Turniej na maksy

Piątek, 1 grudnia 2023

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
131Piotr Kamiński
Ireneusz Górski
5.0
1.0
SLSL/10667.069
246Mateusz Krzyżaniak
Filip Grześkowiak
0.0
0.0
WPWP/27066.489
344Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
2.5
2.5
WPWP/27064.298
437Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
3.0
5.0
SLSL/10663.637
552Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
7.0
ZPZP/30862.817
620Sylwester Sokół
Robert Czernecki
5.0
3.0
LDMA/8662.206
741Jan Pustelnik
Leszek Krzeczek
7.0
9.0
SLSL/10658.995
828Jerzy Skwark
Jan Luber
15.0
2.0
SLSL/10658.795
925Kazimierz Cios
Joanna Cios
11.0
0.0
SL
SL/10658.164
103Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DSDS/38058.123
1135Andrzej Garus
Zdzisław Rozkrut
0.0
0.0
SL/10657.223
124Samuel Bałdysz
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DSDS/38056.572
1310Andrzej Suchodolski
Wiesław Kubiński
5.0
5.0
DSDS/38055.632
1432Bolesław Ficek
Józef Chowaniec
1.5
1.0
SLSL/10655.432
1556Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
11.0
7.0
ZPZP/30854.742
1650Marta Wojszel
Karolina Kaczmarek
1.0
1.0
WPWP/27054.642
172Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
5.0
DSDS/38054.172
186Kazimierz Komorowicz
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/38054.102
198Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Lewandowski
12.0
7.0
DSDS/38053.081
209Wojciech Peisert
Dariusz Budnik
3.0
4.0
DSDS/38052.891
2116Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
1.5
5.0
DSDS/38052.161
2222Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
2.0
1.5
MAMA/8651.741
2321Maciej Osmolak
Tomasz Kopka
2.5
3.0
MAMA/8651.521
2436Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
2.0
2.0
SLSL/10651.281
2530Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
13.0
SLSL/10650.791
2614Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
5.0
5.0
DSDS/38050.151
2733Jolanta Okręglicka
Mariusz Bakalarski
1.5
2.5
SLSL/10649.821
2815Andrzej Kołodziejczyk
Lech Sala
3.0
2.5
DSDS/38049.24
2934Tomasz Konieczny
Andrzej Smagoń
1.0
0.0
SLSL/10648.21
3055Stanisław Kamiński
Elżbieta Kowalczyk
5.0
0.0
ZP
NZ
ZP/30847.87
315Marta Bojda
Andrzej Bojda
2.0
2.5
DSDS/38047.41
3253Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/30846.97
3318Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
3.0
3.0
LDMA/8646.41
3442Leszek Zieliński
Janusz Hamryszak
4.0
2.0
SLSL/10646.32
3517Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
3.0
3.0
LDMA/8646.11
3647Mateusz Kopaszewski
Stanisław Radziej
1.0
0.5
WPWP/27045.82
371Stanisław Greszta
Mirosław Kawecki
2.5
2.0
DSDS/38045.80
3824Dariusz Wojtasiak
Jerzy Boguta
1.5
0.0
LD
SL/10645.38
3940Jadwiga Mysłowska
Janusz Bakalarz
1.5
1.0
SLSL/10645.38
4045Weronika Schmelz
Tatiana Owczarzak
0.0
0.0
WPWP/27045.36
4129Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SLSL/10644.42
4226Maria Kobyniewicz
Jerzy Rebajn
1.5
4.0
SLSL/10643.57
4313Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
5.0
5.0
DSDS/38042.46
4412Ryszard Hojka
Bogdan Sokół
0.0
4.0

DS
DS/38042.22
4519Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
3.0
2.0
LDMA/8642.03
4649Jędrzej Wołoszczuk
Mateusz Żmudziński
1.0
1.0
WPWP/27041.78
4739Krystyna Maczyńska
Jan Maczyński
0.0
0.0
SLSL/10640.98
4823Danuta Wylon
Jolanta Trojanowska
0.5
1.0
SLSL/10640.01
4938Tadeusz Zawada
Krzysztof Mól
2.0
1.0
SLSL/10639.99
507Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DSDS/38038.28
5154Roman Żurych
Edward Chodźko
0.0
0.0
ZP/30837.61
5227Ireneusz Saturski
Tadeusz Jędrzejczak
3.0
0.0
MA
SL/10634.60
5348Dominika Jarząbek
Mariia Lytvyn-Chepurna
0.0
0.0
WPWP/27034.22

Statystyka ośrodków...