WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: T. Dorobek - J. Barski, 7.0, DS 3EW 4 DN CK= 13043.43
112: T. Dorobek - J. Barski, 7.0, DS 4EW 2 HW C3-3 3002.56
213: M. Rzeszutek - B. Leśniak, 12.0, DS 7EW 3 SE DK+1 17065.34
213: M. Rzeszutek - B. Leśniak, 12.0, DS 8EW 3 HS CQ+1 17052.56
314: M. Tomek - A. Małas, 3.0, DS 1EW 3 DS HK+1 1305.43
314: M. Tomek - A. Małas, 3.0, DS 2EW 4 SE CK+3 51082.75
415: K. Wójcik - R. Kaźmierczak, 12.0, KP/DS 5EW 4 HS DJ= 62042.05
415: K. Wójcik - R. Kaźmierczak, 12.0, KP/DS 6EW 4 HS S10= 42035.23
525: W. Sadowski - D. Budnik, 6.0, DS 9EW 4 SS DJ-1 5086.00
525: W. Sadowski - D. Budnik, 6.0, DS 10EW 4 SN DQ-3 30053.43
620: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 11EW 2 SS H2+1 1407.43
620: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 12EW 5 C xS HA-1 20094.32
710: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 13NS 4 SN DK= 62037.43
710: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 14NS 3 DW CA-1 5021.43
819: A. Jankowska - L. Szatańska, 9.0, DS 15NS 3 CN SA-1 10046.57
819: A. Jankowska - L. Szatańska, 9.0, DS 16NS 5 H xN CA-3 5005.12
916: K. Grela - T. Struzik, 10.0, DS 17NS 3 HW S6+3 23072.88
916: K. Grela - T. Struzik, 10.0, DS 18NS 4 SS D2-2 20011.30
1018: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 5.5, DS 19EW 3 HN HA-1 5053.11
1018: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 5.5, DS 20EW 2 NTE H10= 12022.75
112: Z. Sobczyk - J. Gładysz, 24.0, DS 23EW 3 NTE CK+1 63069.60
112: Z. Sobczyk - J. Gładysz, 24.0, DS 24EW 2 NTS C2+2 18087.57
123: J. Sławenta - J. Sławenta, 10.0, DS 27EW 4 HS D5= 42031.36
123: J. Sławenta - J. Sławenta, 10.0, DS 28EW 5 CN H7= 60030.32
134: M. Kowalczyk - M. Szymonowicz, 19.0, DS 21EW 2 SS HQ+2 17035.11
134: M. Kowalczyk - M. Szymonowicz, 19.0, DS 22EW 3 NTN CJ-1 5094.91
145: A. Suchodolski - M. Robak, 9.0, DS 25EW 3 NTN C3+2 46032.87
145: A. Suchodolski - M. Robak, 9.0, DS 26EW 4 SE C6+2 68076.69
151: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 13.5, DS 29EW 4 S xS H2-1 20081.43
151: M. Chrzanowski - E. Szafraniec, 13.5, DS 30EW 2 NTE D3= 12082.53
 +/-
 WYNIK48.78
 MIEJSCE221