WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 150: A. Gdowski - K. Przybyło, 3.5, MP, MP/457

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1154: J. Kobis - G. Mikulska, 0.5, MP/- 15NS 3 HE CJ-1 5062.57
1154: J. Kobis - G. Mikulska, 0.5, MP/- 16NS 3 SS D2-1 5046.02
2147: E. Motyka - S. Pietrzela, 1.0, MP 13EW 3 NTN H8+2 66021.15
2147: E. Motyka - S. Pietrzela, 1.0, MP 14EW 1 SS HJ+2 14027.72
3141: A. Kras - D. Zawada, 3.5, MP 7NS 4 SE HA= 62021.88
3141: A. Kras - D. Zawada, 3.5, MP 8NS 4 HN S6= 42077.84
4139: D. Gołuńska - W. Nicieja, 0.0, 11NS 1 NTN H6-1 5048.86
4139: D. Gołuńska - W. Nicieja, 0.0, 12NS 1 H xW SA= 1607.39
5138: A. Łysakowski - K. Jakubas, 8.0, MP 19NS 3 NTE H9-2 20087.00
5138: A. Łysakowski - K. Jakubas, 8.0, MP 20NS 3 NTE S4+1 63010.39
6143: M. Kita - D. Sosin, 12.0, PK 17NS 4 HW CQ+2 48024.01
6143: M. Kita - D. Sosin, 12.0, PK 18NS 3 NT xS D2+2 1150100.00
7149: S. Drwal - W. Kotelon, 6.0, MP 21NS 2 SS H4+1 14033.43
7149: S. Drwal - W. Kotelon, 6.0, MP 22NS 4 HS S4+1 45066.67
8151: T. Urbanek - Z. Sacha, 8.0, PK/MP 23EW 3 NTE H8= 60032.10
8151: T. Urbanek - Z. Sacha, 8.0, PK/MP 24EW 3 NTN C6+2 46027.68
9155: B. Bukowski - J. Kubala, 0.0, -/MP 29NS 4 HW S3= 6205.63
9155: B. Bukowski - J. Kubala, 0.0, -/MP 30NS 1 HE C9+2 14011.55
10153: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 5NS 4 HS DJ= 62057.95
10153: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 6NS 3 NTN H9= 40048.01
11152: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MP 9EW 4 SS CA= 42046.57
11152: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MP 10EW 4 HW SA-3 3002.58
12144: M. Krysa - M. Kita, 16.0, PK 25EW 6 NTN S7= 9902.25
12144: M. Krysa - M. Kita, 16.0, PK 26EW 4 SE C6+1 65044.94
13142: P. Markiewicz - M. Prokuszki, 8.0, MP 1EW 3 H xW DA-1 10018.86
13142: P. Markiewicz - M. Prokuszki, 8.0, MP 2EW 5 S xW HJ+1 75093.10
 +/-
 WYNIK39.47
 MIEJSCE327