Turniej na maksy

Piątek, 11 sierpnia 2023

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Maksymilian Sweklej
Michał Krok
1.0
2.0
MA
ZP
MP/36071.6711
231Kacper Jurkiewicz
Jakub Michalski
0.5
2.5
MPMP/36066.3811
343Mieszko Szmigel
Franciszek Kierepka
1.0
2.0
SLMP/36065.7710
440Klara Kozłowska
Karolina Stępkowska
1.5
1.5
MPMP/36065.0510
515Wiesław Żegilewicz
Radosław Liskowiak
12.0
5.0
LBLB/38965.039
670Julia Jasicka
Tomasz Konieczny
1.0
0.5
SLMP/36064.369
746Oliwer Rubach
Marek Księżopolski
1.0
1.0
SLMP/36062.888
869Tomasz Kierepka
Kosma Grzesik
2.0
0.5
SLMP/36062.878
961Antoni Kierepka
Adam Stachura
1.0
1.5
SL
MP
MP/36062.267
1027Konrad Kuna
Elżbieta Paluczek
0.0
2.0
WPMP/36060.757
1179Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
7.0
ZPZP/30860.046
1284Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
11.0
7.0
ZPZP/30859.896
139Andrzej Suchodolski
Zdzisław Malkiewicz
5.0
5.0
DSDS/38059.875
1471Marcin Dziuba
Michalina Szafran
1.5
0.0
PK
MP
MP/36059.204
1539Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
2.5
2.0
MPMP/36058.794
162Anna Jankowska
Piotr Klubiński
5.0
11.0
DSDS/38058.553
1764Aleksandra Bieda
Karolina Koneczna
0.5
0.0
PKMP/36057.613
1859Franciszek Trojak
Makar Shulha
0.0
0.0
MPMP/36057.453
1967Wojciech Runowski
Michał Popielarski
0.0
0.0
WPMP/36057.143
2058Tymon Kuflowski
Jakub Frańczak
1.0
0.5
MPMP/36057.082
2163Jan Migo
Bohdan Shulha
0.5
0.5
MPMP/36056.962
2228Ryszard Paluczek
Antoni Danek
2.0
0.0
WPMP/36056.872
2342Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
0.0
0.5
SLMP/36056.402
2478Jan Biernat
Kacper Kuflowski
0.0
4.0
MPMP/36055.692
2553Antonina Chmielewska
Hanna Banaś
1.5
0.0
MP
MP/36055.272
2618Stanisław Owczarski
Kazimierz Kuczyński
12.0
5.0
LBLB/38955.212
2725Mirosława Stachura
Emil Mik
1.5
0.0
DSMP/36054.682
2814Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
5.0
DSDS/38054.632
2944Marta Węglarz
Amelia Gałowicz
0.0
0.0
SLMP/36054.262
3013Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/38053.822
3129Aleksander Scherf
Armin Wład
0.0
1.5

