Turniej na maksy
Środa, 17 maja 2023
Wyniki z 12 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
140
Paweł Kierszka
Paweł Sosnowski
3.0
5.0
KP
WP
WP/252
70.56
20
2
79
Hanna Probola
Igor Terszak
3.0
4.0
MA
MA/434
68.23
20
3
75
Jarosław Kostrzewa
Ireneusz Saturski
11.0
2.5
MA
MA/434
63.40
19
4
139
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
7.0
WP
WP/252
62.97
19
5
16
Gerard Bełkowski
Jerzy Bauchrowicz
1.0
1.5
KP
KP/143
62.68
18
6
149
Romuald Bartoszko
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WP
WP/252
61.82
18
7
114
Stanisław Zakrzewski
Katarzyna Żabicka-Bajon
17.0
2.5
WP
WP/247
61.81
17
8
148
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
7.0
7.0
WP
WP/252
60.77
17
9
1
Anna Jankowska
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/436
60.41
16
10
47
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
3.0
4.0
LB
LB/75
59.66
16
11
80
Bolesław Studziński
Bogusław Jóźwiak
2.5
2.0
MA
MA/434
59.55
15
12
136
Janusz Wygowski
Marek Pęcherzewski
11.0
4.0
WP
WP/252
59.24
15
13
26
Kazimierz Mikołajczyk
Roman Ratajczak
2.5
1.5
KP
KP/50
59.17
14
14
46
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
4.0
5.0
LB
LB/75
59.13
14
15
77
Andrzej Miller
Jacek Piliszek
1.0
1.5
MA
MA/434
58.28
13
16
67
Piotr Piątkiewicz
Mariola Miklaszewska
2.5
3.0
MA
MA/126
58.24
13
17
42
Robert Komar
Dariusz Forycki
4.0
3.0
LB
LB/49
58.14
12
18
73
Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MA
MA/126
57.86
12
19
102
Aleksander Chrenowski
Stanisław Szejko
13.0
7.0
PM
PM/102
57.75
11
20
132
Maria Niklaus
Adam Pigulski
3.0
4.0
MA
DS
WP/247
57.64
11
21
38
Wojciech Waszkowiak
Janusz Hliwa
12.0
7.0
LB
LB/49
57.42
10
22
155
Kazimierz Żmiejko
Krzysztof Stec
1.5
1.5
ZP
ZP/463
57.17
10
23
5
Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
2.5
DS
DS/436
56.66
9
24
104
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
5.0
7.0
PM
PM/102
56.63
9
25
159
Wiesław Wójcik
Janusz Piłat
1.5
1.5
ZP
ZP/463
56.62
8
26
107
Paweł Gruszczyński
Remigiusz Góralczyk
9.0
5.0
WP
ZP
PM/102
56.58
8
27
84
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.5
0.0
MP
MP/45
56.51
7
28
124
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/247
56.29
7
29
29
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
4.0
3.0
KP
KP/50
56.28
6
30
150
Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
WP/252
56.23
6
31
69
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
2.0
2.5
MA
MA/126
56.18
5
32
116
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LB
WP/247
56.05
4
33
123
Mirosława Miętkiewska
Tomasz Powęzka
3.0
2.5
WP
WP/247
55.83
4
34
60
Andrzej Łodziński
Andrzej Gawerski
2.0
0.0
MA
MA/126
55.66
4
35
58
Krzysztof Najda
Krzysztof Kowalczyk
7.0
4.0
MA
MA/126
55.62
4
36
153
Ryszard Borowski
Ryszard Soroko
1.0
0.0
ZP
0
ZP/463
55.14
4
37
152
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZP
ZP/463
55.09
4
38
12
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DS
DS/436
55.09
4
39
144
Robert Włodkowski
Przemysław Maliszewski
7.0
5.0
WP
WP/252
55.07
4
40
120
Waldemar Paternoga
Agnieszka Kwacz
2.0
1.5
WP
WP/247
55.04
4
41
15
Jan Siwczyński
Piotr Mizak
3.0
2.0
KP
KP/143
55.02
4
42
64
Karol Konopko
Piotr Duszak
3.0
3.0
MA
MA/126
54.71
4
43
22
Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
5.0
2.5
KP
KP/143
54.62
4
44
92
Tomasz Patalan
Dariusz Podfigurny
5.0
5.0
WM
PM
PM/102
54.32
3
45
43
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LB
LB/49
54.20
3
46
62
Piotr Wróblewski
Iwona Wróblewska
4.0
3.0
MA
MA/126
53.93
3
47
98
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
7.0
12.0
PM
PM/102
53.86
3
48
146
Adam Piszczek
Andrzej Malenta
2.5
5.0
WP
WP/252
53.84
3
49
56
Henryk Osiński
Janusz Olszewski
2.0
0.5
MA
MA/126
53.71
3
50
18
Tomasz Perduta
