Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2024

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 311: Z. Hołowacz - K. Hołowacz, 7.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1312: O. Różański - S. Różańska, 4.0, MA 23NS 4 DW C8-1 10023.83
1312: O. Różański - S. Różańska, 4.0, MA 24NS 2 HS DA-2 10029.43
2310: W. Klecz - E. Zalewska, 2.0, MA 25NS 2 CN DQ+1 11021.45
2310: W. Klecz - E. Zalewska, 2.0, MA 26NS 2 SN DA-1 10042.49
3308: M. Adamczak - K. Turant, 0.5, MA 27NS 3 HS CA-1 5019.40
3308: M. Adamczak - K. Turant, 0.5, MA 28NS 1 SN C7-3 30029.02
4306: M. Gwiazdowska - M. Jefremienko, 4.0, MA 29NS 4 SW D9-1 10092.77
4306: M. Gwiazdowska - M. Jefremienko, 4.0, MA 30NS 4 HE CJ= 42036.43
5304: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.0, MA 1NS 1 NTS DA+2 15070.39
5304: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.0, MA 2NS 3 SE HA-1 5083.25
6302: A. Mielczarek - J. Komorowski, 5.0, MA 3NS 4 DE SK= 13051.56
6302: A. Mielczarek - J. Komorowski, 5.0, MA 4NS 4 SS CQ+2 68028.67
7300: I. Pruszko - A. Smoluchowska, 5.5, MA 5NS 3 C xE S6-1 10082.86
7300: I. Pruszko - A. Smoluchowska, 5.5, MA 6NS 2 SS HA+1 14071.93
8298: J. Syska - J. Chapski, 4.0, MA 7NS 1 SE C9= 8060.26
8298: J. Syska - J. Chapski, 4.0, MA 8NS 2 SE C3+2 17011.82
9296: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 9NS 4 SW CQ+2 68017.06
9296: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 10NS 4 S xE CQ-3 80098.19
10294: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.0, MA 11NS 4 SN D5+1 45080.31
10294: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.0, MA 12NS 3 NTN H10+1 63086.36
11292: S. Gudkova - M. Olborska, 4.0, MA 13EW 3 NTN H2-2 20095.68
11292: S. Gudkova - M. Olborska, 4.0, MA 14EW 4 SS C6= 42039.20
12290: K. Matraszek - N. Węgleńska, 4.5, MA 15EW 5 HS S2= 65023.37
12290: K. Matraszek - N. Węgleńska, 4.5, MA 16EW 3 SN C4-1 5082.03
13318: A. Radlińska - I. Klorek, 2.5, MA 17EW 4 S xN CA-1 10094.92
13318: A. Radlińska - I. Klorek, 2.5, MA 18EW 2 SN DQ+2 17092.21
14316: M. Szołucha - A. Kosiorek, 4.0, MA 19EW 4 HN S5= 42013.86
14316: M. Szołucha - A. Kosiorek, 4.0, MA 20EW 2 NTS D2+3 21048.71
15314: K. Batkiewicz - G. Jarząbek, 7.0, MA 21EW 4 HE C6+1 45094.16
15314: K. Batkiewicz - G. Jarząbek, 7.0, MA 22EW 2 DS CA-2 10046.10
 +/-
 WYNIK55.59
 MIEJSCE176