Turniej na maksy

Piątek, 8 marca 2024

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Stanisław Heimrath
Antoine Farine
2.0
1.5
WPWP/27064.917
228Iwona Martynek
Talarej Janusz
0.0
0.0
SLSL/10664.547
35Krzysztof Pietruszka
Zenon Filipiak
3.0
3.0
LDMA/8664.256
440Mariia Lytvyn-Chepurna
Dominika Jarząbek
0.5
0.0
WPWP/27059.446
518Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.5
2.5
SLSL/10658.725
620Jan Pustelnik
Leszek Krzeczek
7.0
9.0
SLSL/10657.564
746Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
7.0
ZPZP/30857.364
86Sławomir Sadzyński
Ireneusz Liberadzki
0.0
3.0

LD
MA/8657.323
919Kazimierz Cios
Jacek Cholewik
11.0
9.0
SLSL/10657.143
1039Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
0.0
0.0
WPWP/27057.132
1130Jerzy Skwark
Jan Luber
15.0
2.0
SLSL/10656.722
1234Marta Wojszel
Maja Skowrońska
1.0
2.0
WPWP/27056.642
1313Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
3.0
5.0
SLSL/10656.542
1410Andrzej Mamok
Adrian Bakalarz
0.0
9.0
SLSL/10656.511
1537Mateusz Krzyżaniak
Filip Grześkowiak
0.5
0.5
WPWP/27055.731
1624Mariusz Bakalarski
Jerzy Rebajn
2.5
4.0
SLSL/10655.701
1748Tadeusz Mediuch
Kazimierz Wiliński
1.0
7.0
ZPZP/30855.661
181Maciej Osmolak
Tadeusz Osiecki
2.5
3.0
MA
LD
MA/8655.331
1938Tomasz Walczak
Michał Glinkowski
0.0
0.0
WPWP/27053.491
2014Łukasz Stworzewicz
Piotr Kamiński
3.0
5.0
SLSL/10652.321
2127Zdzisław Rozkrut
Andrzej Garus
0.0
0.0
SLSL/10651.461
2222Józef Chowaniec
Piotr Janica
1.0
0.0
SLSL/10651.271
2326Jerzy Stworzewicz
Jerzy Ujma
13.0
12.0
SLSL/10651.171
2444Zygmunt Kondyjowski
Wincenty Glina
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/30850.84
2531Pola Pawlak
Michalina Biechońska
0.0
0.0
WPWP/27050.69
2629Jadwiga Mysłowska
Janusz Bakalarz
1.5
1.0
SLSL/10649.79
2745Tomasz Derba
Czesław Majewski
11.0
4.0
ZPZP/30849.60
2817Jolanta Okręglicka
Marian Gacek
1.5
3.0
SLSL/10647.52
2911Dariusz Wojtasiak
Jerzy Boguta
1.5
0.0
LD
SL
SL/10647.20
3016Tomasz Konieczny
Dominika Janowiec
1.0
0.0
SLSL/10647.14
3121Bolesław Ficek
Tadeusz Jędrzejczak
1.5
0.0
SL
SL/10646.05
323Maksymilian Stępniak
Bartosz Rybak
1.0
1.5
MAMA/8644.85
338Elżbieta Gacek
Andrzej Gacek
1.5
0.0
SL
SL/10644.83
3415Magdalena Kapała
Natalia Fręchowicz
2.0
2.0
SLSL/10643.11
3523Krzysztof Pochopień
Leszek Zieliński
0.0
4.0
SLSL/10642.58
3625Marian Pająk
Stanisław Kóska
0.5
0.0
SL
SL/10642.01
3733Martyna Hodała
Aleksandra Schmidt
0.0
0.0
WPWP/27041.26
3835Katarzyna Skorupka
Malwina Kiełtyka
0.0
0.0
WPWP/27041.21
394Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
2.0
1.5
MAMA/8641.06
4012Andrzej Smagoń
Zuzanna Mieszuk
0.0
0.5
SLSL/10638.91
412Piotr Karaś
Tomasz Kopka
0.5
3.0
MAMA/8637.20
4236Amelia Błażko
Kalina Celińska
0.0
0.0
WPWP/27037.09
4347Jacek Adamczyk
Edward Kaczmarek
3.0
11.0
ZPZP/30836.55
4432Olgierd Raulinajtys
Iwo Ryter
0.0
0.0

WP
WP/27033.85
459Michał Wrona
Adam Dziula
0.0
0.0
SLSL/10630.24

Statystyka ośrodków...