Turniej na maksy

Piątek, 19 stycznia 2024

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
13.0
SLSL/10667.308
218Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10661.787
310Wojciech Sadowski
Kamila Kukuła
2.0
7.0
DSDS/38058.957
427Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
4.0
SLSL/10655.376
519Adrian Bakalarz
Andrzej Starzyk
9.0
5.0
SLSL/10655.325
613Szymon Niewiadomski
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/38055.244
73Waldemar Majewski
Kazimierz Komorowicz
4.0
5.0
DSDS/38054.983
85Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
21.0
7.0
DSDS/38054.582
916Józef Chowaniec
Roman Puzoń
1.0
1.5
SLSL/10653.972
1034Jacek Adamczyk
Bogusław Maryńczak
3.0
5.0
ZPZP/30853.132
1135Anna Kondyjowska
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30852.872
1233Bogdan Wiliński
Maciej Silski
2.5
0.0
ZPZP/30852.752
131Piotr Klubiński
Marcin Baj
11.0
4.0
DSDS/38052.371
1425Mariusz Bakalarski
Jan Pustelnik
2.5
7.0
SLSL/10651.651
1529Leszek Krzeczek
Jerzy Ujma
9.0
12.0
SLSL/10650.961
1631Kazimierz Cios
Joanna Cios
11.0
0.0
SL
SL/10650.151
1726Tadeusz Zawada
Krzysztof Mól
2.0
1.0
SLSL/10649.991
1824Marian Gacek
Jolanta Okręglicka
3.0
1.5
SLSL/10649.831
1912Marek Kozłowski
Zbigniew Sosna
5.0
5.0
DSDS/38049.75
209Marek Kubicki
Mirosław Kawecki
2.0
2.0
DSDS/38049.66
2138Czesław Majewski
Czesław Wojtaś
4.0
7.0
ZPZP/30849.58
2237Edward Kaczmarek
Mirosław Sankiewicz
11.0
5.0
ZPZP/30849.52
236Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/38049.25
247Krzysztof Ćwik
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/38048.08
2530Jan Twardowski
Janusz Bakalarz
0.0
1.0
SLSL/10647.52
262Tadeusz Łukasiewicz
Janusz Pękala
4.0
4.0
DSDS/38047.42
2722Leszek Zieliński
Janusz Hamryszak
4.0
2.0
SLSL/10647.15
284Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
5.0
5.0
DSDS/38046.61
2923Michał Wrona
Dominika Janowiec
0.0
0.0
SLSL/10643.24
3015Marian Pająk
Andrzej Smagoń
0.5
0.0
SLSL/10642.91
3120Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SLSL/10642.33
3236Tadeusz Mediuch
Kazimierz Wiliński
1.0
7.0
ZPZP/30842.15
3311Gwidon Zajączkowski
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/38042.13
3417Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10641.36
358Andrzej Kołodziejczyk
Lech Sala
3.0
2.5
DSDS/38041.31
3621Jan Maczyński
Krystyna Maczyńska
0.0
0.0
SLSL/10640.90

Statystyka ośrodków...