WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 130: P. Stopa - G. Latała, 17.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1129: R. Śmiałek - J. Brózda, 12.0, MP 5EW 4 H xS S8= 7902.56
1129: R. Śmiałek - J. Brózda, 12.0, MP 6EW 4 HS D8+1 45010.23
2131: K. Kuflowski - H. Mach, 6.5, MA/MP 1EW 3 HW CQ-1 5043.14
2131: K. Kuflowski - H. Mach, 6.5, MA/MP 2EW 5 S xE CK+1 75093.10
3133: Z. Przeginiak - G. Zedginidze, 7.0, MP 27EW 4 HS CQ= 42031.36
3133: Z. Przeginiak - G. Zedginidze, 7.0, MP 28EW 2 SN S3= 11074.05
5105: P. Wzorek - K. Cetera, 8.0, MP 9EW 5 H xW SK-2 5008.86
5105: P. Wzorek - K. Cetera, 8.0, MP 10EW 3 DE HQ+2 15030.57
6107: M. Kliś - J. Posłuszny, 19.0, MP 13EW 3 NTN SJ+3 6907.15
6107: M. Kliś - J. Posłuszny, 19.0, MP 14EW 2 SN D6+1 14027.72
7109: T. Bisping - J. Szałas, 8.0, MP 17EW 4 HW S6+2 48075.99
7109: T. Bisping - J. Szałas, 8.0, MP 18EW 4 S xxS H9-1 40093.22
8111: A. Kurzeja - A. Węgrzyn, 0.5, MP 21EW 3 CE C4-1 5090.45
8111: A. Kurzeja - A. Węgrzyn, 0.5, MP 22EW 4 HS C4+1 45033.33
9113: J. Kalinowski - M. Podgórczyk, 8.5, MP 25EW 3 NTN C4+2 46032.87
9113: J. Kalinowski - M. Podgórczyk, 8.5, MP 26EW 3 NTE H10+3 69090.45
10115: E. Kwiecień - K. Michałek, 11.0, MP 29EW 4 HW S2= 62094.37
10115: E. Kwiecień - K. Michałek, 11.0, MP 30EW 4 HW SK-1 5038.17
11117: J. Jasiński - A. Jasińska, 2.0, MP 3NS 4 DS C4= 13056.57
11117: J. Jasiński - A. Jasińska, 2.0, MP 4NS 3 HW CA-1 10059.94
12119: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 7NS 4 DN SK+1 15062.50
12119: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 8NS 4 HN S8-1 5019.04
13121: A. Barylak - K. Zając, 6.0, MP 19NS 3 HN DJ-1 5046.89
13121: A. Barylak - K. Zając, 6.0, MP 20NS 4 H xS DJ-2 50035.67
14123: R. Woliński - A. Stelmach, 15.5, MP/SL 15NS 3 CN SA-1 10046.57
14123: R. Woliński - A. Stelmach, 15.5, MP/SL 16NS 5 DW HA-1 10062.78
15125: R. Cieślik - L. Faber, 8.0, MP 11NS 3 NTW D4-2 10064.28
15125: R. Cieślik - L. Faber, 8.0, MP 12NS 4 CN HJ+1 15078.12
 +/-
 WYNIK50.36
 MIEJSCE190