Turniej WOŚP na maksy
Niedziela, 29 stycznia 2023
Wyniki z 25 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
397
Janusz Kopras
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
3.0
WP
WP/300
68.12
48
2
182
Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MP
MP/457
67.96
48
3
267
Piotr Klubiński
Marek Brosch
11.0
2.0
DS
SL/87
65.82
47
4
430
Wojciech Bondarewicz
Waldemar Mikucki
5.0
9.0
ZP
ZP/167
65.65
47
5
207
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
5.0
5.0
PD
PD/369
65.34
46
6
401
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
1.5
1.5
WP
WP/300
65.03
46
7
318
Romuald Grudziński
Krzysztof Michalczyk
5.0
12.0
WM
WM/318
64.25
45
8
140
Jakub Michalski
Milena Klimiuk
2.0
3.0
MP
MP/360
64.18
45
9
102
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/321
63.83
44
10
142
Wojciech Wadowski
Bartłomiej Kowalski
0.0
0.0
MP
MP/360
63.20
44
11
36
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
5.0
KP
KP/50
63.19
43
12
454
Janusz Wierucki
Jan Chmielewski
7.0
7.0
ZP
ZP/433
63.05
43
13
158
Tomasz Stryszawski
Jakub Gawron
9.0
2.5
MP
LU
MP/40
63.03
42
14
344
Wiesław Pietrzak
Henryk Łakomski
5.0
12.0
WM
WM/324
62.86
42
15
27
Zbigniew Leśniewski
Anna Leśniewska
2.0
4.0
KP
KP/353
62.76
42
16
58
Krzysztof Chabrowski
Arkadiusz Stojan
4.0
2.0
LU
LU/288
62.49
41
17
269
Krzysztof Tomsia
Andrzej Hermansdorfer
11.0
7.0
SL
SL/87
62.39
41
18
212
Marian Krasowski
Roman Kruk
7.0
9.0
PD
PD/369
62.36
40
19
159
Mateusz Krzemyk
Marek Heichel
2.0
5.0
MP
MP/40
62.33
40
20
371
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
11.0
12.0
WP
WP/300
62.27
39
21
171
Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
9.0
MP
MP/457
62.25
39
22
395
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
1.0
1.0
WP
WP/300
62.20
39
23
236
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
62.18
38
24
62
Jerzy Pawelec
Andrzej Lewandowski
5.0
2.5
MA
MA/282
62.01
38
25
402
Marek Stawujak
Bogna Latowska
1.0
2.0
WP
WP/300
62.01
37
26
137
Adam Mazur
Mateusz Janik
1.5
0.0
MP
MP/360
61.95
37
27
260
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
2.0
2.0
PM
PM/199
61.86
37
28
241
Piotr Szewczyk
Piotr Kruczek
3.0
2.5
MP
PK
PK/118
61.61
36
29
129
Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
4.0
4.0
MA
MA/379
61.58
36
30
335
Wenancjusz Sowa
Włodzimierz Sieniuszko
2.0
2.0
NZ
WM
WM/324
61.49
35
31
16
Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.5
DS
DS/269
61.48
35
32
455
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
3.0
3.0
ZP
ZP/433
61.07
34
33
259
Łukasz Morawski
Antoni Byliński
1.0
2.0
PM
PM/199
60.93
34
34
438
Paweł Stężała
Patryk Araszkiewicz
5.0
7.0
ZP
ZP/167
60.88
34
35
205
Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
7.0
7.0
PD
PD/369
60.84
33
36
273
Robert Cimr
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
SL
SL/87
60.82
33
37
406
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
0.0
0.0
WP
WP/300
60.69
32
38
245
Robert Kwiatkowski
Bogusław Kruczek
4.0
11.0
PK
PK/118
60.46
32
39
227
Jacek Pióro
Kazimierz Kłosiński
4.0
4.0
PD
PD/70
60.30
32
40
277
Zbigniew Hylaszek
Andrzej Bacik
7.0
9.0
SL
SL/87
60.21
31
41
206
Adam Ościłowski
Wacław Nazaruk
7.0
5.0
PD
PD/369
60.16
31
42
432
Robert Zaciura
Robert Cylwik
4.0
7.0
ZP
ZP/167
60.13
30
43
357
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
4.0
4.0
WP
WP/252
60.11
30
44
436
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
2.0
2.5
ZP
ZP/167
60.08
29
45
53
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
3.0
2.5
LU
LU/288
59.96
29
46
175
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
12.0
7.0
PD
MP/457
59.86
29
47
217
Andrzej Prasalski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/369
59.84
28
48
68
Joanna Smoluchowska
Sylwester Smoluchowski
0.5
12.0
MA
MA/282
59.76
28
49
111
Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
4.0
5.0
MA
MA/321
59.76
27
50
293
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
18.0
5.0
SL
SL/87
59.58
27
51
330
Janusz Wróblewski
