Turniej na maksy

Piątek, 23 lutego 2024

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
143Antoni Wójtowicz
Adam Mazur
2.5
2.0
MPMP/36064.3212
250Marcel Prokopowicz
Kacper Kisielewski
1.0
3.0
MPMP/36062.1312
373Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10662.0411
427Maciej Osmolak
Ireneusz Liberadzki
2.5
3.0
MA
LD
MA/8661.7111
557Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10660.4310
641Stanisław Zieleniewski
Jan Zieleniewski
1.0
1.0
MPMP/36060.2510
715Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
5.0
12.0
LBLB/38959.969
824Zenon Filipiak
Krzysztof Pietruszka
3.0
3.0
LDMA/8659.048
987Andrzej Doliński
Jolanta Tymińska
1.0
1.0
ZPZP/46358.768
1065Jerzy Miś
Bogusław Jarosz
5.0
3.0
SLSL/10658.427
1145Adam Stachura
Błażej Mróz
2.0
2.0
MPMP/36058.297
1285Franciszek Wnęk
Ryszard Borowski
2.5
1.5
ZPZP/46357.506
1366Leszek Krzeczek
Jan Pustelnik
9.0
7.0
SLSL/10657.276
149Marek Kozłowski
Kamila Kukuła
5.0
7.0
DSDS/38057.025
1532Paweł Gniado
Henryk Redes
1.5
0.0
MA
MA/8656.995
1688Mariusz Drewniak
Andrzej Gierczyński
2.0
2.5
ZPZP/46356.964
1756Krzysztof Pochopień
Leszek Zieliński
0.0
4.0

