Turniej na maksy

Piątek, 22 marca 2024

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
162Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
3.0
5.0
SLSL/10664.3711
270Tomasz Walczak
Michał Glinkowski
0.0
0.0
WPWP/27063.7311
343Kazimierz Cios
Joanna Cios
11.0
0.0
SL
SL/10663.1910
417Svetlana Gudkova
Anna Zalewska
2.0
2.5
MAMA/38462.3110
571Marta Szymańska
Anna Stachowiak
1.0
0.0
WPWP/27061.729
625Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
3.0
3.0
LDMA/8661.279
732Leszek Tarnogrodzki
Tomasz Baranowski
4.0
5.0
OPOP/27361.008
872Stanisław Radziej
Karolina Kaczmarek
0.5
1.0
WPWP/27060.177
927Ireneusz Liberadzki
Karolina Kupczyk
3.0
2.5
LD
MA
MA/8659.737
1033Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
3.0
5.0
DSOP/27359.226
1115Andrzej Humpich
Barbara Humpich
0.0
0.0
MAMA/38458.986
1246Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.5
2.5
SLSL/10658.785
1377Tomasz Derba
Janusz Linkiewicz
11.0
5.0
ZPZP/30858.085
1460Jan Pustelnik
Leszek Krzeczek
7.0
9.0
SLSL/10658.074
1575Anna Kondyjowska
Jacek Adamczyk
5.0
3.0
ZPZP/30857.124
1641Jan Glenz
Maciej Sachs
5.0
3.0
OPOP/27357.083
1757Andrzej Smagoń
Tomasz Konieczny
0.0
1.0
SLSL/10656.603
1864Alicja Kaczmarek
Marianna Jeżewska
1.5
0.5
WPWP/27056.143
1920Jarosław Zastawny
Jacek Narębski
0.0
1.0
MAMA/38455.652
2044Dariusz Wojtasiak
Jerzy Boguta
1.5
0.0
LD
SL/10655.232
219Marek Kozłowski
Zbigniew Sosna
5.0
5.0
DSDS/38055.192
2216Jolanta Warzecha
Irena Wilczyńska
0.0
1.5
MAMA/38454.152
2334Dariusz Kulita
Przemysław Trólka
3.0
3.0
OPOP/27354.012
2452Janusz Hamryszak
Leszek Zieliński
2.0
4.0
SLSL/10653.722
257Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
7.0
DSDS/38053.712
2637Andrzej Duda
Piotr Sienkiewicz
4.0
2.5
OPOP/27353.432
2719Andrzej Rzepecki
Krzysztof Peret
1.5
0.0
MA
MA/38453.222
2853Janusz Bakalarz
Jadwiga Mysłowska
1.0
1.5
SLSL/10653.212
295Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
12.0
7.0
DSDS/38053.022
3047Andrzej Garus
Zdzisław Rozkrut
0.0
0.0
SL/10652.861
3136Elżbieta Berkowicz
Zygmunt Berkowicz
2.0
1.5
OPOP/27352.591
3279Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
11.0
7.0
ZPZP/30852.491
3312Andrzej Bojda
Marta Bojda
3.0
2.0
DSDS/38051.911
3473Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
7.0
ZPZP/30851.671
3510Wojciech Sadowski
Kamila Kukuła
2.0
7.0
DSDS/38051.621
368Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
3.0
DSDS/38051.461
3713Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DSDS/38051.381
381Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
11.0
4.0
DSDS/38051.091
3969Filip Grześkowiak
Mateusz Krzyżaniak
0.5
0.5
WPWP/27050.821
4059Szymon Kapała
Magdalena Kapała
7.0
2.0
MP
SL
SL/10650.42
414Zbigniew Sobczyk
Bogdan Sokół
12.0
4.0
DSDS/38050.01
4251Marian Gacek
Jolanta Okręglicka
3.0
1.5
SLSL/10649.83
4331Jacek Czaja
Edmund Gabryś
5.0
7.0
SLOP/27349.14
443Piotr Dudek
Krystyna Dudek
1.0
1.0
LBDS/38048.86
4529Danuta Strawa
Ireneusz Hebdowski
0.0
0.5
OPOP/27348.81
4654Rafał Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
5.0
SLSL/10648.78
4711Andrzej Chodowski
Stanisław Korona
4.0
3.0
DSDS/38048.59
4838Urszula Książek
Teresa Rozkosz
1.0
0.0
SL
OP/27348.47
4914Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
2.0
4.0
DSDS/38048.15
5078Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.5
2.5
ZPZP/30847.47
5126Maciej Osmolak
Małgorzata Duda
2.5
1.5
MAMA/8647.30
5235Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
4.0
OPOP/27346.15
5323Martyna Gmurek
Bartosz Rybak
1.5
1.5
MAMA/8645.93
542Antoni Gołębiewski
Andrzej Suchodolski
0.0
5.0

DS
DS/38045.52
5563Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
0.0
0.0
WPWP/27045.38
5648Iwona Martynek
Janusz Talarek
0.0
0.0
SL/10645.33
5761Mariusz Bakalarski
Krzysztof Pochopień
2.5
0.0
SL
SL/10644.94
5855Roman Puzoń
Józef Chowaniec
1.5
1.0
SLSL/10644.53
5924Maksymilian Stępniak
Maja Jakubiak
1.0
1.5
MAMA/8644.02
6056Krystyna Maczyńska
Jan Maczyński
0.0
0.0
SLSL/10643.91
6176Tadeusz Mediuch
Kazimierz Wiliński
1.0
7.0
ZPZP/30843.84
6218Jolanta Szczepańska
Stanisław Klimczak
0.0
0.0
MA/38443.73
6349Piotr Janica
Marian Pająk
0.0
0.5

SL
SL/10643.45
6458Zuzanna Mieszuk
Maja Jackowska
0.5
0.0
SLSL/10642.97
6565Martyna Hodała
Aleksandra Schmidt
0.0
0.0
WPWP/27042.41
6668Katarzyna Skorupka
Hanna Koziełło
0.0
0.0
WPWP/27042.41
6745Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10642.27
6828Piotr Karaś
Tomasz Kopka
0.5
3.0
MAMA/8641.76
6930Eryk Hamerski
Adrian Spyrka
4.0
4.0
OPOP/27341.71
7066Michalina Biechońska
Pola Pawlak
0.0
0.0
WPWP/27040.71
7142Hanna Jamry
Ewa Kulita
0.0
0.0
OPOP/27340.66
726Wojciech Skonieczny
Leszek Sowinski
5.0
0.0
DSDS/38039.49
7374Elżbieta Kowalczyk
Wincenty Glina
0.0
0.0

NZ
ZP/30839.33
7440Wiesław Grabowski
Jerzy Jankowski
2.0
2.5
OPOP/27339.20
7522Katarzyna Duran
Andrzej Duran
0.0
0.0
MA/38439.07
7667Amelia Błażko
Kalina Celińska
0.0
0.0
WPWP/27036.52
7721Grażyna Prokopienko
Krystyna Skałecka
0.0
0.0
MA/38432.89
7850Szymon Król
Adam Dziula
0.0
0.0
SLSL/10628.25

Statystyka ośrodków...