Krzysztof Trunowicz
9.0
2.5
WM
WM/318
59.53
27
52
352
Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WP
WP/252
59.49
26
53
388
Jan Rosochowicz
Krzysztof Jordan
3.0
4.0
WP
WP/300
59.46
26
54
213
Dariusz Sterniczuk
Stanisław Lisowski
5.0
5.0
PD
PD/369
59.39
25
55
133
Monika Gwiazdowska
Mirosław Dorau
1.5
2.0
MA
MA/379
59.36
25
56
288
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
59.34
24
57
136
Magdalena Chmielewska
Emilia Massalska
2.0
2.0
MP
MP/360
59.18
24
58
320
Tomasz Stopierzyński
Mirosław Makuch
5.0
4.0
WM
WM/318
59.11
24
59
225
Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
7.0
7.0
PD
PD/70
59.11
23
60
18
Stanisław Borowiec
Jerzy Poznar
4.0
5.0
DS
DS/269
59.09
23
61
197
Andrzej Kazimierowicz
Tomasz Baranowski
4.0
5.0
OP
OP/363
58.68
22
62
311
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
5.0
5.0
SW
SW/287
58.60
22
63
462
Marek Wawrzyniak
Jerzy Kullass
9.0
9.0
ZP
ZP/433
58.60
21
64
257
Szymon Grabala
Martyna Smoleń
2.0
2.0
PM
PM/199
58.55
21
65
268
Jacek Fidler
Tadeusz Parylak
1.0
5.0
SL
SL/87
58.38
21
66
232
Adam Rogowski
Krzysztof Krajewski
2.0
7.0
MA
PD
PD/70
58.20
20
67
396
Antoni Krawiecki
Stanisław Heimrath
0.0
0.5
WP
WP/300
58.20
20
68
100
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
5.0
4.0
MA
MA/321
58.03
19
69
170
Grzegorz Superson
Marek Jaworski
15.0
13.0
SL
MP
MP/40
58.01
19
70
164
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
3.0
MP
MP/40
57.98
19
71
230
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
5.0
5.0
PD
PD/70
57.88
18
72
285
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
9.0
5.0
SL
SL/87
57.88
18
73
173
Norbert Krzystanek
Krzysztof Ziewacz
4.0
5.0
SW
MP
MP/457
57.84
17
74
398
Kinga Maćkowiak
Aniela Matuszkowiak
0.5
0.0
WP
WP/300
57.83
17
75
101
Paweł Wróblewski
Grzegorz Nowiński
3.0
3.0
MA
MA/321
57.79
16
76
333
Elżbieta Olejnik
Jerzy Szczepański
0.5
1.0
WM
WM/318
57.66
16
77
209
Janusz Galewski
Jan Ciulkin
5.0
5.0
PD
PD/369
57.47
16
78
45
Jarosław Gąsiorowski
Jacek Szkup
13.0
5.0
LD
LD/48
57.46
15
79
363
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
13.0
7.0
WP
WP/252
57.38
15
80
460
Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZP
ZP/433
57.31
14
81
433
Marek Goraj
Jan Włoszek
4.0
1.5
ZP
ZP/167
57.26
14
82
416
Radosław Maćczak
Patryk Kośla
2.0
2.0
ZP
ZP/167
57.17
14
83
385
Maciej Wybranowski
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WP
WP/300
57.10
13
84
200
Tomasz Walania
Roman Zabłocki
5.0
5.0
OP
OP/363
57.02
13
85
383
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LB
WP/300
56.97
12
86
235
Jan Warchoł
Jerzy Matelowski
2.5
3.0
PK
PK/118
56.90
12
87
381
Paweł Fiebig
Beata Bojarska
4.0
5.0
WP
WP/300
56.89
11
88
243
Waldemar Kaszuba
Dariusz Kulpiński
4.0
9.0
PK
PK/118
56.72
11
89
295
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
9.0
9.0
SL
SL/87
56.64
11
90
384
Jakub Piłat
Kajetan Gościański
2.5
2.5
WP
WP/300
56.62
10
91
176
Kazimiera Przybyło
Adam Gdowski
2.0
1.5
MP
MP/457
56.59
10
92
52
Wiesław Pawelec
Józef Małysz
5.0
7.0
LU
LU/288
56.57
10
93
115
Dariusz Bebko
Bogdan Kościelny
2.0
2.0
MA
MA/379
56.55
10
94
75
Lech Sadoś
Rafał Maszenda
12.0
5.0
MA
MA/321
56.48
10
95
64
Roman Wajs
Kazimierz Salak
4.0
2.5
MA
MA/282
56.48
10
96
84
Sylwester Sokół
Robert Czernecki
5.0
2.5
LD
MA/321
56.43
10
97
358
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
7.0
WP
WP/252
56.39
10
98
298
Bartosz Ceglarski
Zbigniew Borkowski
7.0
12.0
SW
SW/287
56.37
10
99
312
Grzegorz Wieczorkiewicz
Adam Strzelecki
5.0
7.0
MA
SW
SW/287
56.36
9
100
161
Piotr Wzorek
Krzysztof Cetera
3.0
4.0
MP
MP/40
56.32
9
101
367
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/300
56.28
9
102
214
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
5.0
5.0
PD
PD/369
56.16
9
103
347
Józef Grewling
Marek Juszczak
7.0
5.0
WP
WP/252
56.15
9
104
77
Stanisław Siwek
Jacek Bąkowski
7.0
3.0
MA
MA/321
56.06
9
105
369
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
4.0
19.0
WP
WP/300
56.04
9
106
202
Henryk Stecewicz
