Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 326: J. Ochociński - K. Ziewacz, 5.0, -/PK, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2309: B. Kowalczyk - J. Druch, 7.0, KP/MA 4EW 4 HS D3= 62017.78
2309: B. Kowalczyk - J. Druch, 7.0, KP/MA 5EW 3 HS D7= 14051.39
2309: B. Kowalczyk - J. Druch, 7.0, KP/MA 6EW 4 HE C2-1 10016.20
3311: B. Sroczyńska - E. Nyberg, 11.0, WP/SWE 10EW 3 NTN H3+1 63037.19
3311: B. Sroczyńska - E. Nyberg, 11.0, WP/SWE 11EW 4 DN S9-1 5094.95
3311: B. Sroczyńska - E. Nyberg, 11.0, WP/SWE 12EW 2 SW H6+1 14076.31
4313: A. Jurkiewicz - A. Gintrowicz, 8.0, MP/WP 16EW 2 HW S10-1 10013.99
4313: A. Jurkiewicz - A. Gintrowicz, 8.0, MP/WP 17EW 2 SS H4+1 14031.19
4313: A. Jurkiewicz - A. Gintrowicz, 8.0, MP/WP 18EW 4 DE CK= 13079.72
5315: Z. Szczepański - S. Szczepańska, 2.0, -/KP 22EW 4 SS D8-1 5067.88
5315: Z. Szczepański - S. Szczepańska, 2.0, -/KP 23EW 4 SE S10+1 65065.40
5315: Z. Szczepański - S. Szczepańska, 2.0, -/KP 24EW 6 HN D9-1 5078.47
6317: A. Rydz - A. Dymek, 7.0, MA/MP 1EW 3 CN H8-2 10091.64
6317: A. Rydz - A. Dymek, 7.0, MA/MP 2EW 3 D xW HA-1 10012.81
6317: A. Rydz - A. Dymek, 7.0, MA/MP 3EW 5 H xN SK= 6504.56
7319: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 7NS 1 NTS HK+2 15078.40
7319: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 8NS 3 NTE HA-2 10081.64
7319: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 9NS 3 HE S10-1 10076.49
8321: A. Jarmużek - Z. Zachwieja, 9.0, KP 13NS 4 H xN SA-2 50039.20
8321: A. Jarmużek - Z. Zachwieja, 9.0, KP 14NS 7 NTW CQ-2 10099.13
8321: A. Jarmużek - Z. Zachwieja, 9.0, KP 15NS 2 SE H7+1 14026.75
9323: W. Burek - A. Bułat, 5.5, PK/MP 19NS 4 SW D7+2 68013.02
9323: W. Burek - A. Bułat, 5.5, PK/MP 20NS 2 HS CK-1 10022.47
9323: W. Burek - A. Bułat, 5.5, PK/MP 21NS 3 DN DQ= 11033.39
 +/-
 WYNIK50.42
 MIEJSCE279