Turniej na maksy

Piątek, 2 lutego 2024

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
133Tomasz Konieczny
Tomasz Kierepka
1.0
2.0
SLMP/36068.679
21Kazimierz Komorowicz
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/38059.639
327Kamil Szewczyk
Paulina Pawełek
1.5
1.0
SLMP/36059.608
444Leszek Krzeczek
Jacek Cholewik
9.0
9.0
SLSL/10659.517
535Hanna Banaś
Adam Krysa
0.0
13.0
SL
DS
MP/36059.107
626Maciej Wisz
Antoni Piwko
0.5
0.5
PK
SL
MP/36059.096
732Szymon Grabala
Szymon Lilla
2.5
0.5
PMMP/36058.956
82Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
12.0
7.0
DSDS/38058.705
916Tadeusz Osiecki
Ireneusz Liberadzki
3.0
3.0
LDMA/8658.174
1013Zenon Filipiak
Krzysztof Pietruszka
3.0
3.0
LDMA/8657.924
1139Adrian Bakalarz
Janusz Bakalarz
9.0
1.0
SLSL/10657.533
1248Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
13.0
SLSL/10657.483
1340Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10657.462
1445Jerzy Skwark
Aleksy Swoboda
15.0
7.0
SLSL/10657.142
155Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
5.0
DSDS/38056.502
1620Wiktor Stasiński
Adam Nagórny
1.5
1.5
PMMP/36055.302
1731Marcin Gancarczyk
Franciszek Kierepka
1.5
2.0
SLMP/36054.322
1859Anna Kondyjowska
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30854.122
1915Tomasz Kopka
Maciej Osmolak
3.0
2.5
MAMA/8654.082
2047Kazimierz Cios
Joanna Cios
11.0
0.0
SLSL/10653.402
2134Szymon Jędrzejewski
Marcin Kuflowski
2.0
5.0
PM
MP
MP/36053.321
227Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
11.0
DSDS/38053.131
2321Nina Zwiercan
Julia Wodzyńska
1.0
2.0
PMMP/36053.031
2460Czesław Majewski
Czesław Wojtaś
4.0
7.0
ZPZP/30853.021
2549Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10652.211
2652Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.5
2.5
SLSL/10651.961
2742Jerzy Ujma
Jan Pustelnik
12.0
7.0
SLSL/10651.511
2843Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
3.0
5.0
SLSL/10650.181
2941Józef Chowaniec
Roman Puzoń
1.0
1.5
SLSL/10649.831
3046Anna Kapała
Szymon Kapała
0.0
7.0
SL
MP
SL/10649.77
3118Jakub Kierepka
Marek Dudkiewicz
1.0
1.5
SL
LD
MP/36049.66
329Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DSDS/38049.63
3310Wojciech Sadowski
Kamila Kukuła
2.0
7.0
DSDS/38049.39
3422Amelia Gałowicz
Julia Jasicka
0.5
1.0
SLMP/36049.07
30Hubert Karwicki
Weronika Pazera
0.0
0.0
WMMP/36049.07
3636Zuzanna Ajzerman
Agata Gaweł
0.0
1.0
SL
PM
MP/36048.84
376Mirosław Kawecki
Marek Kubicki
2.0
2.0
DSDS/38048.37
3858Mirosław Sankiewicz
Stanisław Rumian
5.0
0.0
ZP
ZP/30847.81
394Dariusz Budnik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/38047.77
4025Michał Wróbel
Gabriela Banaś
11.0
0.0
MA
SL
MP/36047.73
4137Jolanta Okręglicka
Mariusz Bakalarski
1.5
2.5
SLSL/10647.71
4256Jacek Adamczyk
Bogusław Maryńczak
3.0
5.0
ZPZP/30847.54
4357Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.0
2.5
ZPZP/30847.50
4412Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
2.0
1.5
MAMA/8646.23
4528Anna Banaś
Wojciech Łempiński
0.0
1.0
SLMP/36045.71
4653Zdzisław Rozkrut
Andrzej Garus
0.0
0.0
SLSL/10643.79
4711Tadeusz Nawalaniec
Stefan Grzelak
1.0
0.0
MA
MA/8643.26
4854Stanisław Kóska
Marian Pająk
0.0
0.5

SL
SL/10641.17
4914Bartosz Rybak
Piotr Karaś
1.5
0.5
MAMA/8640.35
5038Elżbieta Gacek
Andrzej Gacek
1.5
0.0
SL
SL/10640.21
5150Leszek Zieliński
Janusz Hamryszak
4.0
2.0
SLSL/10639.98
523Lech Sala
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
3.0
DSDS/38039.34
5351Jolanta Trojanowska
Danuta Wylon
1.0
0.5
SLSL/10639.16
5417Łukasz Bigas
Robert Dziekoński
0.0
0.0
SLMP/36037.88
558Hojka Ryszard
Zbigniew Sosna
0.0
5.0

DS
DS/38037.54
5624Wojciech Bąk
Paweł Gliński
0.5
0.0
SLMP/36035.86
5719Maja Jackowska
Dominika Janowiec
0.0
0.0
SLMP/36032.83
5823Agata Glińska
Antoni Kierepka
0.0
1.5
SLMP/36028.11

Statystyka ośrodków...