Małgorzata Olesiuk
3.0
0.0
PD
PD/369
56.00
9
107
90
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
7.0
PD
MA/321
55.99
9
108
186
Zuzanna Łabno
Kamil Zaród
1.0
0.0
MP
MP/457
55.97
9
109
46
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
7.0
7.0
LD
LD/48
55.93
9
110
408
Marta Szymańska
Zofia Zaprzalska
0.0
0.0
WP
WP/300
55.81
9
111
80
Jerzy Cichowski
Hilary Ślesicki
1.5
4.0
MA
MA/321
55.80
9
112
54
Piotr Zawiślak
Gabriel Szarafin
5.0
5.0
LU
LU/288
55.78
9
113
23
Zbigniew Sowiński
Arkadiusz Irek
0.5
1.0
KP
KP/353
55.78
8
114
127
Elżbieta Chmielowska
Małgorzata Olejnik
1.0
0.5
MA
MA/379
55.29
8
115
35
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
2.5
2.5
KP
KP/50
55.11
8
116
286
Kaja Pustułka
Michał Kaleta
1.5
5.0
SL
LU
SL/87
55.10
8
117
148
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
12.0
7.0
MP
MP/40
54.99
8
118
428
Maciej Zembrzuski
Hanna Zembrzuska
7.0
9.0
ZP
ZP/167
54.93
8
119
6
Zbigniew Matyjaszczuk
Ryszard Jucha
2.0
2.0
DS
DS/136
54.92
8
120
238
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/118
54.90
8
121
322
Tomasz Lisica
Mirosław Roesler
7.0
11.0
WM
WM/318
54.88
8
122
412
Adam Łuczak
Maria Tytyk
0.0
1.5
WP
WP/300
54.77
8
123
81
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Głowacki
5.0
3.0
MA
MA/321
54.75
8
124
361
Jarosław Hilbrecht
Paweł Kierszka
7.0
3.0
WP
KP
WP/252
54.71
8
125
443
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0
ZP
ZP/433
54.70
8
126
122
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
3.0
4.0
MA
MA/379
54.65
8
127
78
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MA
MA/321
54.62
7
128
240
Jan Kadula
Jacek Szczerba
12.0
5.0
PK
PK/118
54.58
7
129
340
Olgierd Jurgielewicz
Romuald Chodań
1.0
0.5
WM
WM/324
54.53
7
130
452
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
4.0
3.0
ZP
LB
ZP/433
54.49
7
131
125
Wojciech Nowakowski
Ryszard Rudnik
0.0
0.0
MA/379
54.41
7
132
393
Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
4.0
5.0
DS
WP
WP/300
54.40
7
133
165
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
7.0
5.0
MP
MP/40
54.39
7
134
282
Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
4.0
5.0
SL
SL/87
54.30
7
135
7
Jarosław Kowalik
Roman Wyszowski
5.0
5.0
DS
DS/269
54.28
7
136
92
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
3.0
4.0
MA
MA/321
54.13
7
137
310
Roman Stana
Jarosław Nowak
0.0
0.0
SW
SW/287
54.11
7
138
439
Jarosław Romański
Piotr Wilczok
0.0
4.0
ZP
ZP/433
54.09
7
139
458
Krzysztof Stec
Filip Piotrowski
1.5
3.0
ZP
ZP/433
54.09
7
140
355
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Żmuda
7.0
4.0
LB
ZP
WP/252
54.07
7
141
96
Andrzej Szczepański
Andrzej Zieliński
1.0
1.0
MA
MA/321
54.01
6
142
192
Kazimierz Pinkosz
Wiesław Flak
4.0
0.5
OP
OP/363
53.99
6
143
5
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DS
DS/136
53.98
6
144
20
Tadeusz Cymbalista
Wojciech Sękowski
5.0
5.0
DS
DS/269
53.88
6
145
22
Danuta Iwanus
Ryszard Iwanus
2.0
0.0
KP
WP
KP/353
53.86
6
146
97
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
7.0
7.0
MA
MA/321
53.81
6
147
107
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
MA/321
53.79
6
148
65
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MA
MA/282
53.74
6
149
272
Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
5.0
DS
SL/87
53.70
6
150
434
Ewa Hryć
Józef Lemke
1.5
0.5
ZP
ZP/167
53.59
6
151
40
Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
4.0
0.0
KP
KP/50
53.56
6
152
294
Maciej Janeczko
Vasil Valchev
9.0
7.0
MP
SL
SL/87
53.56
6
153
374
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
11.0
7.0
WP
WP/300
53.39
6
154
405
Maria Ślebzak
Maurycy Kuźmiński
0.0
0.0
WP
WP/300
53.33
6
155
459
Marek Ostrowski
Andrzej Jabłoński
7.0
5.0
ZP
ZP/433
53.18
5
156
247
Zdzisław Żuber
Wojciech Micek
3.0
4.0
PK
PK/118
53.17
5
157
329
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
7.0
11.0
WM
WM/318
53.16
5
158
313
Edmund Jas
Janusz Krawczyński
7.0
9.0
SW
SW/287
53.14
5
159
11
Adam Garcarek
Jan Krakowski
4.0
2.5
DS
DS/269