Andrzej Nasierowski
2.0
2.0
KP
KP/143
53.63
3
51
137
Beata Buczkowska-Linke
Jolanta Jacoszek
4.0
4.0
WP
WP/252
53.61
3
52
68
Dariusz Krakowiak
Bogusław Chomentowski
5.0
5.0
MA
MA/126
53.57
3
53
78
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
2.0
2.0
MA
MA/434
53.51
3
54
109
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.5
3.0
WP
WP/247
53.42
3
55
50
Waldemar Rozmarynowski
Wojciech Grodziski
0.5
0.0
LB
LB/75
53.36
3
56
71
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
5.0
3.0
MA
MA/126
53.09
2
57
110
Maja Skowrońska
Maria Tytyk
1.5
1.5
WP
WP/247
53.06
2
58
52
Janusz Starke
Tadeusz Birecki
1.5
5.0
LB
LB/75
52.96
2
59
2
Piotr Klubiński
Marek Brosch
11.0
2.5
DS
DS/436
52.58
2
60
83
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
2.0
2.0
MP
MP/45
52.36
2
61
108
Edmund Pinkiewicz
Krzysztof Czapczyk
12.0
5.0
PM
PM/102
52.31
2
62
97
Bogumił Macierzyński
Marek Niesłuchowski
9.0
7.0
PM
PM/102
52.22
2
63
66
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
3.0
MA
MA/126
52.19
2
64
126
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
3.0
3.0
WP
WP/247
52.17
2
65
8
Marek Kozłowski
Grzegorz Debita
4.0
4.0
SL
DS
DS/436
52.09
2
66
91
Jacek Lew
Wacław Janicki
15.0
17.0
PM
PM/102
52.08
2
67
36
Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
7.0
LB
LB/49
52.01
1
68
90
Adam Waśko
Wacław Owca
5.0
3.0
MP
MP/45
51.96
1
69
4
Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DS
DS/436
51.88
1
70
112
Karol Mońko
Krzysztof Jordan
5.0
4.0
WP
WP/247
51.80
1
71
130
Maciej Mizerka
Piotr Stanikowski
4.0
4.0
WP
LB
WP/247
51.79
1
72
21
Jacek Kostrzewski
Krzysztof Bonowicz
3.0
3.0
KP
KP/143
51.70
1
73
127
Robert Kempka
Serhii Poznanskyi
2.0
0.5
WP
WP/247
51.59
1
74
88
Piotr Turczynowicz
Bogdan Łukasik
3.0
2.0
MP
MP/45
51.58
1
75
158
Paweł Dickert
Andrzej Gierczyński
3.0
2.0
ZP
ZP/463
51.39
1
76
34
Zdzisław Zachwieja
Zofia Zachwieja
4.0
1.5
KP
KP/50
51.20
1
77
101
Janusz Przybyszewski
Wiesław Andruk
11.0
9.0
PM
WM
PM/102
51.16
1
78
128
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
1.0
1.0
WP
WP/247
51.08
1
79
25
Mirosław Kuśmierek
Włodzimierz Maćkowski
2.0
3.0
KP
KP/50
50.92
80
119
Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
1.0
2.0
WP
WP/247
50.67
81
95
Antoni Sękowski
Władysław Łobacz
18.0
4.0
PM
PM/102
50.64
82
87
Edward Stawiarski
Robert Tymiński
0.0
0.0
MP
MP/45
50.35
83
10
Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
7.0
13.0
DS
DS/436
50.07
84
93
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
50.06
85
40
Andrzej Pawlik
Danuta Rynkiewicz
2.0
1.0
LB
LB/49
49.80
86
17
Cezary Bołądź
Roch Rupniewski
9.0
11.0
KP
KP/143
49.79
87
32
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
2.5
1.0
KP
KP/50
49.76
88
35
Leszek Kiczaty
Kazimierz Pronkiewicz
5.0
4.0
LB
LB/49
49.64
89
27
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.5
KP
KP/50
49.49
90
141
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
4.0
4.0
WP
WP/252
49.46
91
59
Leszek Marciniak
Grzegorz Nita
0.0
0.0
MA/126
49.40
92
14
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/436
48.83
93
9
Mirosław Kawecki
Marek Kubicki
2.0
1.5
DS
DS/436
48.76
94
31
Tomasz Niedzielski
Małgorzata Niedzielska
1.0
1.0
KP
KP/50
48.74
95
94
Witold Kaliński
Andrzej Osiński
12.0
3.0
PM
PM/102
48.70
96
106
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
18.0
9.0
PM
PM/102
48.64
97
7
Marian Szymonowicz
Krzysztof Ćwik
11.0
5.0
DS
DS/436
48.62
98
20
Andrzej Ciechacki
Krzysztof Kacprowicz
2.5
0.0
KP
KP/143
48.61
99
72
Kazimierz Salak
Roman Wajs
2.5
4.0
MA
MA/126
48.46
100
115
Radosław Jopek
Maciej Cieślukowski
0.0
1.5
WP
WP/247
48.43
101
117
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
48.40
102
44
Jakub Masny
Bogusław Mazierski
1.5
4.0
LB
LB/49
48.11
103
