Turniej na maksy

Wtorek, 19 marca 2024

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
198Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
11.0
11.0
WPWP/46268.3416
217Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
5.0
4.0
MAMA/12668.3416
3113Paweł Dickert
Kazimierz Jordan
3.0
5.0
ZPZP/48268.1715
4116Jolanta Gdaniec
Jan Włoszek
0.0
1.5

ZP
ZP/48267.3615
522Wiesław Bratoszewski
Krzysztof Najda
1.0
7.0
MAMA/12664.5714
638Piotr Szczygieł
Bogusław Drozd
5.0
4.0
SW
ZP
MP/4162.5814
746Eugeniusz Zalewski
Tadeusz Urbanek
9.0
7.0
SL
PK
MP/4161.9413
8115Radosław Maćczak
Patryk Kośla
2.5
2.0
ZPZP/48261.4212
934Andrzej Hycnar
Małgorzata Mucha
13.0
1.5
PK
MP
MP/4160.9912
1030Dariusz Kłodos
Arkadiusz Zadworny
4.0
5.0
MAMA/12660.9911
11112Paweł Stężała
Jadwiga Stężała
7.0
2.0
ZPZP/48260.4611
1296Tomasz Kuchta
Tadeusz Janczurewicz
2.0
5.0
ZP
WP
WP/46259.7010
1340Krzysztof Ziewacz
Wojciech Lubas
5.0
5.0
SL
DS
MP/4159.6510
1412Marek Borkowski
Mariusz Mączewski
2.5
3.0
MAMA/12659.609
15110Artur Buciak
Jan Purczyński
2.0
7.0
ZPZP/48258.569
1684Maja Żabierek
Hubert Urban
7.0
9.0
MASW/47758.468
1770Witold Depa
Hanna Chałupnik
4.0
3.0
OPOP/40157.978
1856Mariola Miklaszewska
Tomasz Zataj
3.0
2.0
MAMP/4157.457
1966Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
3.0
5.0
OPOP/40157.077
2019Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
7.0
11.0
OP
MA
MA/12656.946
2180Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
15.0
18.0
SWSW/47756.916
22103Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
4.0
3.0
ZPWP/46255.985
2329Józef Lechman
Tomasz Przegaliński
0.0
2.5

