Turniej KMP na impy

Poniedziałek, 23 października 2023

Wyniki z 41 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP na impy
do wyników...

Historia pary nr 187: Z. Radwański - R. Supeł, 12.0, LD, LD/257

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
1190: A. Duszyński - W. Opacki, 7.0, LD 10NS 4 HN S5-1 100-6.46
1190: A. Duszyński - W. Opacki, 7.0, LD 11NS 6 HW C3= 980-4.18
1190: A. Duszyński - W. Opacki, 7.0, LD 12NS 3 HE S9= 1400.82
2191: T. Modrzejewski - M. Szalewicz, 18.0, WM/LD 7NS 3 CS DA= 1102.60
2191: T. Modrzejewski - M. Szalewicz, 18.0, WM/LD 8NS 4 HW S6+1 450-0.88
2191: T. Modrzejewski - M. Szalewicz, 18.0, WM/LD 9NS 4 SE CJ+1 650-2.22
3183: W. Choinkowski - W. Górski, 12.0, LD 19NS 4 HN S7= 4202.85
3183: W. Choinkowski - W. Górski, 12.0, LD 20NS 6 SN H6= 143014.24
3183: W. Choinkowski - W. Górski, 12.0, LD 21NS 1 NTW S7+1 120-2.63
4185: T. Kempko - Z. Darmaszek, 7.0, LD 16NS 3 NTN CA+2 4602.00
4185: T. Kempko - Z. Darmaszek, 7.0, LD 17NS 6 NTE DK= 990-1.90
4185: T. Kempko - Z. Darmaszek, 7.0, LD 18NS 2 SS H6+1 1400.52
5189: K. Łukaszewicz - Z. Beling, 33.0, WM 1EW 3 NTE S5+2 4601.38
5189: K. Łukaszewicz - Z. Beling, 33.0, WM 2EW 3 NTN S8+4 7200.69
5189: K. Łukaszewicz - Z. Beling, 33.0, WM 3EW 1 NTS CJ= 90-1.96
6180: P. Szczeciński - J. Budzyński, 5.0, LD 22EW 2 H xS D9= 470-12.62
6180: P. Szczeciński - J. Budzyński, 5.0, LD 23EW 3 DE HK-1 100-5.51
6180: P. Szczeciński - J. Budzyński, 5.0, LD 24EW 5 CS SK+1 420-0.97
7182: L. Rakowski - K. Robaszek, 10.0, LD 4EW 4 CN HK+1 1501.61
7182: L. Rakowski - K. Robaszek, 10.0, LD 5EW 3 NTW S6= 4004.35
7182: L. Rakowski - K. Robaszek, 10.0, LD 6EW 4 SS D8+2 4800.60
8188: J. Węgrzyk - J. Łubkowski, 8.0, LD 13EW 2 C xS S6= 180-6.83
8188: J. Węgrzyk - J. Łubkowski, 8.0, LD 14EW 3 NTW CQ+2 4600.10
8188: J. Węgrzyk - J. Łubkowski, 8.0, LD 15EW 5 SN H2-2 200-1.89
 +/-3.60
 WYNIK-12.67
 MIEJSCE408