MP
MP/36053.651
3221Tadeusz Zwoliński
Zdzisława Krzyżańska
2.5
2.0
LBLB/38953.131
336Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/38052.961
3462Antoni Piwko
Paweł Gliński
0.0
0.0
SLMP/36052.871
3573Dominik Chmiel
Antoni Mazur
0.0
0.0
PKMP/36052.691
3622Edward Śniadecki
Sławomir Drewalski
2.0
5.0
LBLB/38952.321
3768Julia Ziętarska
Weronika Romańska
1.0
1.5
MPMP/36051.811
385Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DSDS/38050.921
3933Miłosz Redlica
Maciek Kasprzyk
0.0
0.0
SWMP/36050.661
4083Bogdan Wiliński
Maciej Silski
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/30850.461
4123Adam Mazur
Krzysztof Ziętarski
2.0
1.5
MPMP/36050.041
4274Tymon Suski
Jan Kulpiński
0.0
0.0
PKMP/36048.80
4381Wincenty Glina
Elżbieta Kowalczyk
0.0
0.0
NZZP/308-0.5047.99
448Lech Sala
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
3.0
DSDS/38047.90
4512Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
1.5
5.0
DSDS/38047.87
4616Barbara Soroko
Czesław Niewiarowski
3.0
3.0
LBLB/38947.56
4738Małgorzata Wiącek
Emilia Berezowska
0.0
0.5
DSMP/36047.27
484Kazimierz Komorowicz
Stanisław Greszta
5.0
2.5
DSDS/38047.05
4941Jakub Kierepka
Karol Złocki
1.0
0.5
SLMP/36046.96
5017Sebastian Simonienko
Skarbimir Kozar
5.0
5.0
LBLB/38946.83
5130Marcel Miłoś
Franciszek Paciorek
0.0
0.0
MPMP/36046.81
5275Roksana Dykiel
Krystian Kasprzyk
0.0
0.0
SWMP/36046.37
533Kamila Kukuła
Sławomir Robel
7.0
5.0
DSDS/38046.26
5432Michał Stępkowski
Marcel Prokopowicz
1.5
0.0
MPMP/36046.17
5545Zuzanna Sobota
Wojciech Łempiński
0.5
0.5
SLMP/36045.89
5610Dariusz Budnik
Marek Filak
4.0
1.5
DSDS/38045.39
577Bogdan Sokół
Zbigniew Sobczyk
4.0
12.0
DSDS/38044.94
5866Agata Glińska
Gabriela Banaś
0.0
0.0
SL
MP/36044.80
5960Adam Wieciech
Tomasz Owsianka
1.0
0.0
MPMP/36044.58
6065Róża Gala
Elżbieta Walczyk
0.0
0.0
MPMP/36044.50
6180Kazimierz Wiliński
Anna Kondyjowska
7.0
4.0
ZPZP/30844.37
6255Izabela Glejzer
Alicja Żółkiewska
0.0
0.0
DSMP/36043.56
6357Maja Warzybok
Natasza Wróbel
0.0
0.0
PKMP/36043.43
6419Halina Grześkowiak
Edmund Serówka
2.0
0.5
LBLB/38943.37
6548Paulina Pietrzko
Hanna Omielska
0.0
0.0
MPMP/36043.09
6651Filip Becher
Michał Sobiechowski
0.0
0.0
DSMP/36042.34
6726Hubert Stachura
Filip Fassa
1.0
0.0
DSMP/36042.00
6856Kevin Obuchowicz
Antoni Becher
0.0
0.0
DSMP/36041.80
6952Dominika Szymanowska
Anna Kokot
0.0
0.0
DSMP/36041.62
7049Maciej Wisz
Maciej Zych
0.0
2.0
PKMP/36041.09
7135Wojciech Sobota
Łukasz Tomaszewski
0.0
0.0
SL
MP/36040.53
7272Filip Chmiel
Alan Markowski
0.0
0.0
PKMP/36040.36
7324Karolina Gala
Maja Ziętek
0.0
0.0
MPMP/36039.95
741Waldemar Majewski
Henryk Marciniak
4.0
1.5
DSDS/38039.15
7554Pola Burzyńska
Małgorzata Dyk
0.0
0.0
SWMP/36037.69
7682Zygmunt Kondyjowski
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/30836.75
7720Marta Haszkiewicz
Patryk Hołyński
1.0
0.0
LB
LB/38936.56
7847Zuzanna Omielska
Magdalena Pietrzko
0.5
0.5
MPMP/36036.06
7950Cyprian Szymański
Karol De Bonis
0.0
0.0
PKMP/36033.26
8036Damian Kubicki
Miłosz Sidło
0.0
0.0
SWMP/36031.32
8134Nikodem Sidło
Małgorzata Karyś
0.0
0.0
SWMP/36031.03
8276Kaja Krawczyk
Jakub Witowski
0.0
0.0
PKMP/36023.86

Statystyka ośrodków...