53.13
5
160
237
Józef Wrona
Janusz Jarząbek
5.0
5.0
PK
PK/118
53.09
5
161
323
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
7.0
7.0
WM
WM/318
53.07
5
162
179
Andrzej Kliszczyk
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MP
MP/457
53.05
5
163
104
Marian Odachowski
Aleksandra Odachowska
2.5
2.5
MA
MA/321
53.03
5
164
431
Franciszek Stężała
Jadwiga Stężała
1.5
1.5
ZP
ZP/167
52.98
5
165
377
Ewa Knapik
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WP
WP/300
52.98
5
166
226
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
1.0
1.0
PD
PD/70
52.91
5
167
124
Katarzyna Kumela
Leszek Tylec
2.5
2.0
MA
MA/379
52.83
5
168
242
Adam Żarnowski
Wojciech Paszko
12.0
9.0
PK
PK/118
52.83
5
169
365
Piotr Walczak
Janusz Kalida
21.0
7.0
WP
WP/300
52.81
4
170
74
Elżbieta Bachorska
Gustaw Dzieciuch
0.0
0.0
MA/282
52.74
4
171
17
Piotr Birowski
Adam Szewczak
3.0
2.5
DS
DS/269
52.64
4
172
208
Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
3.0
3.0
PD
PD/369
52.64
4
173
87
Krzysztof Gołaś
Aleksander Waślicki
5.0
4.0
MA
MA/321
52.55
4
174
382
Rafał Milinkiewicz
Aneta Klaczyńska
2.5
2.0
WP
WP/300
52.34
4
175
123
Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MA
MA/379
52.32
4
176
373
Marcin Pędziński
Jan Pędziński
15.0
4.0
WP
WP/300
52.23
4
177
274
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
7.0
9.0
SL
SL/87
52.22
4
178
255
Władysław Chodziński
Tadeusz Przybyło
7.0
9.0
PK
PK/118
52.16
4
179
291
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
52.12
4
180
348
Adam Piszczek
Teodor Jenczewski
2.5
1.5
WP
WP/252
52.11
4
181
297
Jerzy Daniel
Ryszard Musiał
5.0
4.0
SW
SW/287
52.02
4
182
12
Andrzej Chomiczewski
Zbigniew Rogusz
4.0
1.5
DS
DS/269
51.97
4
183
215
Rafał Łazarczyk
Natalia Szoka
1.5
2.0
PD
SL
PD/369
51.94
3
184
138
Karolina Stępkowska
Julia Ziętarska
1.0
0.5
MP
MP/360
51.93
3
185
168
Małgorzata Madej
Piotr Kuciara
0.0
5.0
MP
MP/40
51.89
3
186
429
Mariusz Soldat
Katarzyna Cantwell
1.5
1.5
ZP
ZP/167
51.84
3
187
456
Cezary Kawiak
Marian Siwy
5.0
11.0
ZP
ZP/433
51.83
3
188
34
Halina Skonieczna
Władysław Skonieczny
0.5
0.5
KP
KP/50
51.76
3
189
4
Zdzisław Klimczak
Piotr Dimitriu
5.0
1.5
DS
DS/136
51.76
3
190
249
Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.5
4.0
PK
PK/118
51.74
3
191
234
Stanisław Sołtys
Mariusz Czesnar
1.5
3.0
PK
PK/118
51.69
3
192
131
Marek Borkowski
Wiesław Olszewski
2.0
3.0
MA
MA/379
51.66
3
193
328
Michał Klincewicz
Wojciech Kujda
1.0
2.0
WM
WM/318
51.63
3
194
147
Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
5.0
11.0
MP
MP/40
51.59
3
195
172
Piotr Tryba
Łukasz Witkowski
1.0
1.5
MP
MP/457
51.54
3
196
134
Wiesław Zwierzyński
Dorota Zwierzyńska
1.0
1.0
MA
MA/379
51.52
3
197
289
Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OP
SL/87
51.51
2
198
254
Jan Porada
Jerzy Kubiński
5.0
4.0
PK
PK/118
51.48
2
199
407
Jędrzej Wołoszczuk
Jagoda Jodłowska
0.5
0.5
WP
WP/300
51.43
2
200
283
Bogdan Cholewik
Janusz Paul
5.0
0.0
SL
SL/87
51.40
2
201
31
Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Kretkowski
3.0
4.0
KP
KP/353
51.39
2
202
187
Witold Stachnik
Piotr Markiewicz
9.0
5.0
MP
MP/457
51.24
2
203
120
Marek Jaroszkiewicz
Anna Smoluchowska
3.0
2.5
MA
MA/379
51.15
2
204
302
Marian Jabłonka
Jacek Chojnacki
2.0
2.0
MA
SW/287
51.15
2
205
57
Paweł Szymański
Marcin Chibowski
3.0
3.0
LU
LU/288
51.12
2
206
228
Andrzej Krajewski
Andrzej Zalewski
0.0
0.0
PD/70
51.10
2
207
359
Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
11.0
7.0
WP
WP/252
51.09
2
208
353
Henryk Tyburczy
Bogusław Drozd
5.0
3.0
ZP
WP/252
51.07
2
209
83
Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
2.0
2.5
LD
MA/321
51.04
2
210
435
Bogumiła Kuryj
Jurata Kacalska
1.5
0.0
ZP
ZP/167
50.98
2
211
43
Adam Motyka
Karol Kałuziński
5.0
7.0
LD
LD/48
50.75
1
212
132
Wioletta Lichodziejewska
Jacek Janota-Bzowski
2.0
1.0
MA
MA/379
50.73
1
213
253
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
4.0
PK
PK/118
50.71
1
214
222
Stanisław Kaseja
Ludwik Zaręba
0.0
0.0
PD/70
