Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 378: T. Patalan - A. Chrenowski, 20.0, WM/PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1382: A. Sękowski - W. Wejknis, 35.0, PM 15NS 5 CN DJ= 60081.47
1382: A. Sękowski - W. Wejknis, 35.0, PM 16NS 1 NTW C2-1 10086.01
2375: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/ZP 13EW 4 HN H2-2 20048.95
2375: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 14.0, WP/ZP 14EW 6 NTW CQ+1 102093.55
3369: M. Ozga - K. Dubno, 2.5, PM 7NS 4 SxN HT-1 20010.45
3369: M. Ozga - K. Dubno, 2.5, PM 8NS 4 CE HA-1 5072.38
4367: L. Suszka - R. Czarnecki, 10.0, PM 11NS 3 CN S5+1 13053.83
4367: L. Suszka - R. Czarnecki, 10.0, PM 12NS 2 SE DJ-1 5072.98
4383: M. Fijałkowski - A. Pella, 7.0, PM 29NS 4 SN DA= 62091.81
4383: M. Fijałkowski - A. Pella, 7.0, PM 30NS 2 HN DQ= 11055.82
5381: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 5NS 1 NTxE HQ-4 80099.13
5381: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 6NS 2 NTW C9+2 18049.83
5366: W. Andruk - J. Lew, 24.0, WM/PM 19NS 6 SW D7-1 10093.40
5366: W. Andruk - J. Lew, 24.0, WM/PM 20NS 1 NTS DT-2 2002.79
6380: J. Kobylarski - E. Pinkiewicz, 19.0, PM 9EW 3 CN CT= 11012.63
6380: J. Kobylarski - E. Pinkiewicz, 19.0, PM 10EW 3 NTN S5+1 63037.19
6371: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 17NS 2 SS D2-1 5020.73
6371: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 18NS 5 DxE SK-2 30076.92
6377: A. Osiński - K. Gralak, 21.0, PM 21NS 2 SS CK+2 17083.04
6377: A. Osiński - K. Gralak, 21.0, PM 22NS 2 SS HT+2 17076.91
6379: Z. Dybizbański - A. Piwakowski, 3.5, PM 23EW 4 SE ST+1 65065.40
6379: Z. Dybizbański - A. Piwakowski, 3.5, PM 24EW 6 CN S3-1 5078.47
8370: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 16.0, PM 1EW 3 NTN C5-1 5079.09
8370: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 16.0, PM 2EW 1 NTE HJ= 9061.23
9372: B. Macierzyński - M. Niesłuchowski, 16.0, PM 25EW 3 NTE H8= 60048.56
9372: B. Macierzyński - M. Niesłuchowski, 16.0, PM 26EW 2 SW CK-1 10075.17
10374: T. Czekała - M. Giełczyński, 4.5, PM 3EW 5 HN SK= 45049.12
10374: T. Czekała - M. Giełczyński, 4.5, PM 4EW 2 HS C8+1 14068.31
10384: J. Piotrowski - W. Warzała, 24.0, PM 27EW 3 DxE SK-1 10049.65
10384: J. Piotrowski - W. Warzała, 24.0, PM 28EW 2 HW CK= 11070.97
 +/-
 WYNIK62.19
 MIEJSCE20