Turniej na maksy

Wtorek, 25 lipca 2023

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
3.0
5.0
DSDS/33672.347
237Marek Szabałowski
Tadeusz Janczurewicz
3.0
5.0
ZP
WP
WP/46266.877
315Marek Glibowski
Wacław Owca
2.5
3.0
MPMP/4564.476
413Stanisław Waśko
Marek Urbański
9.0
15.0
MP
MA
MP/4563.315
530Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/40162.865
638Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
3.0
1.5
ZPWP/46260.604
72Waldemar Dębiczak
Józef Rząsa
5.0
4.0
DSDS/33659.843
839Jerzy Ciesielski
Stanisław Babiak
0.0
1.0

WP
WP/46258.543
917Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MPMP/4556.372
1025Marek Górecki
Edward Flis
1.0
1.0
OPOP/40154.732
1121Augustyn Ślesiński
Jan Skoczylas
2.5
2.5
OPOP/40154.122
1218Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
5.0
MPMP/4553.942
1341Wacław Stupnicki
Robert Górka
4.0
0.0
ZP
WP
WP/46253.501
1424Gerard Szweda
Jerzy Wróbel
4.0
3.0
OPOP/40153.191
1532Bogumiła Wysocka
Marian Wysocki
2.0
2.0
OPOP/40152.061
168Jerzy Romańczyk
Andrzej Stypczyński
5.0
5.0
DSDS/33651.741
1733Marek Szumowicz
Mirosław Gluba
2.5
2.5
ZPWP/46251.651
1823Roman Wąchała
Krystyna Wąchała
2.5
3.0
OPOP/40151.441
1929Hanna Chałupnik
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
3.0
1.5
OPOP/40150.211
206Tadeusz Janeczek
Zbigniew Wróblewski
3.0
1.5
DSDS/33650.001
2134Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
11.0
11.0
WPWP/46249.49
2220Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4548.26
2322Czesław Knapik
Ryszard Gmoch
2.0
2.0
OPOP/40147.33
2428Małgorzata Ryś-Nowak
Ewa Skrzyniarz
0.0
1.5

OP
OP/40147.02
254Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
1.0
DSDS/33646.41
2635Ireneusz Łukaszewicz
Marek Sajko
0.5
0.5
WP
ZP
WP/46245.78
2727Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
1.5
0.5
OPOP/40145.58
2831Ewa Olszanowska
Stefania Mueller
0.0
0.0
OP/40144.86
2916Janina Smolarek
Edward Stawiarski
0.5
1.0
MPMP/4544.79
3012Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
3.0
MPMP/4543.87
319Ryszard Menzfeld
Zbigniew Skórecki
5.0
4.0
DSDS/33643.63
3242Janusz Pietrzak
Robert Beba
0.0
0.0
WPWP/46242.80
337Wacław Rój
Lucjan Głowacki
2.0
0.0
DS
DS/33642.59
341Tadeusz Boroń
Mirosław Urbaniak
1.5
0.5
DSDS/33642.13
355Krystyna Koba
Bogdan Nowakowski
0.5
4.0
DSDS/33641.32
3614Irena Kosiur
Tadeusz Kosiur
0.0
0.0
MP/4538.66
3726Piotr Andres
Józef Szumiński
5.0
4.0
OPOP/40136.63
3811Agata Mróz
Mariusz Szewczuk
0.0
0.0
MP/4536.34
3940Magdalena Szuba
Tomasz Kuchta
0.0
2.0
WPWP/46235.60
4036Jolanta Salamon
Bohdan Paszkiewicz
0.0
0.0
WPWP/46235.19

Statystyka ośrodków...