50.67
1
215
362
Radzisław Oczkowicz
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WP
WP/252
50.63
1
216
98
Krzysztof Bartosiewicz
Bronisław Mazurkiewicz
5.0
1.5
MA
MA/321
50.61
1
217
59
Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
1.5
5.0
LU
LU/288
50.31
1
218
195
Eugeniusz Konik
Andrzej Mazurek
5.0
3.0
OP
OP/363
50.27
1
219
387
Małgorzata Węglewska
Jerzy Rodziewicz
3.0
5.0
WP
WP/300
50.24
1
220
41
Michał Redmann
Grzegorz Drażba
0.0
1.5
KP
KP/50
50.21
1
221
343
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
1.0
2.0
WM
WM/324
50.20
1
222
167
Piotr Ludwikowski
Małgorzata Ludwikowska
5.0
3.0
MP
MP/40
50.15
1
223
276
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
3.0
4.0
SL
SL/87
50.14
1
224
49
Jarosław Ostrowski
Andrzej Szczepaniak
5.0
5.0
LU
LU/288
50.11
225
303
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
7.0
5.0
SW
SW/287
50.08
226
94
Arkadiusz Obidziński
Edward Gilert
0.0
1.0
MA
MA/321
50.08
227
156
Patryk Lewandowski
Ula Rybczyk
1.0
0.0
MP
MP/40
50.08
228
70
Barbara Kamecka
Sławomir Kamecki
0.0
0.0
MA/282
50.07
229
199
Janina Szozda
Andrzej Kalandyk
1.5
0.0
OP
OP/363
50.06
230
188
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
3.0
3.0
MP
MP/457
50.04
231
327
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
3.0
2.0
WM
WM/318
49.89
232
28
Andrzej Michalski
Wiesław Radzymiński
0.0
0.0
KP
KP/353
49.87
233
451
Aniela Jarnutowska
Andrzej Doliński
0.5
0.0
ZP
ZP/433
49.86
234
339
Cecylia Sienkiewicz
Maria Piłat
1.0
1.0
WM
WM/324
49.86
235
42
Janusz Pietrzykowski
Andrzej Ciechacki
0.0
2.5
KP
KP/50
49.86
236
341
Piotr Rzeszot
Aleksander Iwaniuk
0.0
0.0
NZ
WM/324
49.80
237
151
Maria Krasowska
Marian Nanke
5.0
5.0
MP
MP/40
49.73
238
86
Edward Menderski
Irena Ulatowska
1.5
2.5
MA
MA/321
49.69
239
163
Jerzy Batko
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
49.69
240
308
Mirosław Śliz
Janusz Zegadło
2.0
4.0
SW
SW/287
49.65
241
392
Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
2.0
2.0
WP
WP/300
49.58
242
400
Michał Glinkowski
Tomasz Walczak
0.0
0.0
WP/300
49.58
243
204
Ireneusz Turyk
Robert Dominkiewicz
2.5
2.0
PD
PD/369
49.52
244
141
Wojciech Mróz
Błażej Mróz
0.0
1.0
MP
MP/360
49.49
245
26
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
3.0
2.5
KP
KP/353
49.49
246
157
Kacper Kuflowski
Łukasz Kasperczyk
4.0
3.0
MP
MP/40
49.45
247
270
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
2.0
3.0
WP
SL
SL/87
49.44
248
169
Tytus Bisping
Anna Kurzeja
7.0
0.0
MP
MP/40
49.32
249
174
Mateusz Węgrecki
Kacper Węgrecki
1.5
1.5
MP
MP/457
49.32
250
145
Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
2.0
2.0
MP
MP/360
49.30
251
248
Wiesław Skrzypczak
Ryszard Adamczyk
0.5
0.5
PK
PK/118
49.29
252
196
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
5.0
5.0
OP
OP/363
49.29
253
47
Mirosław Marszał
Andrzej Krakowiak
5.0
7.0
LD
LD/48
49.23
254
190
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
2.0
MP
MP/457
49.22
255
154
Małgorzata Praszałowicz
Janusz Natorski
5.0
7.0
MP
MP/40
49.11
256
79
Piotr Urbański
Andrzej Jaroński
4.0
5.0
MA
MA/321
49.11
257
301
Jan Druch
Urszula Nadybska-Stefaniak
2.5
2.5
MA
SW
SW/287
49.02
258
211
Sławomir Juchnicki
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PD
PD/369
48.91
259
421
Kazimierz Jordan
Dorota Sosinowicz
5.0
2.5
ZP
ZP/167
48.85
260
306
Barbara Adamczyk
Witold Stawiarski
0.0
0.0
SW
SW/287
48.81
261
251
Leszek Jarosz
Zdzisław Baryła
5.0
5.0
PK
PK/118
48.81
262
325
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WM
WM/318
48.80
263
95
Andrzej Lenart
Małgorzata Humeniuk
3.0
1.0
MA
MA/321
48.78
264
415
Tomasz Jakóbczak
Eligiusz Śmieja
5.0
2.0
ZP
ZP/167
48.72
265
177
Ewa Staud
Anna Kobis
0.0
0.0
MP/457
48.71
266
331
Cezary Kozłowski
Ryszard Wieczorek
1.0
1.5
WM
WM/318
48.70
267
91
Andrzej Mazur
Witold Moreń
2.0
1.5
MA
MA/321
48.68
268
3
Sylwester Gołdyn
Jan Pawlikaniec
3.0
5.0
DS
WP
DS/136
48.68
269
201
Grzegorz Kryszeń
Lech Szubert
1.5
1.5
PD
PD/369
48.68
270
10
Remigiusz Mincger
