Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 7 grudnia 2023

Wyniki z 14 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1142Leszek Piechocki
Eugeniusz Karczyński
2.5
3.0
ZPZP/3783.6080.6519
266Adam Krysa
Piotr Wróblewski
13.0
4.0
DS
MA
MP/36078.6119
328Dariusz Maciejewski
Witold Orzeszko
1.0
1.5
KPKP/46462.7418
4139Krzysztof Wielemborek
Stanisław Jackowski
3.0
4.0
ZPZP/3783.6058.3018
586Pavel Klebanovich
Stefan Kopyt
5.0
5.0
PDPD/3694.8057.6917
6109Marcin Pędziński
Jan Pędziński
15.0
4.0
WPWP/30054.4917
737Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/46052.6316
825Gerard Rumiński
Aleksandra Różańska
0.0
2.5

KP
KP/46448.9716
95Marian Chrzanowski
Jerzy Kurianowicz
2.5
5.0
DSDS/13647.8515
1089Krzysztof Gałda
Stanisław Skrzypczak
12.0
5.0
SWSW/47746.5415
1119Mirosław Szparaga
Janusz Piwoński
5.0
2.5
KPKP/35545.0014
1216Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
5.0
2.0
DSDS/3363.6040.4714
1336Nadia Berut
Paweł Cichoś
1.5
1.5
KP
LD
LD/46039.2613
14116Paweł Fiebig
Paweł Marek
4.0
5.0
WPWP/30038.7713
15146Wacław Stefluk
Katarzyna Cantwell
4.0
1.5
ZPZP/37838.5312
1662Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
5.0
4.0
MPMP/36037.3312
1794Zbigniew Borkowski
Robert Kowalski
12.0
12.0
SWSW/47737.0311
1860Jakub Michalski
Franciszek Kurlit
2.5
4.0
MPMP/36035.5811
19114Michał Pabich
Olech Bestrzyński
5.0
17.0
WPWP/30034.6110
2064Tomasz Kalinowski
Justyna Otulak
2.5
0.5
MAMP/36033.9310
21124Piotr Raczyński
Robert Ciesielski
0.5
3.0
WPWP/4033.6033.609
2293Dariusz Nowek
Bartosz Ceglarski
7.0
9.0
SWSW/47732.339
2355Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
3.0
7.0
MAMA/2823.6031.558
2482Stanisława Piotrowska
Dariusz Sterniczuk
1.5
5.0
PDPD/3694.8031.478
2596Jerzy Daniel
Artur Więckowski
5.0
5.0
SWSW/47730.467
2613Waldemar Dębiczak
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/3363.6030.327
2779Małgorzata Węglewska
Piotr Surdyk
3.0
4.0
LB
WP
MP/36029.056
28125Roman Krenz
Teresa Dutkiewicz
1.5
1.0
WPWP/4033.6028.026
29101Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
5.0
11.0
SWSW/47727.695
30145Jerzy Taźbierski
Tomasz Jakóbczak
5.0
5.0
ZPZP/37826.505
3135Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
5.0
5.0
LDLD/46024.074
32121Agnieszka Kwacz
Bogna Latowska
1.5
2.5
WPWP/4033.6023.854
3391Grzegorz Wieczorkiewicz
Kamil Walczyk
5.0
9.0
MA
SW
SW/47722.764
346Jerzy Zatylny
Wiktor Mieszczanowicz
5.0
4.0
DSDS/13622.524
35106Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Adam Pigulski
13.0
5.0
WP
DS
WP/3004.8022.304
36108Dariusz Kurzawski
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/3004.8020.784
374Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DSDS/13620.364
38151Dariusz Starzyński
Andrzej Migalski
2.0
2.0
ZPZP/4333.6019.504
3931Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
2.0
2.5
KPKP/46419.184
4038Dariusz Cygan
Leszek Supera
4.0
1.5
LDLD/46017.513
4158Rafał Mania
Mikołaj Bogucki
1.5
1.5
MA
MP
MP/36017.093
4253Jerzy Olszewski
Hubert Kędziorek
2.5
2.0
MAMA/2823.6016.973
4381Grzegorz Kryszeń
Lech Szubert
2.0
2.0
PDPD/3694.8016.923
4480Janina Kubica
Wojciech Kubica
2.0
2.0
MAMP/36016.233
45131Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/30815.933
4630Jacek Kostrzewski
Cezary Bołądź
3.0
9.0
KPKP/46414.493
4744Magdalena Reguła
Robert Nowicki
2.0
15.0
LD
WP
LD/46013.553
48149Elżbieta Zart
Filip Piotrowski
1.0
3.0
ZPZP/4333.6013.393
4971Witold Stachnik
Maja Żabierek
9.0
7.0
MP
MA
MP/36013.173
50120Adam Peszke
Anna Kulesza
5.0
0.0
WPWP/4033.6013.143
5170Paweł Skuratowicz
Dariusz Urban
0.0
0.0
MP/36013.093
52128Leszek Patuła
Jerzy Stefanowski
2.5
4.0
WPWP/4033.6011.822
53152Jerzy Kullass
Przemysław Stefanowski
9.0
0.5
ZPZP/4333.6011.512
5467Jacek Sroczyński
Tomasz Magryś
3.0
4.0
DS
PK
MP/36011.422
5569Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
1.5
1.5
MAMP/36010.452
5618Sławomir Biurkowski
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KPKP/35510.352
57100Marcin Horodyski
Edmund Jas
3.0
7.0
SWSW/4779.052
58111Ewa Morawska
Bartosz Bejenka
5.0
4.0
WP
PD
WP/3008.872
5912Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.5
2.5
DSDS/3363.607.442
60115Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
4.0
WPWP/3006.842
6177Maciej Schmidt
Andrzej Biliński
2.0
2.5
DSMP/3606.742
6210Tadeusz Boroń
Krystyna Ślęczek
1.5
0.0
DS
DS/3363.606.562
6348Zofia Szuchnik
Stanisław Cieśla
4.0
0.0
MA
MA/2823.606.441
64132Kazimierz Wiliński
Władysław Korbutowicz
7.0
5.0
ZPZP/3086.301
6549Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
3.0
4.0
MAMA/2823.606.281
66154Józef Klimowski
Dariusz Głowiński
4.0
4.0
ZPZP/4333.605.531
67147Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
5.0
5.0
ZPZP/4333.605.141
68110Marek Włoszczuk
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/3004.805.051
6950Bodgan Stankiewicz
Jerzy Bejma
0.0
4.0

