Turniej na maksy

Środa, 13 grudnia 2023

Wyniki z 13 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1109Andrzej Proniewicz
Bogdan Świątek
4.0
13.0
WPWP/24771.5617
2131Mariusz Drewniak
Andrzej Gierczyński
2.0
2.5
ZPZP/46363.0017
3106John Catlow
Krzysztof Galubiński
4.0
4.0
WPWP/24762.9116
476Adam Waśko
Wacław Owca
5.0
3.0
MPMP/4561.9616
54Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
3.0
4.0
DSDS/15861.3915
662Lech Żwirełło
Maria Kroppa
6.0
6.0
GERMP/4161.3914
783Robert Czarnecki
Waldemar Warzała
5.0
12.0
PMPM/10260.2814
8127Bogdan Lipiński
Jolanta Tymińska
2.0
1.0
ZPZP/46359.7813
984Tomasz Patalan
Dariusz Podfigurny
7.0
5.0
PMPM/10259.6713
1040Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/28259.0312
1199Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.5
3.0
WPWP/24758.8712
1233Szymon Gorski
Wojciech Waszkowiak
2.0
12.0
LBLB/4958.6911
13104Andrzej Kędzierski
Jarosław Nowak
5.0
2.5
WPWP/24758.6011
1459Wiesław Stój
Roman Narewski
4.0
5.0
MPMP/13858.5410
1526Jan Siwczyński
Piotr Mizak
3.0
2.5
KPKP/14358.5310
1679Wiesław Andruk
Kazimierz Gralak
9.0
18.0
WM
PM
PM/10258.439
17120Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WPWP/25258.409
1863Andrzej Gintrowicz
Ewa Zawilska
3.0
1.0
WP
MA
MP/4157.828
1943Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
12.0
4.0
MAMA/28257.038
2046Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
4.0
5.0
MAMA/28257.007
2149Igor Terszak
Hanna Probola
4.0
4.0
MAMA/43456.747
2221Roch Rupniewski
Jerzy Masłoń
11.0
13.0
KPKP/14356.536
2331Wiesław Żegilewicz
Robert Karanowski
12.0
9.0
LBLB/4956.486
2472Robert Tymiński
Edward Stawiarski
0.0
1.0

MP
MP/4556.315
2518Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
5.0
5.0
DSDS/43656.215
2667Arkadiusz Wódkowski
Marek Niesłuchowski
4.0
7.0
MA
PM
MP/4155.934
2773Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.5
0.0
MP
MP/4555.764
2885Władysław Łobacz
Aleksander Chrenowski
5.0
13.0
PMPM/10255.764
2916Piotr Klubiński
Marek Brosch
11.0
2.5
DSDS/43655.534
3065Janusz Kobylarski
Tomasz Czekała
7.0
2.5
PMMP/4154.944
3155Kazimierz Siwiec
Stanisław Płatek
1.5
1.5
MPMP/13854.933
3215Janusz Drozdowski
Marcin Baj
12.0
4.0
DSDS/43654.473
3337Krzysztof Gołaś
Andrzej Fengler
7.0
5.0
MAMA/28254.453
3450Wiesław Kupiec
Ireneusz Saturski
0.0
3.0

MA
MA/43454.353
359Tomasz Struzik
Krzysztof Grela
5.0
5.0
DSDS/43654.193
36123Sławomir Jamka
Marek Lipiecki
3.0
0.0
ZPZP/46354.143
3752Bolesław Studziński
Bogusław Jóźwiak
3.0
2.5
MAMA/43453.973
3811Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
9.0
7.0
ZP
DS
DS/43653.653
398Teresa Błażejowska
Grzegorz Czapulak
0.5
5.0
DSDS/15853.443
40103Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WPWP/24753.363
41110Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
2.0
2.5
WPWP/24753.353
427Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
5.0
4.0
DSDS/15853.262
4391Jerzy Powalisz
Marek Skonieczny
2.5
2.0
KPPM/10252.682
44114Edmund Wolski
Tomasz Pawłowski
0.0
2.0