Ryszard Rączkowski
2.5
5.0
DS
DS/269
48.66
271
321
Roman Walaszkowski
Lucyna Krutelewicz
1.0
4.0
WM
WM/318
48.63
272
69
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
2.0
2.0
MA
MA/282
48.60
273
21
Jan Styczyński
Kazimierz Namysł
5.0
4.0
KP
KP/353
48.60
274
39
Piotr Pawełkiewicz
Michał Dolny
0.0
3.0
KP
KP/50
48.51
275
391
Andrzej Proniewicz
Lidia Gapińska
4.0
3.0
WP
WP/300
48.49
276
51
Kazimierz Stanicki
Grzegorz Kułak
4.0
13.0
LU
LU/288
48.43
277
9
Jerzy Chopcian
Leszek Jarząb
0.5
1.0
DS
DS/269
48.42
278
309
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
2.5
2.5
SW
SW/287
48.40
279
375
Barbara Podgórska
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/300
48.37
280
89
Wojciech Kała
Tomasz Józwiak
3.0
2.5
MA
MA/321
48.33
281
444
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
9.0
5.0
OP
ZP
ZP/433
48.31
282
15
Bolesław Grybel
Roman Siwiec
2.0
4.0
DS
DS/269
48.24
283
441
Wiktor Stasiński
Maciej Stasiński
0.0
3.0
PM
ZP/433
48.23
284
56
Wiesław Skubisz
Dariusz Serafin
9.0
4.0
LU
LU/288
48.19
285
447
Dominika Wołyńska
Krzysztof Boniek
2.0
2.5
PM
ZP/433
48.10
286
48
Piotr Wnuk
Rafał Imiela
5.0
5.0
LD
LD/48
48.05
287
390
Katarzyna Stachowiak
Adam Peszke
2.0
5.0
WP
WP/300
47.96
288
461
Andrzej Gierczyński
Paweł Dickert
2.0
3.0
ZP
ZP/433
47.93
289
229
Lech Wyrwas
Waldemar Blusiewicz
1.5
1.0
PD
PD/70
47.91
290
252
Tomasz Magryś
Dominik Magryś
3.0
3.0
PK
PK/118
47.86
291
314
Jacek Adamczyk
Grzegorz Niestój
7.0
4.0
SW
SW/287
47.81
292
379
Ewa Morawska
Jan Sibilski
4.0
5.0
WP
WP/300
47.78
293
370
Serhii Poznanskyi
Robert Kempka
0.0
2.0
WP
WP/300
47.69
294
113
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
7.0
5.0
MA
MA/321
47.64
295
411
Marta Wojszel
Karolina Kaczmarek
0.0
0.0
WP
WP/300
47.62
296
300
Sławomir Kamiński
Włodzimierz Pieniążek
5.0
3.0
MA
SW/287
47.60
297
360
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
7.0
7.0
WP
WP/252
47.26
298
108
Robert Truszkowski
Janusz Wydra
2.0
2.0
MA
MA/321
47.14
299
425
Ewa Krok
Bartosz Muszyński
0.5
1.5
ZP
ZP/167
47.12
300
38
Józef Palewicz
Czesław Bury
5.0
5.0
KP
KP/50
47.09
301
316
Wiesław Podlecki
Tadeusz Kaczan
3.0
1.0
WM
WM/318
47.05
302
304
Marcin Horodyski
Kazimierz Leśniewski
3.0
2.5
SW
SW/287
46.88
303
338
Krystyna Łąka
Grażyna Ćwiek
1.0
1.0
WM
WM/324
46.88
304
152
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
46.87
305
366
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
3.0
4.0
LB
WP/300
46.80
306
155
Janusz Wrześniak
Elżbieta Chodacka
4.0
3.0
MP
MP/40
46.77
307
191
Andrzej Huńka
Janusz Środa
4.0
4.0
OP
OP/363
46.62
308
292
Andrzej Kuźnar
Henryk Kopernok
0.0
5.0
SL
SL/87
46.61
309
349
Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
5.0
5.0
WP
WP/252
46.56
310
448
Wacław Stupnicki
Tomasz Kuchta
4.0
2.0
ZP
ZP/433
46.55
311
420
Jan Purczyński
Jacek Batóg
7.0
7.0
ZP
ZP/167
46.55
312
29
Andrzej Wałdowski
Zbigniew Szczepański
0.0
0.0
KP
KP/353
46.52
313
317
Grażyna Blech
Edmund Reczuga
1.5
7.0
WM
WM/318
46.41
314
445
Jerzy Szczygieł
Wiesław Lange
1.5
2.5
ZP
ZP/433
46.36
315
13
Stanisław Cieśla
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DS
DS/269
46.30
316
30
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
KP/353
46.30
317
128
Tadeusz Górnicki
Leszek Niemyjski
2.0
0.0
MA
MA/379
46.24
318
305
Stanisław Żabicki
Andrzej Ulman
0.0
0.0
SW/287
46.22
319
372
Szymon Graś
Adam Zalwowski
2.5
2.0
WP
WP/300
46.16
320
418
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Dariusz Grochowiak
1.5
1.0
ZP
ZP/167
46.13
321
281
Krystian Wonchała
Krzysztof Kalita
2.5
5.0
SL
SL/87
46.12
322
126
Mirosława Swoboda
Małgorzata Maruszkin
2.5
2.5
MA
MA/379
46.06
323
417
Maryla Nakoneczna
Anna Kołłątaj
2.0
1.5
ZP
ZP/167
45.96
324
450
Władysław Doroszkiewicz
Andrzej Kryń
0.0
1.5
ZP
ZP/433
45.93
325
394
Jarosław Marczewski
Mirosława Miętkiewska
3.0
3.0
WP
WP/300
45.92
326
332
Paweł Łata
Ryszard Wiśniewski
2.0
2.5
WM
WM/318
45.87
327
380
Maja Skowrońska
Łukasz Józkowiak
1.0
2.5
WP
WP/300
45.87
328
279
