Turniej na maksy

Piątek, 18 sierpnia 2023

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
175Franciszek Paciorek
Marcel Miłoś
0.0
0.0
MPMP/45769.3114
262Maciej Janeczko
Adam Stachura
9.0
1.5
MPMP/36065.4014
339Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
5.0
12.0
LBLB/38964.5013
473Mirosława Stachura
Michał Sobiechowski
1.5
0.0
DSMP/45763.2113
579Tymon Kuflowski
Franciszek Trojak
1.0
0.0
MPMP/45763.1012
619Mariusz Grabowski
Wiesław Pytliński
9.0
2.5
KPKP/5062.9212
728Andrzej Jarmużek
Kazimierz Ligęza
5.0
7.0
KPKP/5062.4511
869Antonina Chmielewska
Małgorzata Karyś
1.5
0.0
MP
SW
MP/45762.2711
941Barbara Soroko
Stanisław Owczarski
3.0
12.0
LBLB/38961.2610
1095Wojciech Łempiński
Zuzanna Sobota
0.5
0.5
SLMP/45760.3610
1174Antoni Kierepka
Hubert Stachura
1.0
1.0
SL
DS
MP/45760.219
1224Leszek Hejne
Tomasz Kaczmarski
7.0
9.0
KP
MA
KP/5059.779
1363Karol Złocki
Franciszek Kierepka
0.5
2.0
SLMP/36059.548
1485Nikodem Sidło
Miłosz Redlica
0.0
0.0
SWMP/45759.358
15114Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
11.0
7.0
ZPZP/30859.187
1627Mirosław Derwojed
Jacek Kostrzewski
3.0
3.0
KPKP/5058.867
1747Jakub Michalski
Milena Klimiuk
2.5
3.0
MPMP/36058.456
1860Małgorzata Adamczyk
Michał Kaleta
0.0
7.0
SL
LU
MP/36057.656
1961Jakub Gawron
Kacper Jurkiewicz
2.5
0.5
LU
MP
MP/36057.035
2091Filip Chmiel
Alan Markowski
0.0
0.0
PKMP/45756.805
21108Zdzisław Konieczny
Ryszard Białkiewicz
3.0
4.0
WPWP/25456.634
2283Małgorzata Golec
Maciek Kasprzyk
2.5
0.0
SWMP/45756.344
2330Edward Szafraniec
Marian Chrzanowski
11.0
2.5
DSKP/5056.263
2411Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
3.0
2.5
DSDS/38055.273
2531Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
7.0
7.0
KPKP/5055.123
26101Adam Wieciech
Ryszard Paluczek
1.0
2.0
MP
WP
MP/45755.103
2777Kacper Kuflowski
Jakub Frańczak
4.0
0.5
MPMP/45755.093
28111Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
7.0
ZPZP/30855.023
299Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/38054.993
3015Wojciech Sadowski
Marek Brosch
1.5
2.5
DSDS/38054.853
3171Filip Becher
Emilia Berezowska
0.0
0.5
DSMP/45754.693
3244Andrzej Pawlik
Marian Andruch
2.0
1.5
LBLB/38954.693
33102Roland Lippik
Makar Shulha
5.0
0.0
DS
MP
MP/45753.952
3467Damian Kubicki
Krystian Kasprzyk
0.0
0.0
SWMP/45753.952
356Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
11.0
5.0
DSDS/38053.452
3656Armin Wład
Adam Mazur
1.5
2.0
MPMP/36053.432
3736Małgorzata Dorobek
Tomasz Dorobek
0.0
4.0
DSKP/5053.252
385Sławomir Robel
Kamila Kukuła
5.0
7.0
DSDS/38052.992
3976Wojciech Runowski
Michał Popielarski
0.0
0.0
WPMP/45752.762
4094Natasza Wróbel
Karolina Koneczna
0.0
0.0
PKMP/45752.582
4189Antoni Piwko
Gabriela Banaś
0.0
0.0
SLMP/45752.472
4223Michał Redmann
Grzegorz Drażba
0.0
1.5
KPKP/5052.442
4351Maksymilian Sweklej
Michał Krok
1.0
2.0
MA
ZP
MP/36052.432
4458Michał Stępkowski
Krzysztof Ziętarski
1.5
1.5
MPMP/36052.322
4593Aleksandra Bieda
Maja Warzybok
0.5
0.0
PKMP/45752.161
46112Kazimierz Wiliński
Anna Kondyjowska
7.0
4.0
ZPZP/30851.611
4781Elżbieta Walczyk
Hanna Omielska
0.0
0.0
MPMP/45751.551
48105Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
4.0
2.5
WPWP/25451.501
4948Oliwer Rubach
Marek Księżopolski
1.0
1.0
SLMP/36050.941
5022Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
5.0
5.0
KPKP/5050.681
5116Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
5.0
DSDS/38050.561
5229Hanna Frelichowska
Henryk Frelichowski
0.5
0.5
KPKP/5050.411
532Jerzy Gładysz
Marian Szymonowicz
12.0
11.0
DSDS/38050.401
54106Jerzy Rodziewicz
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
3.0
WPWP/25450.371
5512Leszek Haber
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DSDS/38050.361
5618Marek Farecki
Krzysztof Farecki
1.5
2.0
MA
KP
KP/5050.191
5764Robert Kwiatkowski
Antoni Danek
5.0
0.0
PK
WP
MP/36049.94
5826Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
4.0
KPKP/5049.89
5959Julia Ziętarska
Ignacy Kotewicz
1.0
2.0
MPMP/36049.83
6099Jan Migo
Bohdan Shulha
0.5
0.5
MPMP/45749.70
613Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
5.0
13.0
SL
DS
DS/38049.65
6257Antoni Wójtowicz
Marcel Prokopowicz
2.5
0.0
MPMP/36049.64
63109Bogdan Wiliński
Maciej Silski
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/30849.56
6413Marek Filak
Dariusz Budnik
1.5
4.0
DSDS/38049.52
6521Czesław Bury
Józef Palewicz
5.0
5.0
KPKP/5049.38
6614Marcin Motykiewicz
Kazimierz Komorowicz
5.0
5.0
DSDS/38049.19
6750Marta Węglarz
Amelia Gałowicz
0.0
0.0
SLMP/36049.12
6837Henryk Spychalski
Henryk Jeliński
0.0
3.0