MA
MA/12655.845
2454Benedykt Mieszczak
Andrzej Jarmużek
5.0
5.0
KPMP/4155.424
25102Stefan Jadowski
Marcin Graczkowski
3.0
2.0
ZPWP/46255.264
2681Piotr Waluszewski
Robert Kowalski
5.0
12.0
SWSW/47754.884
2744Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WMMP/4154.863
2860Marek Urbański
Wiesław Fecko
15.0
11.0
MA
MP
MP/4554.613
2913Włodzimierz Urbanowicz
Marek Szakun
5.0
5.0
MAMA/12654.503
3068Józef Szumiński
Zbigniew Kowalczyk
4.0
5.0
OPOP/40154.393
3189Krzysztof Gałda
Stanisław Skrzypczak
12.0
5.0
SWSW/47754.373
3251Norbert Krzystanek
Krzysztof Mielniczuk
4.0
2.0
SW
LU
MP/4154.233
33101Marek Szumowicz
Mirosław Gluba
2.5
2.5
ZPWP/46254.033
3475Roman Wąchała
Piotr Andres
2.5
5.0
OPOP/40154.033
3525Krzysztof Gołaś
Andrzej Fengler
7.0
5.0
MAMA/12653.983
3677Grzegorz Zakrzewski
Marcin Terelak
11.0
5.0
SWSW/47753.753
3732Piotr Stefanów
Iwona Wróblewska
2.5
3.0
MP
MA
MP/4153.603
3820Waldemar Radziak
Zygmunt Kuczyński
12.0
11.0
MAMA/12653.482
3950Krzysztof Galubiński
Adam Talarczyk
4.0
2.0
WPMP/4153.352
4071Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
Henryk Przybylski
2.0
4.0
OPOP/40153.222
4187Andrzej Majcher
Zbigniew Borkowski
9.0
12.0
SWSW/47753.192
4292Hanna Kowalska
Artur Więckowski
5.0
5.0
SWSW/47753.152
4336Henryk Rybarski
Danuta Rybarska
1.5
0.0
WM
MP/4153.072
4459Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
13.0
MPMP/4552.982
452Waldemar Putz
Henryk Przybysławski
5.0
5.0
MAMA/12652.672
4664Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
5.0
MPMP/4552.592
4772Edward Flis
Wiesława Lebiecka
1.0
0.0
OPOP/40152.222
483Andrzej Bajko
Elżbieta Sznajder
2.5
0.5
MAMA/12652.162
4979Dariusz Nowek
Bartosz Ceglarski
7.0
9.0
SWSW/47751.671
5039Piotr Wróblewski
Eugenia Stefanów
4.0
4.0
MA
MP
MP/4151.521
5128Janusz Kowalczyk
Paweł Bagrowski
5.0
2.5
MAMA/12651.281
5283Leszek Adamczyk
Anna Tamborska
1.0
0.5
SWSW/47751.071
53111Ewa Krok
Krzysztof Lubkowski
1.5
2.5
ZPZP/48250.961
5493Jerzy Ciesielski
Stanisław Babiak
0.5
1.5
WPWP/46250.741
554Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
3.0
7.0
MAMA/12650.721
5616Adam Żelazny
Bogusław Chomentowski
5.0
5.0
MAMA/12650.671
5711Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
2.5
3.0
MAMA/12650.001
5888Marcin Horodyski
Edmund Jas
3.0
7.0
SWSW/47749.811
5974Anna Pusz
Krzysztof Żołnierkiewicz
2.0
0.0
OP
OP/40149.421
6048Jacek Sroczyński
Ewa Pietrzykowska
3.0
1.0
DS
MA
MP/4149.19
6157Józef Kurnik
Andrzej Łodziński
3.0
2.5
KP
MA
MP/4149.08
6282Zbigniew Kopeć
Jerzy Daniel
1.5
5.0
SWSW/47748.93
6324Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
4.0
3.0
MAMA/12648.88
6414Mirosław Zawiślak
Jacek Metter
4.0
3.0
MAMA/12648.88
657Zbigniew Kozerski
Ryszard Karwat
2.5
2.5
MAMA/12648.50
6642Andrzej Klimuk
Stanisław Kowalczewski
1.0
1.5
WPMP/4148.46
6799Grzegorz Żyliński
Jerzy Karwowski
0.0
0.0
WPWP/46248.33
6855Małgorzata Maruszkin
Ewa Zawilska
2.5
1.0
MAMP/4148.32
6963Marek Glibowski
Jerzy Kłusek
2.5
5.0
MPMP/4548.27
70107Barbara Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
0.5
0.5
ZPZP/48248.23
7135Aleksandra Jurkiewicz
Wiesław Dymek
5.0
3.0
MPMP/4148.19
7241Piotr Kowalewski
Marek Szymborski
2.0
4.0
PMMP/4148.11
738Piotr Boniński
Krzysztof Kwiatkowski
3.0
5.0
MAMA/12647.90
74117Marcin Gosławski
Krzysztof Żygis
1.5
0.0
ZP
ZP/48247.80
7558Tadeusz Wolf
Grażyna Ożóg
0.0
2.0