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
2.0
3.0
SL
SL/87
45.69
329
61
Marek Siwiński
Małgorzata Siwińska
0.0
0.0
MA/282
45.68
330
210
Tomasz Zalewski
Jerzy Firs
1.5
2.0
PD
PD/369
45.67
331
24
Cezary Miodyński
Wiesław Gorczewski
1.5
3.0
KP
KP/353
45.65
332
130
Krzysztof Kopeć
Halina Kopeć
0.5
0.5
MA
MA/379
45.63
333
85
Sławomir Hoffer
Mariusz Krzemieniewski
0.0
2.5
MA
MA/321
45.59
334
2
Ewa Lis-Nazaruk
Zbigniew Bobak
4.0
4.0
DS
DS/136
45.56
335
72
Grażyna Tomaszewska
Grażyna Sass
0.0
0.0
MA/282
45.39
336
449
Tomasz Izydorek
Dariusz Głowiński
5.0
3.0
ZP
ZP/433
45.30
337
404
Filip Grześkowiak
Wojciech Zawierucha
0.0
0.0
WP/300
45.13
338
82
Wiesław Wawrzyniak
Arkadiusz Muszyński
0.0
0.0
MA
MA/321
45.12
339
1
Stanisław Gołdyn
Henryk Gayny
2.0
2.5
DS
DS/136
45.11
340
389
Jarosław Lubczyński
Katarzyna Żabicka-Bajon
5.0
2.5
WP
WP/300
45.06
341
180
Jerzy Kobis
Tadeusz Wielgus
0.5
0.0
MP
MP/457
45.00
342
149
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.5
2.5
MP
MP/40
44.94
343
119
Zdzisław Pietruszewski
Grażyna Jaskulska
2.5
3.0
MA
MA/379
44.77
344
423
Agata Kowalczyk
Michał Łaciński
0.0
0.0
ZP/167
44.69
345
193
Jan Skoczylas
Augustyn Ślesiński
2.0
2.0
OP
OP/363
44.69
346
71
Wacław Kryński
Małgorzata Sokół
2.0
0.0
MA
MA/282
44.40
347
114
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MA
MA/321
44.28
348
67
Maria Coulson
Wanda Kosińska
0.5
0.0
MA
MA/282
44.26
349
93
Paweł Lasota
Milena Lasota
3.0
1.0
MA
MA/321
44.21
350
203
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
1.5
0.5
PD
PD/369
44.19
351
334
Grzegorz Sowul
Henryk Bałtronowicz
1.0
2.0
WM
WM/318
44.14
352
440
Genowefa Grenik
Kazimierz Kocik
0.5
1.0
ZP
ZP/433
44.09
353
364
Piotr Solecki
Cezary Kmiecik
7.0
7.0
WP
WP/252
43.94
354
160
Mieczysław Rayski
Edmund Olczak
0.0
0.0
MP
MP/40
43.94
355
73
Wojciech Małachowicz
Bogdan Sokołow
0.0
0.0
MA/282
43.83
356
336
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
5.0
4.0
WM
WM/324
43.83
357
263
Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
3.0
SL
SL/87
43.72
358
427
Elżbieta Karłowicz
Elżbieta Szmyt
0.0
0.0
ZP/167
43.68
359
220
Benon Żukowski
Artur Kozłowski
2.0
2.0
PD
PD/369
43.65
360
221
Teresa Modzelewska
Jerzy Krajewski
0.0
0.0
PD/70
43.60
361
426
Jolanta Weszka
Dorota Blicharska
0.0
0.0
ZP/167
43.55
362
153
Andrzej Żywiecki
Jerzy Czesak
0.5
0.0
MP
MP/40
43.52
363
265
Anna Makuch
Sławomir Lebiecki
2.0
0.0
SL
SL/87
43.47
364
88
Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.5
2.5
MA
MA/321
43.40
365
457
Marek Pietrzak
Olga Jackiewicz
5.0
1.5
PM
ZP/433
43.30
366
116
Włodzimierz Rutkowski
Tadeusz Rutkowski
4.0
3.0
MA
MA/379
43.30
367
146
Waldemar Wójtowicz
Jolanta Kuflowska
0.0
1.0
MP
MP/360
43.18
368
280
Karol Złocki
Mieszko Szmigel
0.0
0.0
SL
SL/87
43.17
369
437
Bolesław Aleksandrowicz
Krystyna Kudelska
2.0
0.0
ZP
ZP/167
43.09
370
37
Małgorzata Niedzielska
Tomasz Niedzielski
0.5
0.5
KP
KP/50
43.05
371
63
Jan Turczynowicz
Piotr Turczynowicz
0.0
3.0
MA
MP
MA/282
43.05
372
442
Krzysztof Rutkowski
Grzegorz Makowiecki
3.0
3.0
ZP
ZP/433
42.98
373
278
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
0.5
0.5
SL
SL/87
42.78
374
346
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
4.0
5.0
WP
WP/252
42.71
375
121
Andrzej Rzepecki
Anna Zalewska
1.0
2.5
MA
MA/379
42.54
376
139
Michał Stępkowski
Stanisław Wadowski
1.0
1.5
MP
MP/360
42.52
377
307
Anna Dawiec
Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska
1.5
1.5
SW
SW/287
42.29
378
287
Jakub Bździuch
Piotr Flaga
0.0
0.0
SL
SL/87
42.19
379
266
Kamil Szewczyk
Natalia Adamoszek
1.0
0.5
SL
SL/87
42.01
380
324
Grażyna Piszczek
Janina Biała
1.5
2.5
WM
WM/318
41.98
381
356
Ewa Sumińska
Tadeusz Kasperek
1.0
1.0
WP
WP/252
41.91
382
183
Bogusław Bukowski
Stanisław Mróz
0.0
0.0
MP/457
41.87
383
354
Jacek Piechowiak
Mieczysław Głowacki
2.0
0.0
WP
WP/252
41.86
384
350
Tomasz Pawłowski
Mirosław Grobelkiewicz
2.0
3.0
WP
WP/252
41.86
385
453
Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZP
ZP/433
41.71
386
409
Julia Basińska
