Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2024

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 307: J. Adamczak - M. Brzozowski, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1308: M. Adamczak - K. Turant, 0.5, MA 19NS 3 NTS S3= 40081.35
1308: M. Adamczak - K. Turant, 0.5, MA 20NS 4 HN S5+1 65083.20
2306: M. Gwiazdowska - M. Jefremienko, 4.0, MA 21NS 3 HE SA= 14077.66
2306: M. Gwiazdowska - M. Jefremienko, 4.0, MA 22NS 2 SS CA-1 5070.39
3304: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.0, MA 23NS 4 HN DA= 62095.34
3304: J. Wadowski - M. Melsztyński, 5.0, MA 24NS 3 NT xW S7-1 10074.87
4302: A. Mielczarek - J. Komorowski, 5.0, MA 25NS 4 HS D8+2 48092.12
4302: A. Mielczarek - J. Komorowski, 5.0, MA 26NS 3 DS CK-1 10042.49
5300: I. Pruszko - A. Smoluchowska, 5.5, MA 27NS 2 SS CA+2 17091.54
5300: I. Pruszko - A. Smoluchowska, 5.5, MA 28NS 3 DE S3+1 13087.97
6298: J. Syska - J. Chapski, 4.0, MA 29NS 4 SW D3+1 65020.57
6298: J. Syska - J. Chapski, 4.0, MA 30NS 4 HE CJ= 42036.43
7296: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 1NS 1 SS CA+2 14051.69
7296: M. Bodnar - R. Mockałło, 0.0, -/MA 2NS 2 NTW H4-1 5083.25
8294: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.0, MA 3NS 5 D xE SK-3 80099.09
8294: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.0, MA 4NS 7 NTN HK-1 1007.07
9292: S. Gudkova - M. Olborska, 4.0, MA 5NS 4 CE S5-2 10082.86
9292: S. Gudkova - M. Olborska, 4.0, MA 6NS 1 HS S8= 8029.37
10290: K. Matraszek - N. Węgleńska, 4.5, MA 7NS 2 NTE D6-1 10075.84
10290: K. Matraszek - N. Węgleńska, 4.5, MA 8NS 4 SE DA-1 5074.29
11318: A. Radlińska - I. Klorek, 2.5, MA 9EW 4 SE DK-1 1002.74
11318: A. Radlińska - I. Klorek, 2.5, MA 10EW 3 SE CQ-2 20014.12
12316: M. Szołucha - A. Kosiorek, 4.0, MA 11EW 5 SS CK-1 5096.24
12316: M. Szołucha - A. Kosiorek, 4.0, MA 12EW 2 HE CA-3 15054.03
13314: K. Batkiewicz - G. Jarząbek, 7.0, MA 13EW 2 SS H8+1 14046.86
13314: K. Batkiewicz - G. Jarząbek, 7.0, MA 14EW 3 DW D5-1 5063.87
14312: O. Różański - S. Różańska, 4.0, MA 15EW 3 SW D6-2 10089.03
14312: O. Różański - S. Różańska, 4.0, MA 16EW 2 C xW SK-1 20026.82
15310: W. Klecz - E. Zalewska, 2.0, MA 17EW 3 HN D10+1 17051.04
15310: W. Klecz - E. Zalewska, 2.0, MA 18EW 4 SN CJ+1 65026.23
 +/-
 WYNIK60.95
 MIEJSCE48