WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 233: L. Suszka - M. Małypan, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: Z. Nowak - M. Kut, 12.0, PM 9NS 4 SS D5= 42053.43
1238: Z. Nowak - M. Kut, 12.0, PM 10NS 4 HW SK= 62018.86
2237: A. Bunikowski - M. Janeczek, 29.0, PM 1NS 3 HW S10-1 5056.86
2237: A. Bunikowski - M. Janeczek, 29.0, PM 2NS 5 H xS C5= 85080.74
3236: R. Gaweł - M. Fijałkowski, 4.0, PM 3NS 5 D xN SK-1 10015.72
3236: R. Gaweł - M. Fijałkowski, 4.0, PM 4NS 2 SE H6-2 20091.76
4235: R. Czarnecki - A. Toeplitz, 12.0, PM 5NS 4 HS DJ= 62057.95
4235: R. Czarnecki - A. Toeplitz, 12.0, PM 6NS 4 HS S10= 42064.77
5234: Ł. Sawicki - Ł. Morawski, 1.5, PM 7NS 4 DN SK+1 15062.50
5234: Ł. Sawicki - Ł. Morawski, 1.5, PM 8NS 4 HN D2= 42077.84
6243: A. Zajc - S. Klawikowska-Milczewska, 1.5, PM 19NS 3 HN D7-2 10035.59
6243: A. Zajc - S. Klawikowska-Milczewska, 1.5, PM 20NS 4 DE S4+1 15059.83
7242: W. Łobacz - R. Bownik, 12.0, PM 11NS 3 HE DK= 14025.43
7242: W. Łobacz - R. Bownik, 12.0, PM 12NS 3 CS SJ+2 15078.12
8241: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 14.0, PM 13NS 4 SN DK= 62037.43
8241: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 14.0, PM 14NS 2 SN D2= 11038.57
9240: K. Dominiak - K. Borkowski, 14.0, PM 15NS 2 SW CK= 11036.86
9240: K. Dominiak - K. Borkowski, 14.0, PM 16NS 5 DW S2-1 10062.78
10239: W. Wejknis - K. Omernik, 38.0, PM 17NS 4 S xS HA-4 8001.98
10239: W. Wejknis - K. Omernik, 38.0, PM 18NS 3 NTS H10+1 63077.97
11228: J. Kobylarski - E. Pinkiewicz, 19.0, PM 29EW 3 SS H7= 14033.73
11228: J. Kobylarski - E. Pinkiewicz, 19.0, PM 30EW 2 C xS H7= 1803.05
12224: J. Pęski - A. Gruca, 10.0, PM 23EW 3 NTE H6+1 63069.60
12224: J. Pęski - A. Gruca, 10.0, PM 24EW 3 NTS C2+3 4905.09
13225: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 27EW 4 HS CQ= 42031.36
13225: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 28EW 3 NTS HK+1 6309.40
14226: G. Kujawiński - C. Thrun, 8.0, PM 21EW 2 SS D3+1 14066.57
14226: G. Kujawiński - C. Thrun, 8.0, PM 22EW 3 HS C7+2 20076.55
15227: Ł. Gackowski - M. Tomczewska, 9.5, PM 25EW 4 SS H8-2 10077.25
15227: Ł. Gackowski - M. Tomczewska, 9.5, PM 26EW 4 SW HJ+1 65044.94
 +/-
 WYNIK48.42
 MIEJSCE227