Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2024

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 91: J. Jurski - M. Nazarewicz, 16.0, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
196: M. Wyżlic - J. Siwczyński, 7.0, KP 3NS 3 NTE SK+1 63031.30
196: M. Wyżlic - J. Siwczyński, 7.0, KP 4NS 6 NTN HK= 144087.83
295: H. Komodziński - M. Nicewicz, 5.0, KP 5NS 3 SN H7-1 10046.75
295: H. Komodziński - M. Nicewicz, 5.0, KP 6NS 1 SS HQ+2 14071.93
399: M. Uleniecki - P. Biniek, 2.0, KP/- 7NS 1 NTW D10= 9050.91
399: M. Uleniecki - P. Biniek, 2.0, KP/- 8NS 2 SE H4+1 14036.10
498: J. Gorczyński - K. Jankowski, 7.0, KP 9NS 4 SE H5+1 65056.12
498: J. Gorczyński - K. Jankowski, 7.0, KP 10NS 2 S xE CQ-1 20085.88
597: A. Nasierowski - T. Perduta, 4.5, KP 1NS 1 NTS DA= 9014.55
597: A. Nasierowski - T. Perduta, 4.5, KP 2NS 3 SE HA-1 5083.25
6106: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 13NS 3 NTN H2= 60079.58
6106: T. Arcimowicz - A. Arcimowicz, 0.0, 14NS 4 SS C6= 42060.80
7105: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 2.0, KP 15NS 4 HS DA+1 65076.63
7105: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 2.0, KP 16NS 3 NTS C3+1 43094.40
8109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 5.5, KP 17NS 4 CE SK-1 5015.24
8109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 5.5, KP 18NS 4 SN CJ+1 65073.77
9108: C. Bołądź - R. Rupniewski, 20.0, KP 19NS 4 S xW HK= 7903.50
9108: C. Bołądź - R. Rupniewski, 20.0, KP 20NS 3 CN D7+2 15024.55
10107: E. Kita - P. Kita, 8.0, KP 11NS 4 SS CA= 42038.99
10107: E. Kita - P. Kita, 8.0, KP 12NS 3 NTN H10+2 66096.10
11101: K. Wrzesiński - S. Młodziankiewicz, 1.0, KP/- 23NS 2 HN DA+1 14047.41
11101: K. Wrzesiński - S. Młodziankiewicz, 1.0, KP/- 24NS 3 H xS DA-2 3003.65
12100: K. Kacprowicz - J. Szrama, 2.5, KP 25NS 4 HS D5+1 45070.41
12100: K. Kacprowicz - J. Szrama, 2.5, KP 26NS 3 DS SK+1 13079.40
13104: M. Piasecki - W. Balawender-Czynsz, 5.5, KP 27NS 3 HS S6-2 1008.85
13104: M. Piasecki - W. Balawender-Czynsz, 5.5, KP 28NS 3 DE S3+1 13087.97
14103: A. Seichter - E. Seichter, 16.0, KP 29NS 6 SW D3-2 20098.29
14103: A. Seichter - E. Seichter, 16.0, KP 30NS 4 HE CJ= 42036.43
15102: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 2.0, KP 21NS 4 H xE C6-2 300100.00
15102: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 2.0, KP 22NS 2 SS CA-1 5070.39
 +/-
 WYNIK57.70
 MIEJSCE120