WOŚP

Niedziela, 28 stycznia 2024

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: M. Rzeszutek - B. Leśniak, 12.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 5.5, DS 5NS 4 HS DJ= 62057.95
118: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 5.5, DS 6NS 3 NTS D2-2 10012.22
217: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 7NS 3 SE DK+1 17034.66
217: Z. Patreuha - W. Sękowski, 10.0, DS 8NS 3 HS CQ+1 17047.44
316: K. Grela - T. Struzik, 10.0, DS 9NS 4 SS HJ= 42053.43
316: K. Grela - T. Struzik, 10.0, DS 10NS 4 HW SK= 62018.86
420: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 1NS 3 HW CQ-1 5056.86
420: J. Szamkołowicz - K. Ćwik, 12.0, DS 2NS 6 HS DA= 143093.96
519: A. Jankowska - L. Szatańska, 9.0, DS 3NS 4 DN CK= 13056.57
519: A. Jankowska - L. Szatańska, 9.0, DS 4NS 2 HW CA-1 10059.94
68: A. Waszkiewicz - M. Fechner, 12.0, DS 15NS 3 SW CA-1 5062.57
68: A. Waszkiewicz - M. Fechner, 12.0, DS 16NS 5 H xN CA-2 3009.95
77: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 18.0, DS 17NS 4 HE SK+1 45051.13
77: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 18.0, DS 18NS 3 NTS S2+2 66092.94
86: P. Saliński - P. Kulesza, 20.0, DS/ZP 19NS 3 NTE H9-1 10058.76
86: P. Saliński - P. Kulesza, 20.0, DS/ZP 20NS 5 DE S4= 60026.97
910: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 11NS 4 DN CA= 13083.71
910: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 20.0, DS 12NS 4 D xN H9= 71098.86
109: J. Krok - M. Krok, 3.0, DS/ZP 13NS 4 SN DK-1 10016.00
109: J. Krok - M. Krok, 3.0, DS/ZP 14NS 4 SN DJ-1 5012.00
1123: Z. Sosna - K. Kukuła, 12.0, DS 25NS 5 HS S6-1 5036.52
1123: Z. Sosna - K. Kukuła, 12.0, DS 26NS 4 SW D6+1 65055.06
1222: J. Drozdowski - K. Obłój, 17.0, DS 27NS 6 NTN S6-3 1509.32
1222: J. Drozdowski - K. Obłój, 17.0, DS 28NS 3 CS HK+2 15040.32
1321: M. Czerniawski - E. Gąska, 9.0, DS 29NS 2 HW C5+2 17030.41
1321: M. Czerniawski - E. Gąska, 9.0, DS 30NS 3 HE C7-2 10081.06
1425: W. Sadowski - D. Budnik, 6.0, DS 21NS 2 NTE SJ-3 15048.03
1425: W. Sadowski - D. Budnik, 6.0, DS 22NS 4 HS C7+1 45066.67
1524: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS 23NS 3 NTE H9+2 6607.67
1524: P. Klubiński - L. Warężak, 22.0, DS 24NS 3 NTS C2+1 43044.63
 +/-
 WYNIK47.48
 MIEJSCE242