KP
KP/5049.04
6955Tomasz Konieczny
Julia Jasicka
0.5
1.0
SLMP/36049.00
7098Filip Fassa
Małgorzata Wiącek
0.0
0.0
DSMP/45748.55
7133Bogusław Drozd
Elżbieta Więch
4.0
1.5
ZP
WP
KP/5048.53
721Waldemar Majewski
Henryk Marciniak
4.0
1.5
DSDS/38048.50
7368Jan Biernat
Tomasz Owsianka
0.0
0.0
MPMP/45748.41
74104Henryk Waraczyński
Mirosław Łysakowski
2.0
0.0
WPWP/25448.15
757Lech Sala
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
3.0
DSDS/38047.68
76100Jan Kulpiński
Antoni Mazur
0.0
0.0
PKMP/45747.63
7772Izabela Glejzer
Alicja Żółkiewska
0.0
0.0
DSMP/45747.54
7886Małgorzata Dyk
Miłosz Sidło
0.0
0.0
SWMP/45747.40
7938Zdzisław Zachwieja
Zofia Zachwieja
4.0
2.0
KPKP/5046.55
8065Maciej Wisz
Maciej Zych
0.0
2.0
PKMP/36046.42
8140Halina Grześkowiak
Edmund Serówka
2.0
0.5
LBLB/38946.18
8242Sebastian Simonienko
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LBLB/38946.08
8310Mirosław Kawecki
Marian Krzypkowski
2.0
2.0
DSDS/38046.06
8454Mieszko Szmigel
Weronika Romańska
1.0
1.5
SL
MP
MP/36045.96
85110Wincenty Glina
Janusz Linkiewicz
0.0
5.0
NZ
ZP
ZP/30845.61
8690Agata Glińska
Hanna Banaś
0.0
0.0
SLMP/45745.56
8720Tomasz Niedzielski
Małgorzata Niedzielska
1.0
1.0
KPKP/5045.48
8896Łukasz Tomaszewski
Wojciech Sobota
0.0
0.0

SL
MP/45744.61
894Arkadiusz Poziemski
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DSDS/38043.74
9070Magdalena Pietrzko
Michalina Szafran
0.5
0.0
MPMP/45743.38
9182Zuzanna Omielska
Róża Gala
0.5
0.0
MPMP/45743.37
92103Maria Tytyk
Antoni Krawiecki
2.0
1.5
WPWP/25443.35
9366Karolina Stępkowska
Klara Kozłowska
1.5
1.5
MPMP/36043.34
9417Krzysztof Kacprowicz
Andrzej Ciechacki
1.0
3.0
KPKP/5043.17
9584Cyprian Szymański
Paweł Gliński
0.0
0.0
PK
SL
MP/45742.65
968Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/38042.13
9743Marta Haszkiewicz
Edward Śniadecki
1.0
2.0
LBLB/38940.32
9897Ostap Chołosznecki
Arek Staszczak
0.0
0.0

DS
MP/457-0.6840.23
9949Konrad Kuna
Alexander Scherf-Mierzwa
0.0
0.0
WP
ZG
MP/36040.00
10092Roksana Dykiel
Pola Burzyńska
0.0
0.0
SWMP/45739.61
10125Ryszard Jaworski
Janusz Zajączkowski
1.0
4.0
KP
DS
KP/5039.36
102113Elżbieta Kowalczyk
Zbigniew Kowalczyk
0.0
0.0
NZZP/30839.01
10335Paweł Bazyly
Ewa Bazyly
0.0
0.0
KPKP/5037.29
10453Marcin Dziuba
Dominik Chmiel
1.5
0.0
PKMP/36037.08
10545Zdzisława Krzyżańska
Tadeusz Zwoliński
2.0
2.5
LBLB/38936.96
10678Karolina Gala
Maja Ziętek
0.0
0.0
MPMP/45734.83
10752Kosma Grzesik
Jakub Kierepka
0.5
1.0
SLMP/36032.49
10887Antoni Becher
Kevin Obuchowicz
0.0
0.0
DSMP/45731.73
10980Tymon Suski
Jakub Witowski
0.0
0.0
PKMP/45731.38
11034Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
3.0
2.0
KPKP/5031.19
11188Emil Mik
Kaja Krawczyk
0.0
0.0
DS
PK
MP/45727.47

Statystyka ośrodków...