WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 256: M. Szczepaniak - J. Czujko, 0.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1251: A. Kremski - W. Daroń, 2.0, WM 5EW 3 HS DJ+2 20070.74
1251: A. Kremski - W. Daroń, 2.0, WM 6EW 3 NTS D2-1 5069.60
2252: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 9EW 4 SS C10= 42046.57
2252: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 10EW 2 DW SK+1 11021.15
3253: J. Przybyszewski - W. Andruk, 20.0, PM/WM 3EW 1 NTN CK-1 5072.85
3253: J. Przybyszewski - W. Andruk, 20.0, PM/WM 4EW 2 NTS C4= 12025.85
4249: J. Lew - W. Janicki, 32.0, PM 7EW 5 DN D5= 60013.64
4249: J. Lew - W. Janicki, 32.0, PM 8EW 3 HN D5+1 17052.56
5250: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 1EW 3 HW H4-1 5043.14
5250: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 2EW 5 HS C5= 65033.34
6226: G. Kujawiński - C. Thrun, 8.0, PM 15NS 3 DE CJ= 11036.86
6226: G. Kujawiński - C. Thrun, 8.0, PM 16NS 5 H xN CA-2 3009.95
7225: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 17NS 4 HW S6+1 45051.13
7225: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 18NS 3 NTS S2+1 63077.97
8224: J. Pęski - A. Gruca, 10.0, PM 19NS 1 NTN HA+2 15081.64
8224: J. Pęski - A. Gruca, 10.0, PM 20NS 4 DE S4+2 17042.98
9228: J. Kobylarski - E. Pinkiewicz, 19.0, PM 11NS 3 CE SJ+2 15016.57
9228: J. Kobylarski - E. Pinkiewicz, 19.0, PM 12NS 2 HW SA-1 5030.40
10227: Ł. Gackowski - M. Tomczewska, 9.5, PM 13NS 4 SN DK-1 10016.00
10227: Ł. Gackowski - M. Tomczewska, 9.5, PM 14NS 2 SN SJ= 11038.57
11236: R. Gaweł - M. Fijałkowski, 4.0, PM 25NS 4 NTN D10+1 46067.13
11236: R. Gaweł - M. Fijałkowski, 4.0, PM 26NS 3 NTE H5+2 66032.87
12235: R. Czarnecki - A. Toeplitz, 12.0, PM 27NS 3 NTN C5-1 5042.66
12235: R. Czarnecki - A. Toeplitz, 12.0, PM 28NS 5 C xS HK-1 2003.15
13234: Ł. Sawicki - Ł. Morawski, 1.5, PM 29NS 3 SS CQ+1 17077.36
13234: Ł. Sawicki - Ł. Morawski, 1.5, PM 30NS 2 HE H8+1 14011.55
14238: Z. Nowak - M. Kut, 12.0, PM 21NS 4 CE DA-3 15048.03
14238: Z. Nowak - M. Kut, 12.0, PM 22NS 3 HS C7+2 20023.45
15237: A. Bunikowski - M. Janeczek, 29.0, PM 23NS 3 NTW SK+2 6607.67
15237: A. Bunikowski - M. Janeczek, 29.0, PM 24NS 3 NTS C2-1 505.93
 +/-
 WYNIK39.04
 MIEJSCE331