WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 143: M. Kita - D. Sosin, 12.0, PK, MP/457

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1144: M. Krysa - M. Kita, 16.0, PK 9EW 4 SS DJ= 42046.57
1144: M. Krysa - M. Kita, 16.0, PK 10EW 5 HW SK-1 10011.43
2155: B. Bukowski - J. Kubala, 0.0, -/MP 15NS 3 SW CA-1 5062.57
2155: B. Bukowski - J. Kubala, 0.0, -/MP 16NS 5 S xS DA-2 3009.95
3153: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 21NS 2 S xS H4+2 107099.16
3153: A. Hycnar - K. Wolak, 15.0, PK/MP 22NS 4 HS C7+1 45066.67
4152: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MP 25EW 3 NTN C3+2 46032.87
4152: R. Skotarski - J. Jurkiewicz, 25.0, MP 26EW 4 SE C6+1 65044.94
5137: M. Rodzaj - W. Stachnik, 18.0, MP 11EW 2 NTN C6= 12024.57
5137: M. Rodzaj - W. Stachnik, 18.0, MP 12EW 3 HW SA-2 10052.84
6150: A. Gdowski - K. Przybyło, 3.5, MP 17EW 4 HW CQ+2 48075.99
6150: A. Gdowski - K. Przybyło, 3.5, MP 18EW 3 NT xS D2+2 11500.00
7156: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.5, MP 13EW 4 SN SJ+1 65036.00
7156: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.5, MP 14EW 1 HS CJ-1 5088.00
8139: D. Gołuńska - W. Nicieja, 0.0, 19EW 2 SS H6-3 15076.27
8139: D. Gołuńska - W. Nicieja, 0.0, 20EW 1 SW HK+2 14025.56
9154: J. Kobis - G. Mikulska, 0.5, MP/- 1NS 4 D xS HQ= 510100.00
9154: J. Kobis - G. Mikulska, 0.5, MP/- 2NS 4 HN C5+2 68073.85
10140: M. Mucha - J. Mucha, 3.0, MP 29EW 4 HE SQ= 62094.37
10140: M. Mucha - J. Mucha, 3.0, MP 30EW 4 HE C7-2 10018.94
11149: S. Drwal - W. Kotelon, 6.0, MP 23NS 3 NTW H4+1 63030.40
11149: S. Drwal - W. Kotelon, 6.0, MP 24NS 3 NTS S4+2 46072.32
12147: E. Motyka - S. Pietrzela, 1.0, MP 27NS 6 NTN DA-5 2501.13
12147: E. Motyka - S. Pietrzela, 1.0, MP 28NS 3 NTS HA+1 63090.60
13146: K. Rodak - P. Piszczek, 6.5, MP 5NS 4 HS S6= 62057.95
13146: K. Rodak - P. Piszczek, 6.5, MP 6NS 3 NTN H4+1 43079.26
 +/-
 WYNIK52.78
 MIEJSCE146