MA
MA/2823.604.961
7022Tomasz Jaworski
Adam Seichter
2.5
4.0
KPKP/4644.871
7142Andrzej Jaraszkiewicz
Jan Marczak
0.0
0.0
LD/4604.611
72150Jarosław Kuźba
Waldemar Wochna
3.0
5.0
ZPZP/4333.603.821
7334Krzysztof Dzierżak
Rafał Bald
3.0
2.0
KPKP/4643.551
7446Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
4.0
3.0
LDLD/4603.251
75153Tadeusz Pytel
Wiesław Napieraj
0.0
1.0

ZP
ZP/4333.602.51
7656Mirosław Kaczorek
Dariusz Krogul
0.5
0.0
MA
MA/2823.602.35
7721Andrzej Kita
Marian Piasecki
2.5
2.5
KPKP/4642.23
7861Błażej Mróz
Kacper Kisielewski
2.0
3.0
MPMP/3601.98
7926Marek Uleniecki
Alicja Usowicz
2.0
1.5
KPKP/4641.76
80138Zdzisław Pleskot
Hanna Zembrzuska
11.0
9.0
ZPZP/3783.601.32
81133Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
5.0
7.0
ZPZP/3080.71
82155Piotr Wilczok
Andrzej Jabłoński
4.0
5.0
ZPZP/4333.60-0.21
8368Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
3.0
3.0
MAMP/360-0.33
8443Tadeusz Kempko
Andrzej Pełka
2.0
2.0
LDLD/460-0.40
8565Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.5
3.0
MAMP/360-0.76
8614Marcin Rój
Jarosław Stanisz
3.0
1.5
DSDS/3363.60-0.97
8729Jan Siwczyński
Piotr Mizak
3.0
2.5
KPKP/464-2.40
8852Marek Ciszewski
Waldemar Gawin
0.0
0.0
MA/2823.60-3.10
89119Ireneusz Sidorowicz
Jan Ludwig
1.0
0.0
WPWP/4033.60-5.21
9011Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
1.0
DSDS/3363.60-5.48
9183Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
2.0
1.0
PDPD/3694.80-6.08
92129Jerzy Sadowski
Krzysztof Orzechowski
12.0
5.0
ZPZP/308-7.36
93130Witold Mateńko
Marek Tuziemski
4.0
3.0
ZPZP/308-7.75
94134Stanisław Kamiński
Edward Kaczmarek
5.0
11.0
ZPZP/308-7.83
95107Jarosław Ostrowski
Stanisław Zakrzewski
15.0
17.0
WPWP/300-7.96
9627Janusz Pietrzykowski
Andrzej Ciechacki
1.5
3.0
KPKP/464-10.34
97140Ewa Hryć
Józef Lemke
2.0
1.0
ZPZP/3783.60-10.48
987Paweł Odrzywół
Adrian Sinicki
1.5
1.0
DSDS/3363.60-11.26
9939Jerzy Janio
Jerzy Tarnowski
4.0
0.0
LD
LD/460-12.11
1002Barbara Czarnecka
Zdzisław Klimczak
1.5
5.0
DSDS/136-12.58
10147Andrzej Leśniewski
Magdalena Bykowska
0.0
0.0
MAMA/2823.60-12.62
10295Andrzej Malarczyk
Mirosław Śliz
0.0
2.0
SWSW/477-12.85
10388Benon Żukowski
Artur Kozłowski
2.0
2.5
PDPD/3694.80-13.59
10463Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
1.5
1.5
MAMP/360-13.78
1059Lucjan Głowacki
Lech Kurowski
0.0
0.0
DS/3363.60-14.61
10641Bogdan Górniak
Igor Reguła
0.0
3.0