MA
MP/4147.79
7685Teresa Piasecka
Anna Dawiec
2.0
2.0
SWSW/47747.37
7791Zdzisław Madej
Adam Bartosik
3.0
3.0
SWSW/47746.69
7897Irena Filipowska
Zdzisława Kroker
0.5
0.5
WPWP/46246.43
791Marek Jaroszkiewicz
Anna Smoluchowska
4.0
3.0
MAMA/12646.26
8062Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
3.0
MPMP/4546.09
81114Maria Klorek
Jolanta Weszka
0.0
0.0
ZP/48246.06
8265Mieczysław Małek
Jan Ratajczak
5.0
5.0
OPOP/40145.91
8361Janina Smolarek
Edward Stawiarski
0.5
1.5
MPMP/4545.46
8410Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
5.0
5.0
MAMA/12645.35
8533Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
2.5
9.0
PM
WM
MP/4145.15
866Robert Szczęsny
Jacek Kominek
0.0
0.0
MA/12644.94
8723Joanna Serwatowska
Witold Klecz
2.5
1.0
MAMA/12644.79
8852Anna Kurzeja
Marek Heichel
0.0
5.0
MPMP/4144.27
8994Magdalena Szuba
Sławomir Gaca
0.5
0.5
WPWP/46244.25
9043Danuta Szczepanik
Bronisława Sroczyńska
1.5
1.5
SW
WP
MP/4144.16
91105Roman Olszewski
Maria Domagałło
3.0
1.5
ZP
PM
ZP/48243.71
9218Mirosław Rożek
Paweł Olech
2.0
2.0
MAMA/12643.68
9353Janusz Zajączkowski
Anita Rakszewska-Michnowska
2.5
1.5
DS
MA
MP/4143.48
9449Janina Czaja-Kozioł
Jan Tokarczyk
2.5
3.0
OP
PK
MP/4143.28
95109Elżbieta Karłowicz
Dorota Blicharska
0.0
0.0
ZP/48243.06
9615Hanna Probola
Urszula Kielak
4.0
3.0
MAMA/12642.77
9790Zofia Wciślik
Małgorzata Golec
2.5
3.0
SWSW/47742.61
9867Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
2.0
0.5
OPOP/40142.59
9973Stefania Mueller
Ewa Olszanowska
0.0
0.0
OP/40141.97
100108Kazimierz Kugler
Dariusz Kaczmarek
0.0
0.0
ZP/48241.90
1019Józef Nowik
Waldemar Wieremiejczyk
2.0
2.0
MAMA/12641.89
10245Małgorzata Węglewska
Danuta Zalewska-Bielanik
3.0
2.0
LB
SL
MP/4141.86
10327Teresa Rogoźnicka
Józef Gmyrek
1.0
0.5
MAMA/12641.33
104100Robert Górka
Jolanta Stanek
0.5
0.0
WPWP/46241.16
10531Jan Druch
Teresa Lubas
3.0
2.0
SW
DS
MP/4141.13
10626Teresa Olczyk
Krystyna Fryszkowska
5.0
2.0
MAMA/12641.12
10737Kazimierz Lorens
Elżbieta Brewińska
0.5
2.0
SL
MA
MP/4140.86
10869Halina Kaciłowicz
Jan Łodziana
1.0
2.0
OPOP/40140.78
1095Hubert Kamiński
Aga Orłowska
1.5
0.0
MA
MA/12640.23
11086Jacek Wąsik
Janusz Zegadło
2.5
4.0
SWSW/47739.98
11195Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
3.0
1.5
ZPWP/46239.86
112106Sławomir Pudlis
Barbara Smulska
1.5
1.0
ZPZP/48239.81
11347Jerzy Kiedrowicz
Mirosława Miętkiewska
0.0
4.0

WP
MP/4138.02
11421Michał Salak
Kazimierz Salak
0.0
3.0

MA
MA/12637.74
115119Bolesław Aleksandrowicz
Krystyna Kudelska
2.5
0.5
ZPZP/48237.36
116118Bogumiła Kuryj
Dariusz Grochowiak
1.5
1.5
ZPZP/48237.25
11778Andrzej Ulman
Stanisław Żabicki
0.0
0.0

SW
SW/47737.16
118104Andrzej Powałka
Tadeusz Krajewski
0.5
0.5
WPWP/46235.91

Statystyka ośrodków...