SL
SL/10656.784
1812Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DSDS/38056.773
1972Stanisław Waliczek
Edward Iwański
4.0
1.5
SLSL/10656.143
2077Bogdan Wiliński
Maciej Silski
2.5
0.0
ZPZP/30854.983
2155Piotr Kamiński
Tomasz Kadłubicki
5.0
4.0
SLSL/10654.833
2274Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.5
2.5
SLSL/10654.473
234Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DSDS/38054.412
2444Michał Stępkowski
Klara Kozłowska
1.5
1.5
MPMP/36054.342
2513Samuel Bałdysz
Krzysztof Ćwik
7.0
5.0
DSDS/38054.272
2653Kazimierz Cios
Joanna Cios
11.0
0.0
SL
SL/10654.192
2784Kazimierz Kłys
Wiesław Lange
2.5
2.5
ZPZP/46353.802
286Dariusz Budnik
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/38053.772
2936Jakub Michalski
Kacper Kuflowski
2.5
5.0
MP
MA
MP/36053.722
3021Leszek Czachowski
Barbara Górka
0.0
0.0
LB/38953.622
3163Jolanta Okręglicka
Marian Gacek
1.5
3.0
SLSL/10653.562
3225Martyna Gmurek
Bartosz Rybak
1.5
1.5
MAMA/8653.432
3320Edmund Serówka
Andrzej Łysakowski
0.5
2.0
LBLB/38953.312
3429Robert Czernecki
Tadeusz Osiecki
3.0
3.0
LDMA/8653.221
3580Lech Sulżycki
Stanisław Rumian
7.0
0.0
ZP
ZP/30852.911
3649Adam Wieciech
Albert Spólnik
1.0
0.0
MPMP/36052.161
3775Zygmunt Kondyjowski
Anna Kondyjowska
4.0
5.0
ZPZP/30851.961
3882Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
2.0
2.0
ZPZP/46351.501
3962Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
13.0
SLSL/10651.411
405Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/38051.341
4151Weronika Romańska
Karolina Stępkowska
1.5
1.5
MPMP/36051.081
4267Tomasz Konieczny
Roman Puzoń
1.0
1.5
SLSL/10650.851
4310Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
7.0
DSDS/38050.731
4435Krzysztof Ziętarski
Milena Klimiuk
1.5
3.0
MPMP/36050.70
4516Tadeusz Zwoliński
Zbigniew Świątek
2.5
0.0
LB
LB/38950.08
4623Dominik Wrzesiński
Bartłomiej Gala
2.0
2.0
MAMA/8649.66
4742Kacper Jurkiewicz
Mikołaj Chmielewski
1.0
1.5
MPMP/36049.32
4814Andrzej Suchodolski
Antoni Gołębiewski
5.0
0.0
DS
DS/38049.19
4952Julia Ziętarska
Paulina Pietrzko
1.5
0.0
MPMP/36049.18
502Marek Kubicki
Mirosław Kawecki
2.0
2.0
DSDS/38049.09
5178Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
11.0
7.0
ZPZP/30849.04
5260Andrzej Garus
Zdzisław Rozkrut
0.0
0.0
SL/10648.84
5379Jacek Adamczyk
Bogusław Maryńczak
3.0
5.0
ZPZP/30848.79
5433Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
3.0
2.0
LDMA/8648.61
5539Ignacy Kotewicz
Mateusz Janik
2.5
1.5
MPMP/36048.04
5658Stanisław Nowak
Janusz Hamryszak
4.0
2.0
SLSL/10647.78
5728Sylwester Zimny
Paweł Cichański
0.0
0.0
MA/8647.48
5840Jakub Gawron
Antonina Chmielewska
3.0
2.0
MPMP/36047.07
5931Grażyna Piorun
Jerzy Znajdek
2.5
2.5
LDMA/8646.83
6083Klara Gamrat
Bogdan Lipiński
0.0
2.0
ZPZP/46346.36
6170Dariusz Wojtasiak
Jerzy Boguta
1.5
0.0
LD
SL/10645.91
621Michał Banaś
Łukasz Górzyński
0.0
1.5
DSDS/38045.84
6318Marian Andruch
Andrzej Pawlik
2.0
2.0
LBLB/38945.56
648Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
5.0
5.0
DSDS/38045.39
6526Zuzanna Bobryk
Wiktoria Ciura
1.5
1.5
MAMA/8645.11
6664Jadwiga Mysłowska
Janusz Bakalarz
1.5
1.0
SLSL/10644.94
6759Marian Pająk
Stanisław Kózka
0.5
0.0
SL
SL/10644.64
6819Zbigniew Pietrzak
Henryk Bogucki
2.0
4.0
LBLB/38944.48
6947Pola Burzyńska
Małgorzata Golec
0.0
3.0
SWMP/36044.38
703Waldemar Majewski
Kazimierz Komorowicz
4.0
5.0
DSDS/38044.29
7161Maximilian Szemik
Daniel Szemik
2.5
0.0
MP
SL
SL/10643.06
7217Barbara Soroko
Zdzisława Krzyżańska
3.0
2.0
LBLB/38942.99
7338Anna Stachowiak
Marta Szymańska
0.0
1.0
WPMP/36042.70
7469Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SLSL/10642.57
7571Bolesław Ficek
Tadeusz Jędrzejczak
1.5
0.0
SL
SL/10642.33
7676Kazimierz Wiliński
Tadeusz Mediuch
7.0
1.0
ZPZP/30842.31
7748Hanna Omielska
Marcel Miłoś
0.0
0.5
MPMP/36042.12
7830Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
2.0
1.5
MAMA/8641.86
7946Maciek Kasprzyk
Krystian Kasprzyk
0.5
0.5
SWMP/36040.06
8081Ludwik Padewski
Janusz Gaus
0.0
0.5
ZPZP/46338.00
8168Jan Maczyński
Krystyna Maczyńska
0.0
0.0
SLSL/10637.96
8286Ryszard Soroko
Ada Kalita
0.0
0.0
ZP
ZP/46337.11
837Lech Sala
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
3.0
DSDS/38036.76
8434Radosław Liszewski
Anna Liszewska
2.0
2.0
MAMA/8636.06
8554Dorota Kosek
Dominika Janowiec
0.0
0.0

SL
SL/10631.59
8637Miłosz Redlica
Roksana Dykiel
0.5
0.0
SWMP/36030.13

Statystyka ośrodków...