTE DA+1 630-4.68
811: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 10NS 3 NTS S10+1 6304.57
811: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 11NS 2 SN DK-1 502.50
811: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 14.0, DS 12NS 4 S xW HA-1 1000.65
95: S. Bogdanowicz - S. Zabłocka-Śledzka, 6.0, DS 19NS 4 HW SQ+1 650-1.33
95: S. Bogdanowicz - S. Zabłocka-Śledzka, 6.0, DS 20NS 3 NTS C5-1 100-3.98
95: S. Bogdanowicz - S. Zabłocka-Śledzka, 6.0, DS 21NS 1 H xN DQ+4 9609.29
104: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 13EW 4 DE S3-1 100-3.05
104: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 14EW 3 SE D10+1 170-0.97
104: A. Augustyniak - H. Gayny, 8.0, DS 15EW 5 D xW SA-1 100-2.77
 +/-3.60
 WYNIK22.12
 MIEJSCE191