Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2024

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 264: W. Duda - J. Jaworski, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1263: R. Karwat - A. Rzechuła, 5.5, MA 5EW 3 CE S5= 11067.66
1263: R. Karwat - A. Rzechuła, 5.5, MA 6EW 1 S xS HK= 16016.19
2265: T. Ziss - K. Barnat, 3.0, MA 9EW 5 D xS S3-4 80097.79
2265: T. Ziss - K. Barnat, 3.0, MA 10EW 4 DS C5-3 30080.96
3267: A. Jarząbek - A. Królikowski, 4.5, MA 13EW 2 NTN H5+1 15041.89
3267: A. Jarząbek - A. Królikowski, 4.5, MA 14EW 4 SN CA+2 48011.47
4269: G. Dróżdż - I. Mościcka, 1.5, MA 17EW 3 SN CK+2 20034.51
4269: G. Dróżdż - I. Mościcka, 1.5, MA 18EW 4 SN CJ+1 65026.23
5271: T. Kalinowski - A. Tokarczyk, 5.0, SW/MA 21EW 2 HE C6+1 14022.34
5271: T. Kalinowski - A. Tokarczyk, 5.0, SW/MA 22EW 2 SN H8= 11011.04
6273: B. Kamiński - W. Bartnik, 5.0, MA 25EW 4 HS S2= 42063.57
6273: B. Kamiński - W. Bartnik, 5.0, MA 26EW 2 SN H3-1 10057.51
7275: K. Frąckiewicz - M. Jaroszkiewicz, 5.5, MA 29EW 4 SW D3= 62041.95
7275: K. Frąckiewicz - M. Jaroszkiewicz, 5.5, MA 30EW 4 HE CJ+1 45090.70
8277: H. Kamiński - A. Eliasz, 2.0, MA 3EW 6 CE SK+1 139095.71
8277: H. Kamiński - A. Eliasz, 2.0, MA 4EW 6 SS H7= 143039.92
9279: Z. Pietruszewski - W. Olszewski, 5.5, MA 7EW 1 SE C7+1 11066.36
9279: Z. Pietruszewski - W. Olszewski, 5.5, MA 8EW 4 SE H4= 42095.97
10281: R. Godlewska - P. Szymański, 2.5, MA 11EW 4 SS CA+1 45019.69
10281: R. Godlewska - P. Szymański, 2.5, MA 12EW 4 DE CA-5 25041.43
11283: P. Orłowski - M. Pawlak, 4.0, MA 15NS 4 HS DA+1 65076.63
11283: P. Orłowski - M. Pawlak, 4.0, MA 16NS 2 SN C4+1 14052.21
12285: M. Rożek - A. Zalewska, 4.5, MA 19NS 4 HN S7-1 5062.56
12285: M. Rożek - A. Zalewska, 4.5, MA 20NS 3 NTS D3+2 66088.11
13294: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.0, MA 23NS 4 D xE H9-2 50093.00
13294: W. Kierski - M. Zgorzałek, 3.0, MA 24NS 4 SN DK-1 5048.18
14259: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 4.5, MA 27NS 3 DS CA+1 13081.25
14259: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 4.5, MA 28NS 3 DE S3+1 13087.97
15261: L. Niemyjski - T. Górnicki, 2.0, -/MA 1NS 3 CS DA-1 508.44
15261: L. Niemyjski - T. Górnicki, 2.0, -/MA 2NS 3 SE S6-1 5083.25
 +/-
 WYNIK56.82
 MIEJSCE137