Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2023

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 218: W. Bartnik - B. Kamiński, 5.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1217: E. Łoń - H. Kamiński, 2.5, MA 9EW 5 C xN HA-2 30097.37
1217: E. Łoń - H. Kamiński, 2.5, MA 10EW 2 NTN S5+3 21085.26
2219: J. Nycz - K. Goreń, 4.0, MA 13EW 3 HN SA+1 1706.10
2219: J. Nycz - K. Goreń, 4.0, MA 14EW 6 SE H4= 98054.88
3224: P. Chrząstowski-Wachtel - J. Bojanowski, 4.5, MA 19NS 4 SW H6+1 65051.91
3224: P. Chrząstowski-Wachtel - J. Bojanowski, 4.5, MA 20NS 2 HS CA-1 10022.47
4211: Z. Komorowski - P. Bagrowski, 5.0, MA 15NS 5 CN DJ-1 10034.27
4211: Z. Komorowski - P. Bagrowski, 5.0, MA 16NS 1 NTW S2= 9037.76
5210: M. Borowska - A. Wilk, 2.5, MA 11EW 3 CN H7= 11072.30
5210: M. Borowska - A. Wilk, 2.5, MA 12EW 2 SE H4+1 14076.31
6225: T. Cesarz - A. Szemietowa-Kopeć, 4.0, MA 23EW 4 SE CA+1 65065.40
6225: T. Cesarz - A. Szemietowa-Kopeć, 4.0, MA 24EW 5 CS H5= 40059.72
7212: M. Paluch - M. Szołucha, 1.5, -/MA 29NS 4 SN HJ-2 2004.92
7212: M. Paluch - M. Szołucha, 1.5, -/MA 30NS 4 HN S9-1 5030.73
8223: M. Swoboda - M. Hauswirt, 5.0, MA 21EW 3 H xE SA-2 3005.60
8223: M. Swoboda - M. Hauswirt, 5.0, MA 22EW 4 SS D7-1 5067.88
9209: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 4.5, MA 17EW 3 HN SA-1 5079.27
9209: R. Pietrzak - T. Roszkowska-Śliź, 4.5, MA 18EW 4 CN DA+1 15035.66
10214: M. Rozman - R. Rozman, 5.0, MA 25NS 3 NTE C2+1 63012.10
10214: M. Rozman - R. Rozman, 5.0, MA 26NS 3 SW CA-2 20066.49
11221: F. Czechowski - M. Zgorzałek, 4.0, MA 7EW 2 HW C9-1 10053.83
11221: F. Czechowski - M. Zgorzałek, 4.0, MA 8EW 2 SN DA= 11011.54
12215: W. Kosińska - J. Serwatowska, 3.0, MA 5NS 4 HS SQ= 62089.72
12215: W. Kosińska - J. Serwatowska, 3.0, MA 6NS 3 NTW D7-1 10083.80
13216: E. Poniatowska - J. Zastawny, 0.5, MA/- 27NS 3 SN DA+1 17089.06
13216: E. Poniatowska - J. Zastawny, 0.5, MA/- 28NS 2 HW CK-1 5069.11
14220: J. Oleksiewicz - M. Maksymiuk, 3.5, MA 1EW 3 NTN H8+1 43014.63
14220: J. Oleksiewicz - M. Maksymiuk, 3.5, MA 2EW 2 NTE S4= 12081.93
15213: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 3NS 4 HN SK+1 45050.88
15213: E. Fiejka - K. Wierzbicki, 3.5, MA 4NS 2 HS C9+1 14031.69
 +/-
 WYNIK51.42
 MIEJSCE246