Lena Jankowska
0.0
0.0
WP/300
41.60
387
299
Teresa Piasecka
Lech Piasecki
2.0
1.0
SW
SW/287
41.48
388
117
Iwona Klorek
Alina Radlińska
1.0
0.0
MA
MA/379
41.46
389
106
Grzegorz Michalski
Danuta Adamczyk
0.0
0.0
MA
MA/321
40.92
390
76
Urszula Wądołowska
Marcin Stryczyński
2.5
5.0
MA
MA/321
40.88
391
419
Kornela Tokarek
Marek Kierkowski
0.0
0.0
ZP/167
40.74
392
378
Mateusz Górczak
Janusz Zabacki
1.5
2.0
WP
WP/300
40.74
393
162
Magdalena Podgórczyk
Paweł Godula
0.0
0.0
MP
MP/40
40.73
394
342
Wiesława Nawojczyk
Ryszard Szałkowski
1.0
0.0
WM
NZ
WM/324
40.62
395
290
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
1.5
2.0
SL
SL/87
40.20
396
166
Elżbieta Pytlarz
Krzysztof Bohosiewicz
0.0
0.0
MP
MP/40
40.10
397
351
Jan Olkowicz
Marek Smuszkiewicz
5.0
0.5
WP
WP/252
40.10
398
25
Michał Kamiński
Rafał Kamiński
0.5
0.0
KP
KP/353
40.09
399
337
Anna Ziniewicz
Helena Ajduk
0.0
0.0
NZ
WM/324
39.94
400
422
Maksymilian Michalski
Kazimiera Michalska
0.0
0.0
ZP/167
39.78
401
198
Marianna Kulikowska
Edward Gawlik
0.5
0.0
OP
OP/363
39.37
402
185
Katarzyna Wolak
Andrzej Hycnar
1.5
13.0
MP
PK
MP/457
39.36
403
250
Monika Skrobacz
Patryk Leszczak
0.0
1.0
PK
PK/118
39.33
404
446
Ania Gendaszewska
Andrzej Migalski
0.0
1.5
ZP
ZP/433
38.93
405
110
Waldemar Surmacz
Jan Milewski
2.5
2.0
MA
MA/321
38.91
406
264
Henryk Leśniak
Ireneusz Sapota
3.0
5.0
SL
SL/87
38.72
407
414
Stanisław Radziej
Mariia Lytvyn - Chepurna
0.0
0.0
WP/300
38.68
408
184
Małgorzata Mucha
Jacek Mucha
1.5
1.5
MP
MP/457
38.61
409
181
Roman Ciepiela
Sławomir Kolasiński
0.0
0.0
MP/457
38.61
410
44
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.5
2.0
LD
LD/48
38.58
411
239
Włodzimierz Czyrek
Lucjan Stach
0.0
1.0
PK
PK/118
38.21
412
118
Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
2.0
2.5
MA
MA/379
37.94
413
275
Justyna Kulińska
Julia Jasicka
0.0
0.0
SL
SL/87
37.90
414
319
Sylwester Nieke
Jacek Ratyński
1.5
1.0
WM
WM/318
37.80
415
233
Justyna Bryk
Marcin Dziuba
0.0
1.5
PK
PK/118
37.70
416
33
Waldemar Sawicki
Marek Bokota
0.0
0.0
KP
KP/50
37.65
417
368
Jerzy Kiedrowicz
Ryszard Duda
0.0
0.0
WP/300
37.62
418
8
Krystyna Kozik
Mirosława Stachura
0.5
1.0
DS
DS/269
37.33
419
386
Piotr Surdyk
Marek Gapiński
4.0
2.5
WP
WP/300
37.30
420
143
Krzysztof Ziętarski
Alicja Radwan
1.0
0.0
MP
MP/360
37.12
421
315
Halina Podlecka
Barbara Pietruszka
2.5
2.0
WM
WM/318
37.12
422
60
Marek Zaleski
Paweł Zaleski
3.0
5.0
LU
LU/288
36.75
423
284
Paulina Pawełek
Zofia Konieczny
0.0
0.0
SL
SL/87
36.62
424
244
Kazimierz Kawa
Wanda Kawa
1.5
1.5
PK
PK/118
36.44
425
424
Wanda Grochowiak
Juliusz Engelhardt
0.0
1.0
ZP
ZP/167
35.64
426
258
Remigiusz Gaweł
Agata Gaweł
0.0
0.0
PM
PM/199
35.22
427
150
Jerzy Jasiński
Alicja Jasińska
2.0
0.0
MP
MP/40
35.09
428
413
Weronika Schmertz
Wojciech Dańczak
0.0
0.0
WP/300
34.93
429
271
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
0.0
0.0
SL
SL/87
34.86
430
19
Antoni Becher
Filip Becher
0.0
0.0
DS
DS/269
34.65
431
376
Anna Różańska
Izabela Górnicka
1.5
1.5
LB
WP/300
34.63
432
224
Bartosz Korwek
Piotr Bujalski
0.0
0.0
PD/70
33.89
433
223
Norbert Mroczkowski
Stanisław Wiszniewski
0.0
0.0
PD/70
33.53
434
261
Jakub Gołaszewski
Szymon Lilla
0.0
0.0
PM
PM/199
33.45
435
103
Henryk Grześ
Ewa Jagniewska
0.0
0.0
MA
MA/321
32.55
436
55
Sławomir Płatek
Halina Szarafin
1.0
1.0
LU
LU/288
32.42
437
178
Grażyna Mikulska
Irena Imburska
0.0
1.5
MP
MP/457
31.73
438
403
Mateusz Krzyżaniak
Mikołaj Korzeniowski
0.0
0.0
WP/300
30.89
439
112
Wiktor Maculewicz
Borys Kochański
0.0
0.0
WM
MA/321
30.44
440
399
Marta Tepper
Natalia Herrmann
0.0
0.0
WP/300
30.40
441
246
Katarzyna Bąk
Karolina Koneczna
1.0
0.0
PK
PK/118
29.45
442
216
Halina Perkowska
Michał Krasowski
2.0
0.0
PD
PD/369
29.44
443
135
Jan Migo
Bohdan Shulha
0.0
0.0
MP
MP/360
28.89
444
410
Maria Kuchnowska
Anna Ruciak
0.0
0.0
WP/300
28.70
445
219
Mateusz Śliwonik
Szymon Tworkowski
0.0
0.0
PD
PD/369
25.38
446
218
Konstanty Borowski
Szymon Malinowski
0.0
0.0
PD
PD/369
23.27
Statystyka ośrodków...