Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 249: M. Borkowski - M. Mączewski, 5.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1250: M. Zaród - A. Jarząbek, 2.5, -/MA 23NS 4 SE DK-1 10093.08
1250: M. Zaród - A. Jarząbek, 2.5, -/MA 24NS 4 HS CQ+3 51069.27
2227: K. Pogłód - A. Sladek, 3.0, MA 3EW 4 HN D6+1 45049.12
2227: K. Pogłód - A. Sladek, 3.0, MA 4EW 1 HN H9+2 14068.31
3244: W. Grzegorzewski - J. Lisicki, 4.0, MA 21NS 1 NTN HJ+2 15071.33
3244: W. Grzegorzewski - J. Lisicki, 4.0, MA 22NS 4 SS D7-3 1502.95
4246: K. Kumela - D. Sikorska-Piesiewicz, 4.5, MA 25NS 3 NTE C2-1 10092.77
4246: K. Kumela - D. Sikorska-Piesiewicz, 4.5, MA 26NS 3 S xW CA-2 50093.92
5228: G. Kuczewski - J. Musiał, 4.5, MA 13EW 3 NTW HK+1 63092.16
5228: G. Kuczewski - J. Musiał, 4.5, MA 14EW 7 SE C7= 151096.86
6230: Z. Pietruszewski - K. Stefaniak, 5.5, MA 15NS 3 S xE D8= 5309.44
6230: Z. Pietruszewski - K. Stefaniak, 5.5, MA 16NS 2 HS D6-2 10024.30
7233: I. Pruszko - M. Olborska, 4.0, MA 19EW 5 SW D7+1 68086.98
7233: I. Pruszko - M. Olborska, 4.0, MA 20EW 2 HS CA-1 10077.53
8229: E. Lewandowska - K. Rojek, 1.0, MA 17NS 3 HN SA+1 17083.27
8229: E. Lewandowska - K. Rojek, 1.0, MA 18NS 3 SN DA+1 17067.48
9245: J. Nowik - P. Piątkiewicz, 5.0, MA 29EW 2 DW CK-1 10074.00
9245: J. Nowik - P. Piątkiewicz, 5.0, MA 30EW 2 HN S9= 11044.18
10235: P. Orłowski - M. Pawlak, 3.5, MA 27EW 3 SN DA= 14028.82
10235: P. Orłowski - M. Pawlak, 3.5, MA 28EW 3 DE CA= 11070.97
11247: K. Matraszek - N. Węgleńska, 4.5, MA 11EW 2 NTS S2+1 15028.57
11247: K. Matraszek - N. Węgleńska, 4.5, MA 12EW 2 SW H6+1 14076.31
12241: W. Wieremiejczyk - J. Syska, 5.0, MA 5NS 4 HS S8= 62089.72
12241: W. Wieremiejczyk - J. Syska, 5.0, MA 6NS 3 D xS HA-2 30047.56
13242: S. Blitek - O. Dusińska, 3.0, MA 9NS 1 HE S10+2 14038.25
13242: S. Blitek - O. Dusińska, 3.0, MA 10NS 2 DS C6+3 15011.41
14237: J. Olszewski - J. Miecznikowska, 1.5, MA 7EW 2 NTW D4-2 20017.25
14237: J. Olszewski - J. Miecznikowska, 1.5, MA 8EW 3 NTE HA+1 43091.26
15240: W. Duda - J. Jaworski, 3.0, MA 1EW 2 SS C9-1 5079.09
15240: W. Duda - J. Jaworski, 3.0, MA 2EW 3 NTE S4-2 10012.81
 +/-
 WYNIK59.63
 MIEJSCE48