WP
WP/25252.592
45105Jan Borychowski
Piotr Stanikowski
13.0
4.0
WPWP/24752.542
4678Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
17.0
18.0
PMPM/10252.322
4732Leszek Kiczaty
Andrzej Garczyński
5.0
5.0
LBLB/4952.072
4835Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
7.0
LBLB/4952.042
4971Piotr Turczynowicz
Bogdan Łukasik
3.0
2.0
MPMP/4551.892
5023Jerzy Kurzawski
Cezary Bołądź
7.0
9.0
KPKP/14351.762
5125Marek Nazarewicz
Zbigniew Ehlert
5.0
5.0
KPKP/14351.302
5257Jacek Witek
Jerzy Dusza
2.5
4.0
MPMP/13851.232
53129Genowefa Grenik
Barbara Malinowska
1.5
1.0
ZPZP/46351.161
54118Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
7.0
7.0
KPWP/25251.121
5590Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
9.0
PM
WP
PM/10251.051
5689Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
4.0
5.0
PMPM/10250.711
5744Aleksandra Wilk
Elżbieta Chmielowska
1.5
1.5
MAMA/28250.281
58124Jerzy Stadnik
Mariusz Trukawka
0.0
1.5
ZPZP/46350.121
5947Andrzej Górniakowski
Grzegorz Fijałkowski
2.5
11.0
MAMA/28249.961
6066Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
2.0
2.0
LDMP/4149.921
6142Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
7.0
5.0
MAMA/28249.791
625Wojciech Raczyński
Witold Dudek
3.0
3.0
DSDS/15849.721
6358Wacław Flok
Jacek Roś
1.0
1.0
MPMP/13849.641
64115Andrzej Malenta
Adam Piszczek
5.0
2.5
WPWP/25249.34
6596Izabela Górnicka
Radosław Jopek
2.0
0.5
LB
WP
WP/24749.13
66119Tomasz Solarski
Marek Pęcherzewski
4.0
4.0
WPWP/25248.88
6768Wojciech Folta
Małgorzata Madej
0.5
1.5
MPMP/4148.83
6845Dariusz Płoszaj
Wanda Buszkowska
3.0
4.0
MAMA/28248.76
692Krzysztof Brania
Szymon Brania
0.5
1.0
DSDS/15848.72
70128Klara Gamrat
Elżbieta Zart
0.0
1.0
ZPZP/46348.57
7186Jacek Janowicz
Lechosław Suszka
4.0
5.0
PMPM/10248.56
7220Roger Szarek
Marian Szymonowicz
2.5
12.0
DSDS/43648.45
7328Jacek Kostrzewski
Andrzej Płusa
3.0
1.0
KPKP/14348.04
74122Ludwik Padewski
Jolanta Kędzierska
0.0
0.5

