Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2024

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 24: L. Grakowicz - J. Zajączkowski, 5.0, DS, DS/158

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: S. Borowiec - M. Miłaszewski, 24.0, DS 13NS 3 DN CA-2 2004.32
121: S. Borowiec - M. Miłaszewski, 24.0, DS 14NS 4 SS C6= 42060.80
121: S. Borowiec - M. Miłaszewski, 24.0, DS 15NS 1 NTS S6+3 18016.58
222: M. Arszyło - L. Jarząb, 3.0, DS 16NS 2 SN C4= 11036.33
222: M. Arszyło - L. Jarząb, 3.0, DS 17NS 3 SN CK+1 17048.96
222: M. Arszyło - L. Jarząb, 3.0, DS 18NS 3 CS H4+2 1504.42
313: R. Mincger - R. Rączkowski, 8.0, DS 19NS 2 HN S5-1 5062.56
313: R. Mincger - R. Rączkowski, 8.0, DS 20NS 4 HN DT+1 65083.20
313: R. Mincger - R. Rączkowski, 8.0, DS 21NS 2 HE C6+3 20027.79
414: Z. Rogusz - A. Chomiczewski, 6.5, DS 22NS 3 DS CA-3 15022.47
414: Z. Rogusz - A. Chomiczewski, 6.5, DS 23NS 2 HS DQ+1 14047.41
414: Z. Rogusz - A. Chomiczewski, 6.5, DS 24NS 3 SN DK-1 5048.18
515: J. Poznar - L. Łukaszewicz, 10.0, DS 25NS 5 HS D9-1 5014.86
515: J. Poznar - L. Łukaszewicz, 10.0, DS 26NS 3 H xW DK+1 9300.26
515: J. Poznar - L. Łukaszewicz, 10.0, DS 27NS 2 DS CT+1 11060.29
616: A. Barełkowski - B. Grybel, 4.0, DS 28NS 3 NTE S3+1 43017.02
616: A. Barełkowski - B. Grybel, 4.0, DS 29NS 3 NTW D9+1 63040.57
616: A. Barełkowski - B. Grybel, 4.0, DS 30NS 4 HE CJ-1 5090.24
717: J. Chopcian - A. Cybulak, 3.0, DS 1NS 4 SN HJ= 42098.18
717: J. Chopcian - A. Cybulak, 3.0, DS 2NS 2 HN C8+1 14097.27
717: J. Chopcian - A. Cybulak, 3.0, DS 3NS 7 D xW HA-3 80099.09
818: B. Wegner - Z. Domański, 17.0, LB/DS 4NS 4 NTN HK+2 69038.87
818: B. Wegner - Z. Domański, 17.0, LB/DS 5NS 3 SN C6-2 20018.31
818: B. Wegner - Z. Domański, 17.0, LB/DS 6NS 2 NTS HA= 12059.79
919: W. Dudek - R. Siwiec, 8.0, DS 7NS 2 NTE H8-1 10075.84
919: W. Dudek - R. Siwiec, 8.0, DS 8NS 3 SE C3= 14036.10
919: W. Dudek - R. Siwiec, 8.0, DS 9NS 4 SE DK= 62086.07
1020: M. Czerniawski - W. Raczyński, 8.0, DS 10NS 3 S xE DA-1 20085.88
1020: M. Czerniawski - W. Raczyński, 8.0, DS 11NS 4 SS CK= 42038.99
1020: M. Czerniawski - W. Raczyński, 8.0, DS 12NS 2 SW D4-1 5013.90
 +/-
 WYNIK47.82
 MIEJSCE506