Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 504: E. Sumińska - T. Kasperek, 2.5, WP, WP/293

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1500: A. Wilk - G. Horak, 2.0, WP 10NS 3 NTS C6-1 1004.91
1500: A. Wilk - G. Horak, 2.0, WP 11NS 3 CN H7+1 13053.83
1500: A. Wilk - G. Horak, 2.0, WP 12NS PASS = 058.95
2502: J. Stypiński - M. Grobelkiewicz, 7.0, WP 19NS 4 SW D7+2 68013.02
2502: J. Stypiński - M. Grobelkiewicz, 7.0, WP 20NS 1 NTS CA= 9068.64
2502: J. Stypiński - M. Grobelkiewicz, 7.0, WP 21NS 1 SS CK+3 17083.04
3511: G. Maćkowiak - T. Osowski, 3.5, WP 13NS 4 HN DA-2 20051.05
3511: G. Maćkowiak - T. Osowski, 3.5, WP 14NS 7 SE C7-1 5087.11
3511: G. Maćkowiak - T. Osowski, 3.5, WP 15NS 3 SE CA+2 20016.78
4506: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 6.5, WP 25EW 3 NTE S2= 60048.56
4506: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 6.5, WP 26EW 3 CN SA+1 13055.03
4506: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 6.5, WP 27EW 4 D xE SK-2 3005.04
5508: J. Hilbrecht - W. Hilbrecht, 12.0, WP 22EW 4 SS CA= 4207.99
5508: J. Hilbrecht - W. Hilbrecht, 12.0, WP 23EW 4 SE DK= 62032.53
5508: J. Hilbrecht - W. Hilbrecht, 12.0, WP 24EW 6 CS DJ-1 5078.47
6512: P. Solecki - C. Kmiecik, 14.0, WP 16EW 2 HS S5-1 5037.41
6512: P. Solecki - C. Kmiecik, 14.0, WP 17EW 2 SW HA-2 10054.70
6512: P. Solecki - C. Kmiecik, 14.0, WP 18EW 5 D xE CK-1 10049.13
7509: J. Przybysz - J. Ziętara, 16.0, WP 7NS 2 SN H10-1 10024.22
7509: J. Przybysz - J. Ziętara, 16.0, WP 8NS 3 CE HA= 11054.20
7509: J. Przybysz - J. Ziętara, 16.0, WP 9NS 3 HE DJ+2 2006.49
8510: P. Maliszewski - J. Jacoszek, 9.0, WP 4EW 4 HS C8= 62017.78
8510: P. Maliszewski - J. Jacoszek, 9.0, WP 5EW 3 HS S8= 14051.39
8510: P. Maliszewski - J. Jacoszek, 9.0, WP 6EW 3 NTW HQ= 60067.25
9503: R. Oczkowicz - P. Sosnowski, 10.0, WP 28NS 3 HW SJ-2 10084.51
9503: R. Oczkowicz - P. Sosnowski, 10.0, WP 29NS 3 SN DA+1 17063.45
9503: R. Oczkowicz - P. Sosnowski, 10.0, WP 30NS 5 D xE CA-2 30096.17
10505: Z. Sikorski - M. Wiśniewski, 3.5, WP 1EW 3 NTN C5+1 43014.63
10505: Z. Sikorski - M. Wiśniewski, 3.5, WP 2EW 2 NTE S4-1 5037.37
10505: Z. Sikorski - M. Wiśniewski, 3.5, WP 3EW 4 HN SK+1 45049.12
 +/-
 WYNIK45.76
 MIEJSCE431