LD
LD/460-14.71
10717Józef Seliger
Włodzimierz Żurawicz
0.0
4.0
 
KP
KP/355-15.55
108136Marcin Gosławski
Zbigniew Sękowski
1.0
4.0
ZPZP/3783.60-16.12
10985Elżbieta Urwanowicz
Jan Ciulkin
0.0
5.0

PD
PD/3694.80-16.73
110102Grzegorz Półtorak
Norbert Krzystanek
2.5
4.0
SWSW/477-17.10
11172Anna Lasocka
Małgorzata Olborska
1.5
2.0
MAMP/360-18.04
112143Adam Małdyk
Czesław Rekret
5.0
5.0
ZPZP/3783.60-18.33
11375Marcel Prokopowicz
Antoni Wójtowicz
1.0
2.5
MPMP/360-19.24
1148Zenon Calka
Zbigniew Wróblewski
0.0
1.5

DS
DS/3363.60-20.07
115126Jerzy Śliwiński
Małgorzata Cieślińska
0.0
0.5
WPWP/4033.60-20.07
11654Zenon Kwiatkowski
Janusz Stromecki
0.0
0.0
MA/2823.60-20.42
117117Rafał Szymański
Bartosz Kaczmarek
5.0
5.0
WPWP/300-21.84
11892Szczepan Skibiński
Zbigniew Kopeć
1.5
1.5
SWSW/477-22.28
119122Renata Kasperek
Małgorzata Ciesielska
0.0
0.0
WPWP/4033.60-23.26
12033Ewa Kita
Julian Jurski
4.0
11.0
KPKP/464-25.33
12199Janusz Zegadło
Jacek Wąsik
4.0
2.5
SWSW/477-26.33
12224Andrzej Janiszewski
Elżbieta Janiszewska
0.5
0.5
KPKP/464-28.24
12373Dominik Magryś
Milena Klimiuk
4.0
3.0
PK
MP
MP/360-28.60
124148Marek Lipiecki
Kazimierz Kocik
0.0
1.5
ZPZP/4333.60-28.80
125127Henryk Pilarski
Tomasz Kotecki
0.0
0.5
WPWP/4033.60-29.48
1263Andrzej Leszczyński
Albert Jasiorowski
3.0
3.0
DSDS/136-31.43
127137Ewa Bączkowska
Eligiusz Śmieja
2.0
2.5
ZPZP/3783.60-33.02
12874Jolanta Adamska
Zygmunt Adamski
0.5
2.5
DSMP/360-33.67
12959Kazimierz Lorens
Marek Dudkiewicz
0.5
1.5
SL
LD
MP/360-34.69
130118Ewa Knapik
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/3004.80-35.92
13184Władysław Abraszek
Feliks Babiracki
0.0
3.0
PDPD/3694.80-36.09
13290Teresa Piasecka
Anna Dawiec
2.0
1.5
SWSW/477-38.97
133135Mieczysław Manik
Robert Cylwik
3.0
7.0
ZPZP/3783.60-39.25
13420Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
 
KP/355-39.80
13598Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
3.0
2.5
SWSW/477-40.17
13632Aleksandra Romańska
Bogusława Sidorowicz
0.5
0.5
KPKP/464-40.44
13757Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
2.0
2.0
WPMP/360-43.18
138112Cezary Serek
Aneta Klaczyńska
17.0
2.5
WPWP/3004.80-45.04
1391Sylwester Gołdyn
Henryk Gayny
3.0
2.5
DSDS/136-46.73
140104Rafał Milinkiewicz
Radosław Spychalski
2.5
2.0
WPWP/3009.60-47.36
14197Stanisław Żabicki
Jan Druch
0.0
3.0
SWSW/477-48.16
14276Ireneusz Jędrzejewski
Krystyna Jędrzejewska
2.0
1.5
MAMP/360-48.39
14323Alina Wrzecionkowska
Grażyna Ryczek
0.0
0.0
KP/464-51.04
144141Tadeusz Szczypka
Jolanta Szulc
1.0
1.0
ZPZP/3783.60-55.70
14545Elżbieta Warwas
Grzegorz Lenda
0.0
2.0

LD
LD/460-56.67
14678Maciej Kopczyński
Krzysztof Goszczyński
0.0
1.0
MP
MA
MP/360-64.00
14740Aleksander Iwin
Adam Kowalski
0.5
0.0
LDLD/460-70.99

Statystyka ośrodków...