Turniej na maksy

Wtorek, 12 grudnia 2023

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
2.0
0.5
OPOP/40162.3312
222Wacław Owca
Marek Glibowski
3.0
2.5
MPMP/4561.9012
347Dariusz Nowek
Bartosz Ceglarski
7.0
9.0
SWSW/47761.1211
461Bogdan Białoszyński
Wiesław Skowroński
5.0
5.0
WPWP/29260.5810
55Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33660.3810
619Ryszard Woliński
Stanisław Waśko
13.0
9.0
MPMP/4559.969
734Czesław Knapik
Ryszard Gmoch
2.0
2.0
OPOP/40159.849
829Wiesław Piskozub
Józef Szumiński
3.0
4.0
OPOP/40159.438
926Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
5.0
MPMP/4559.147
1064Zbigniew Sabała
Zbigniew Bera
12.0
5.0
WPWP/29258.637
1170Piotr Kobyłka
Jerzy Guzowski
5.0
5.0
WPWP/29258.506
1259Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
15.0
18.0
SWSW/47757.915
1311Ewa Zawilska
Marek Niesłuchowski
1.0
7.0
MA
PM
MP/4157.625
1455Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
5.0
11.0
SWSW/47757.274
1514Janusz Kobylarski
Tomasz Czekała
7.0
2.5
PMMP/4157.194
1671Tomasz Dorobek
Remigiusz Kaźmierczak
4.0
5.0
DSWP/29256.663
179Małgorzata Madej
Wojciech Folta
1.5
0.5
MPMP/4156.623
1874Stefan Jadowski
Marcin Graczkowski
3.0
2.0
ZPWP/46256.473
1962Krzysztof Wiesiołek
Robert Karczewski
3.0
2.5
WPWP/29256.113
2045Tadeusz Kowalczewski
Zbigniew Borkowski
12.0
12.0
SWSW/47755.092
218Tomasz Freitag
Jerzy Romańczyk
5.0
5.0
DSDS/33654.552
2218Jan Druch
Jolanta Nowak
3.0
1.0
SWMP/4154.522
2343Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/40154.382
2458Zbigniew Kopeć
Szczepan Skibiński
1.5
1.5
SWSW/47754.292
2517Andrzej Gintrowicz
Arkadiusz Wódkowski
3.0
4.0
WP
MA
MP/4153.902
2639Witold Depa
Hanna Chałupnik
4.0
3.0
OPOP/40153.532
2720Marek Urbański
Wiesław Fecko
15.0
11.0
MA
MP
MP/4552.872
2873Marek Szabałowski
Wacław Stupnicki
3.0
4.0
ZPWP/46252.682
2942Mieczysław Małek
Jan Ratajczak
5.0
5.0
OPOP/40152.672
3010Lech Żwirełło
Maria Kroppa
6.0
6.0
GERMP/4152.641
3135Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
3.0
5.0
OPOP/40152.601
3278Mirosław Gluba
Tomasz Kuchta
2.5
2.0
ZPWP/46252.601
3352Kamil Walczyk
Grzegorz Wieczorkiewicz
9.0
5.0
SW
MA
SW/47752.591
3460Maja Żabierek
Hubert Urban
7.0
9.0
MASW/47752.551
3548Artur Więckowski
Hanna Kowalska
5.0
5.0
SWSW/47752.461
3663Jerzy Dubanowicz
Henryk Urbański
0.5
1.0
WPWP/29252.021
3724Edward Stawiarski
Jerzy Kłusek
1.0
5.0
MPMP/4551.851
3836Augustyn Ślesiński
Piotr Andres
2.5
5.0
OPOP/40151.741
392Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.5
2.5
DSDS/33651.54
4056Robert Kowalski
Piotr Waluszewski
12.0
5.0
SWSW/47751.28
4133Małgorzata Ryś-Nowak
Ewa Skrzyniarz
0.0
1.5

OP
OP/40150.81
4268Krzysztof Doman
Henryk Wielgucki
0.5
1.5
WPWP/29250.75
4346Jerzy Daniel
Zofia Wciślik
5.0
2.5
SWSW/47750.67
444Zdzisław Niemirski
Krystyna Ślęczek
1.5
0.0
DS
DS/33650.63
457Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DSDS/33650.37
4653Krzysztof Gałda
Grzegorz Niestój
12.0
4.0
SWSW/47750.34
4731Helena Chrzanecka
Modest Olak
0.0
0.0
OP/40149.71
4828Janusz Struzik
Gerard Szweda
2.0
4.0
OPOP/40149.42
4930Edward Flisak
Elżbieta Szankowska-Miler
0.5
0.0
OPOP/40149.31
5077Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
3.0
1.5
ZPWP/46249.24
5137Bogumiła Wysocka
Marian Wysocki
2.0
2.0
OPOP/40148.73
526Zbigniew Wróblewski
Mirosław Urbaniak
1.5
0.5
DSDS/33648.43
5376Jerzy Karwowski
Grzegorz Żyliński
0.0
0.0
WP/46247.92
5454Jacek Wąsik
Janusz Zegadło
2.5
4.0
SWSW/47747.89
5572Rafał Bujniewicz
Przemysław Urbański
0.0
0.0
WP/29247.83
5615Adam Paszkowski
Dariusz Jażdrzyk
1.0
0.0
MAMP/4146.36
5775Robert Górka
Alicja Finkiewicz
0.5
0.0
WPWP/46245.10
5866Czesław Kościelak
Jan Kuczera
4.0
7.0
WPWP/29244.45
5938Józef Drążek
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
0.5
2.0
OPOP/40143.92
6069Włodzimierz Grobys
Wojciech Wolny
2.0
0.0
WP
WP/29243.89
6141Henryk Przybylski
Zygmunt Owczarz
4.0
0.0
OPOP/40143.06
6216Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
2.0
2.0
LDMP/4142.82
631Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
1.0
DSDS/33642.35
643Lucjan Głowacki
Lech Kurowski
0.0
0.0
DS/33641.77
6549Marcin Horodyski
Edmund Jas
3.0
7.0
SWSW/47740.82
6651Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska
Urszula Nadybska-Stefaniak
1.5
2.5
SWSW/47740.53
6713Ireneusz Ptak
Ewa Ptak
0.0
0.0
MP/4139.79
6867Lechosław Krawczyk
Remigiusz Broczek
3.0
0.0
WP
WP/29239.29
6912Kazimierz Kawa
Wanda Kawa
1.5
1.5
PKMP/4138.55
7040Anna Pusz
Jan Łodziana
2.0
2.0
OPOP/40138.46
7150Andrzej Malarczyk
Mirosław Śliz
0.0
2.0
SWSW/47738.46
7257Teresa Piasecka
Anna Dawiec
2.0
1.5
SWSW/47736.73
7323Agata Mróz
Mariusz Szewczuk
0.0
0.0
MP/4536.43
7465Andrzej Olefirowicz
Henryk Grotowski
0.0
0.0
WP/29231.30
7527Stefania Mueller
Ewa Olszanowska
0.0
0.0
OP/40131.02
7621Janina Smolarek
Piotr Turczynowicz
0.5
3.0
MPMP/4527.86

Statystyka ośrodków...