Turniej na maksy

Piątek, 8 grudnia 2023

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
175Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
2.5
2.5
WPWP/40369.3511
246Witold Stachnik
Maja Żabierek
9.0
7.0
MP
MA
MP/36061.9811
335Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
5.0
4.0
MPMP/36061.8710
457Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10660.8810
532Kacper Kisielewski
Błażej Mróz
3.0
2.0
MPMP/36059.959
663Zdzisław Rozkrut
Andrzej Garus
0.0
0.0
SLSL/10659.759
712Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
5.0
5.0
DSDS/38058.938
823Wiktoria Ciura
Zuzanna Bobryk
1.5
1.5
MAMA/8657.458
910Mirosław Kawecki
Marek Kubicki
2.0
2.0
DSDS/38057.067
101Marian Szymonowicz
Samuel Bałdysz
12.0
7.0
DSDS/38056.277
1161Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
13.0
SLSL/10656.176
1256Szymon Kapała
Adrian Bakalarz
7.0
9.0
MP
SL
SL/10656.125
1353Marcin Kuflowski
Antoni Wójtowicz
5.0
2.5
MPMP/36055.955
1464Piotr Kamiński
Ireneusz Górski
5.0
1.0
SLSL/10655.634
1534Elżbieta Chmielowska
Jakub Zieliński
1.5
0.5
MAMP/36055.364
1628Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.5
3.0
MAMP/36055.363
1770Bogusław Jarosz
Jacek Cholewik
3.0
9.0
SLSL/10655.353
1878Tomasz Walczak
Michał Glinkowski
0.0
0.0
WPWP/40355.133
1947Anna Stelmach
Michał Wróbel
2.5
11.0
SL
MA
MP/36055.043
2022Sylwester Sokół
Robert Czernecki
5.0
3.0
LDMA/8654.952
2139Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
3.0
3.0
MAMP/36054.162
224Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
1.5
5.0
DSDS/38054.132
2330Tomasz Magryś
Jacek Sroczyński
4.0
3.0
PK
DS
MP/36054.112
2419Zenon Filipiak
Ireneusz Liberadzki
3.0
3.0
LDMA/8654.062
2571Marta Wojszel
Karolina Kaczmarek
1.0
1.0
WPWP/40354.032
269Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
7.0
DSDS/38053.992
2748Tomasz Kalinowski
Justyna Otulak
2.5
0.5
MAMP/36053.602
2881Wojciech Dańczak
Antoni Danek
0.5
1.0
WPWP/40353.572
2972Jędrzej Wołoszczuk
Mateusz Żmudziński
1.0
1.0
WPWP/40353.442
3020Maciej Osmolak
Krzysztof Pietruszka
2.5
3.0
MA
LD
MA/8653.012
3143Ignacy Kotewicz
Marcel Prokopowicz
2.5
1.0
MPMP/36052.941
3252Anna Lasocka
Iwona Orzełowska
1.5
1.5
MAMP/36052.621
338Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/38052.181
343Piotr Klubiński
Marcin Baj
11.0
4.0
DSDS/38052.021
3574Wiktoria Glura-Karasiewicz
Antoni Krawiecki
1.0
1.5
WPWP/40352.011
3615Dariusz Budnik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/38051.901
3740Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
3.0
4.0
SLMP/36051.651
3842Eugeniusz Konik
Piotr Wróblewski
5.0
4.0
OP
MA
MP/36051.541
392Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.5
2.0
DSDS/38051.161
4014Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
5.0
5.0
DSDS/38050.891
4173Stanisław Heimrath
Anna Gorwa
1.5
1.0
WPWP/40350.781
4262Leszek Krzeczek
Joanna Cios
9.0
0.0
SLSL/10650.45
4367Tomasz Konieczny
Marian Pająk
1.0
0.5
SLSL/10650.31
4418Przemysław Nitek
Tomasz Kopka
2.5
3.0
MAMA/8650.22
4568Zuzanna Mieszuk
Andrzej Smagoń
0.5
0.0
SLSL/10649.78
4676Kinga Maćkowiak
Antoine Farine
1.0
1.5
WPWP/40349.48
4726Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
2.0
2.0
WPMP/36049.39
4850Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
1.5
1.5
MAMP/36049.26
4938Małgorzata Kołakowska
Rafał Mania
1.5
1.5
MAMP/36049.23
5027Małgorzata Węglewska
Piotr Surdyk
3.0
4.0
LB
WP
MP/36049.16
5177Mateusz Krzyżaniak
Filip Grześkowiak
0.0
0.0
WPWP/40348.70
5259Tadeusz Zawada
Krzysztof Mól
2.0
1.0
SLSL/10648.36
5380Konrad Rajewski
Paulina Jędrzejczak
0.5
0.5
WPWP/40348.25
5454Krzysztof Goszczyński
Maciej Kopczyński
1.0
0.0
MA
MP
MP/36047.83
5533Jarosław Szymków
Monika Borowska
1.0
1.5
MAMP/36047.13
5631Milena Klimiuk
Dominik Magryś
3.0
4.0
MP
PK
MP/36046.93
5782Hubert Świątek
Marlena Świątek
0.5
0.5
WPWP/40346.75
5829Kazimierz Lorens
Marek Dudkiewicz
0.5
1.5
SL
LD
MP/36046.57
597Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DSDS/38046.53
6045Franciszek Kurlit
Adam Krysa
4.0
13.0
MP
DS
MP/36046.34
6121Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
3.0
2.0
LDMA/8646.25
6244Jakub Michalski
Jakub Gawron
2.5
3.0
MPMP/36046.20
6365Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SLSL/10645.91
6441Katarzyna Odomirska
Aleksandra Wilk
0.5
1.5
MP
MA
MP/36045.67
6536Maciej Schmidt
Andrzej Biliński
2.0
2.5
DSMP/36045.01
6658Janusz Bakalarz
Roman Puzoń
1.0
1.5
SLSL/10644.81
6760Dariusz Wojtasiak
Jerzy Boguta
1.5
0.0
LD
SL
SL/10644.78
686Kazimierz Komorowicz
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/38043.69
6979Samanta Harhunovska
Krzysztof Skręty
0.5
0.5
WPWP/40343.38
7016Andrzej Suchodolski
Dariusz Marczak
5.0
5.0
DSDS/38042.37
7113Antoni Gołębiewski
Leszek Haber
0.0
5.0

DS
DS/38041.11
7237Jolanta Adamska
Zygmunt Adamski
0.5
2.5
DSMP/36039.86
7384Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
0.0
0.0
WPWP/40339.35
7449Paweł Skuratowicz
Dariusz Urban
0.0
0.0
MP/36039.30
7566Jan Maczyński
Krystyna Maczyńska
0.0
0.0
SLSL/10638.44
7625Janina Kubica
Wojciech Kubica
2.0
2.0
MAMP/36038.39
775Ryszard Hojka
Bogdan Sokół
0.0
4.0

DS
DS/38038.29
7851Małgorzata Olborska
Irena Pruszko
2.0
2.0
MAMP/36037.57
7983Mateusz Kopaszewski
Stanisław Radziej
1.0
0.5
WPWP/40335.78
8024Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
2.0
1.5
MAMA/8634.06
8169Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SLSL/10633.27

Statystyka ośrodków...