Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 316: K. Żabicka-Bajon - M. Cieślukowski, 4.5, WP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1315: Z. Szczepański - S. Szczepańska, 2.0, -/KP 10EW 3 NTN H5+1 63037.19
1315: Z. Szczepański - S. Szczepańska, 2.0, -/KP 11EW 3 CN DQ= 11072.30
1315: Z. Szczepański - S. Szczepańska, 2.0, -/KP 12EW 2 SE C8= 11055.79
2317: A. Rydz - A. Dymek, 7.0, MA/MP 16EW 1 NTW C2+1 12088.98
2317: A. Rydz - A. Dymek, 7.0, MA/MP 17EW 2 HN DJ-1 5079.27
2317: A. Rydz - A. Dymek, 7.0, MA/MP 18EW 5 S xN DA= 8500.53
3319: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 22EW 2 SS H9+1 14035.76
3319: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 23EW 4 SE CA+1 65065.40
3319: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 24EW 4 HS CJ= 42055.56
4321: A. Jarmużek - Z. Zachwieja, 9.0, KP 1EW 2 NTN C5+2 18042.68
4321: A. Jarmużek - Z. Zachwieja, 9.0, KP 2EW 2 HN CA-1 10070.17
4321: A. Jarmużek - Z. Zachwieja, 9.0, KP 3EW 3 HN D7+4 26079.65
5323: W. Burek - A. Bułat, 5.5, PK/MP 7EW 2 SN H7+1 14026.31
5323: W. Burek - A. Bułat, 5.5, PK/MP 8EW 3 NTE S4= 40074.65
5323: W. Burek - A. Bułat, 5.5, PK/MP 9EW 3 DS H6= 11012.63
7309: B. Kowalczyk - J. Druch, 7.0, KP/MA 19NS 4 SW C8+1 65051.91
7309: B. Kowalczyk - J. Druch, 7.0, KP/MA 20NS 1 NTS C7= 9068.64
7309: B. Kowalczyk - J. Druch, 7.0, KP/MA 21NS 3 DN S6= 11033.39
8311: B. Sroczyńska - E. Nyberg, 11.0, WP/SWE 25NS 3 NTE S5= 60051.44
8311: B. Sroczyńska - E. Nyberg, 11.0, WP/SWE 26NS 2 SW CA-1 10024.83
8311: B. Sroczyńska - E. Nyberg, 11.0, WP/SWE 27NS 4 DE SK-1 5037.33
9313: A. Jurkiewicz - A. Gintrowicz, 8.0, MP/WP 4NS 2 HS C8+2 17051.76
9313: A. Jurkiewicz - A. Gintrowicz, 8.0, MP/WP 5NS 2 H xN SA+3 1270100.00
9313: A. Jurkiewicz - A. Gintrowicz, 8.0, MP/WP 6NS 2 NTW C7+1 15055.40
 +/-
 WYNIK52.98
 MIEJSCE199