Turniej na maksy

Wtorek, 1 sierpnia 2023

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Adam Zdrojewski
Zygmunt Kuczyński
4.0
11.0
MAMA/12668.769
245Patryk Szczuczko
Tomasz Kuchta
1.5
2.0
ZP
WP
WP/46261.858
334Wiesław Fecko
Ryszard Woliński
11.0
13.0
MPMP/4561.828
428Jan Chodorowski
Irena Chodorowska
19.0
18.0
PKMA/12661.087
52Krzysztof Sokół
Andrzej Dachowski
4.0
2.5
MAMA/12660.426
629Janusz Kowalczyk
Paweł Bagrowski
5.0
2.0
MAMA/12660.285
744Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
3.0
1.5
ZPWP/46259.764
843Marek Szabałowski
Wacław Stupnicki
3.0
4.0
ZPWP/46259.364
919Mirosław Zawiślak
Urszula Kielak
3.0
3.0
MAMA/12659.013
108Arkadiusz Zadworny
Dariusz Kłodos
5.0
4.0
MAMA/12657.472
1118Tomasz Wolfke
Stefan Knothe
3.0
9.0
MAMA/12654.922
1220Mariusz Łasiewicki
Mikołaj Komorowski
5.0
4.0
MAMA/12654.712
1331Marek Urbański
Stanisław Waśko
15.0
9.0
MA
MP
MP/4553.442
1423Maciej Kowalski
Marek Kubicki
12.0
5.0
MAMA/12652.022
153Wojciech Bartnik
Grażyna Jaskulska
2.0
3.0
MAMA/12651.472
1610Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.5
MAMA/12651.411
1736Marek Glibowski
Wacław Owca
2.5
3.0
MPMP/4551.321
1813Krzysztof Gołaś
Katarzyna Paluchowska
7.0
2.0
MAMA/12651.101
1926Darla Szywalska
Elżbieta Fiejka
1.0
2.0
MAMA/12650.631
2042Sławomir Gaca
Magdalena Szuba
0.0
0.0
WPWP/46249.771
2122Feliks Czechowski
Marek Zgorzałek
2.5
1.5
MAMA/12649.721
2217Robert Szczęsny
Jacek Kominek
0.0
0.0
MA/12649.611
2332Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MPMP/4549.52
2412Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
4.0
3.0
MAMA/12648.67
2516Radosław Rozman
Mariusz Mączewski
3.0
3.0
MAMA/12648.47
2639Mirosław Gluba
Marek Sajko
2.5
0.5
ZPWP/46248.10
271Grzegorz Fijałkowski
Tomasz Ryffa
11.0
5.0
MAMA/12647.98
2838Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4547.19
2933Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
3.0
MPMP/4547.09
304Elżbieta Zalewska
Witold Klecz
0.0
0.5
MAMA/12645.58
3114Teresa Rogoźnicka
Józef Gmyrek
1.0
0.0
MAMA/12645.38
3224Andrzej Makohin
Adam Ziółkowski
1.5
1.5
MAMA/12645.07
3325Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
2.0
2.5
MAMA/12644.37
3427Adam Żelazny
Bogusław Chomentowski
5.0
5.0
MAMA/12643.79
356Marek Jefremienko
Ewa Zawilska
2.0
0.0
MAMA/12643.71
3621Sylwester Sommer
Zbigniew Kozerski
7.0
2.5
MAMA/12642.94
377Waldemar Putz
Bronisław Kamiński
5.0
3.0
MAMA/12642.44
3811Henryk Osiński
Janusz Olszewski
2.5
0.5
MAMA/12642.22
395Renata Godlewska
Hubert Kamiński
1.0
1.5
MAMA/12639.84
409Włodzimierz Urbanowicz
Marek Szakun
5.0
5.0
MAMA/12639.81
4135Janina Smolarek
Edward Stawiarski
0.5
1.0
MPMP/4539.60
4241Jolanta Salamon
Bohdan Paszkiewicz
0.0
0.0
WPWP/46236.43
4340Janusz Pietrzak
Robert Beba
0.0
0.0
WPWP/46234.74

Statystyka ośrodków...