ZP
ZP/46347.98
7529Marta Nowacka
Renata Klonowska
0.0
0.0
KP/14347.97
7648Grzegorz Szulc
Jerzy Bejma
3.0
4.0
MAMA/28247.86
7714Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DSDS/43647.84
78126Kazimierz Żmiejko
Krzysztof Stec
2.0
2.0
ZPZP/46347.38
7927Mieczysław Korzeniowski
Aleksandra Różańska
4.0
2.5
KPKP/14347.37
8017Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
3.0
DSDS/43647.34
8195Wiesław Rakowski
Roman Wojciechowski
2.0
2.0
WPWP/24747.22
8241Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
4.0
3.0
MAMA/28247.20
83100Waldemar Paternoga
Agnieszka Kwacz
2.0
1.5
WPWP/24747.14
8487Jacek Lew
Wacław Janicki
15.0
17.0
PMPM/10247.12
8560Stanisław Przybylski
Wacław Pelczar
2.0
0.0
MPMP/13846.96
8613Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
12.0
12.0
DSDS/43646.91
8788Antoni Sękowski
Kazimierz Dominiak
18.0
9.0
PMPM/10246.82
8882Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
1.5
1.5
PMPM/10246.71
8910Anna Jankowska
Zdzisław Malkiewicz
5.0
5.0
DSDS/43646.69
90102Andrzej Dymek
Waldemar Nowak
5.0
5.0
WPWP/24746.45
91112Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.5
3.0
WPWP/24746.38
92116Jarosław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
7.0
5.0
WPWP/25246.31
9394Małgorzata Węglewska
Barbara Boruta
3.0
3.0
LB
WP
WP/24746.08
94107Tomasz Powęzka
Mirosława Miętkiewska
2.5
3.0
WPWP/24746.08
9570Jan Druch
Jolanta Nowak
3.0
1.0
SWMP/4145.96
96111Zygfryd Banecki
Adam Talarczyk
4.0
2.0
WPWP/24745.60
9712Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
4.0
2.0
DSDS/43645.32
9822Andrzej Ciechacki
Krzysztof Kacprowicz
3.0
1.0
KPKP/14345.12
9964Adam Paszkowski
Dariusz Jażdrzyk
1.0
0.0
MAMP/4144.66
10053Wiesław Burakowski
Henryk Zawadzki
0.0
0.0
MA/43444.16
10197Mieczysław Kozak
Marek Stawujak
0.0
1.5
WPWP/24744.01
10275Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
2.0
2.0
MPMP/4543.62
10339Mirosław Szałkowski
Włodzimierz Falendzki
0.0
0.0
MA
MA/28243.61
10419Andrzej Suchodolski
Wiesław Kubiński
5.0
5.0
DSDS/43643.39
10524Jerzy Bauchrowicz
Gerard Bełkowski
1.5
1.0
KPKP/14343.37
106117Sławomir Czapliński
Radzisław Oczkowicz
7.0
5.0
WPWP/25243.37
107130Ryszard Soroko
Ada Kalita
0.0
0.0

ZP
ZP/46343.30
108108Jarosław Marczewski
Piotr Cieśliński
3.0
2.5
WPWP/24742.84
1096Emilia Kemuś
Marian Gołąbek
1.5
2.0
DSDS/15842.75
11093Bogna Latowska
Hanna Bukowiec
2.5
0.5
WPWP/24742.68
11198Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.5
2.5
WPWP/24742.67
112101Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
1.5
WPWP/24742.54
11334Marek Kowalski
Kazimierz Pronkiewicz
1.5
4.0
LBLB/4942.43
114121Aniela Jarnutowska
Andrzej Doliński
1.0
1.0
ZPZP/46342.11
11577Roman Kmieciak
Jerzy Kajzer
5.0
5.0
PMPM/10241.87
116125Wiesław Wójcik
Janusz Piłat
1.5
1.5
ZPZP/46341.00
11751Kazimierz Rzempołch
Andrzej Rzempołch
0.0
0.0
MA/43440.77
1183Danuta Drozd
Jerzy Chopcian
0.5
0.5
DSDS/15840.72
11969Ireneusz Ptak
Ewa Ptak
0.0
0.0
MP/4140.46
12061Wanda Kawa
Kazimierz Kawa
1.5
1.5
PKMP/4140.08
12181Andrzej Chabierski
Anna Krasińska
3.0
2.0
PMPM/10239.57
12256Krzysztof Stępień
Eugeniusz Liana
0.5
1.5
MPMP/13838.69
12336Grzegorz Pogodziński
Wojciech Felsztyński
5.0
2.0
LBLB/4938.69
12480Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
5.0
7.0
PMPM/10238.45
12538Wojciech Niewiadomski
Alicja Cieśliczak
3.0
0.0
MA
MA/28235.02
12674Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4530.46

Statystyka ośrodków...