142
Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WP
WP/252
48.03
104
55
Sylwester Sommer
Zbigniew Kozerski
7.0
2.5
MA
MA/126
47.89
105
57
Grażyna Jaskulska
Dariusz Kłodos
3.0
3.0
MA
MA/126
47.81
106
151
Elżbieta Zart
Barbara Malinowska
0.5
0.5
ZP
ZP/463
47.78
107
129
Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
2.0
2.0
WP
WP/247
47.50
108
125
Krzysztof Galubiński
John Catlow
4.0
4.0
WP
WP/247
47.47
109
145
Jan Olkowicz
Mariusz Kłodziński
5.0
0.0
WP
WP/252
47.43
110
48
Henryk Choiński
Zbigniew Wojdak
4.0
3.0
LB
LB/75
47.40
111
30
Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
4.0
0.0
KP
KP/50
47.21
112
160
Ludwik Padewski
Janusz Gaus
0.0
0.5
0
ZP
ZP/463
47.20
113
39
Eugenia Ginter
Zbigniew Surowiński
0.0
3.0
LB
WP
LB/49
47.14
114
37
Grzegorz Pogodziński
Wojciech Felsztyński
5.0
2.0
LB
LB/49
46.84
115
3
Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
4.0
2.0
DS
DS/436
46.54
116
85
Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MP
MP/45
46.45
117
111
Radosław Spychalski
Rafał Milinkiewicz
1.5
2.5
WP
WP/247
46.42
118
131
Jerzy Nowak
Małgorzata Konkiewicz
13.0
2.0
WP
WP/247
46.22
119
134
Zbigniew Szczepański
Teodor Jenczewski
0.0
1.5
WP
WP/252
46.01
120
70
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Krystyna Goreń
2.0
2.0
MA
MA/126
45.11
121
105
Anna Krasińska
Andrzej Chabierski
2.0
3.0
PM
PM/102
44.74
122
65
Wanda Kosińska
Joanna Serwatowska
0.0
2.5
MA
MA/126
44.24
123
74
Szymon Więckowski
Tamara Cesarz
1.0
2.0
MA
MA/126
44.07
124
6
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
7.0
DS
DS/436
44.00
125
49
Tomasz Zarębski
Emilia Szajowska
3.0
2.5
LB
LB/75
43.90
126
13
Leszek Haber
Stanisław Kosowski
5.0
0.0
DS
DS/436
43.71
127
54
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
4.0
3.0
MA
MA/126
43.54
128
154
Andrzej Doliński
Ada Kalita
0.5
0.0
ZP
ZP/463
43.47
129
63
Grażyna Ożóg
Józef Nowik
2.0
2.0
MA
MA/126
43.39
130
157
Jerzy Stadnik
Mariusz Trukawka
0.0
1.0
ZP
ZP/463
43.27
131
51
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
5.0
LB
LB/75
43.27
132
96
Jerzy Powalisz
Marek Skonieczny
2.5
2.0
KP
PM/102
43.13
133
156
Bogdan Lipiński
Klara Gamrat
2.0
0.0
ZP
ZP/463
42.87
134
118
Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
2.0
4.0
WP
WP/247
42.77
135
11
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DS
DS/436
41.52
136
61
Renata Ciemińska
Izabella Anuszewska
0.0
0.0
MA
MA/126
41.44
137
122
Bogna Latowska
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
3.0
WP
WP/247
41.12
138
86
Stanisław Włodek
Hieronim Dzikowski
1.5
1.5
MP
MP/45
40.79
139
45
Mirosław Miłaszewicz
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/75
40.31
140
53
Natalia Marczykiewicz
Ellena Marczykiewicz-Olech
0.0
2.0
MA
MA/126
39.92
141
103
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
4.0
5.0
PM
PM/102
39.35
142
76
Wiesław Burakowski
Henryk Zawadzki
0.0
0.0
MA/434
38.84
143
99
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
1.0
1.5
PM
PM/102
38.15
144
138
Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
1.0
2.0
WP
WP/252
37.86
145
113
Leszek Dziudziel
Jerzy Strykowski
0.0
0.0
WP
WP/247
37.83
146
19
Janusz Chojnowski
Marek Farbiszewski
2.0
2.0
KP
KP/143
37.50
147
28
Władysław Skonieczny
Halina Skonieczna
0.5
0.5
KP
KP/50
37.22
148
41
Marek Kowalski
Szymon Gorski
1.5
1.5
LB
LB/49
36.71
149
23
Marta Nowacka
Renata Klonowska
0.0
0.0
KP/143
36.46
150
121
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
2.0
2.0
WP
WP/247
35.63
151
81
Wiesław Kupiec
Filip Cyran
0.0
0.0
MA
MA/434
33.26
152
135
Maciej Westphal
Michał Domagalski
0.0
0.0
WP/252
29.74
153
143
Agata Lubińska
Cezary Kapitańczyk
0.0
0.0
WP/252
28.40
154
133
Kacper Nowak
Radosław Zblewski
0.0
0.0
WP/252
26.75
155
82
Kornel Szuba
Jan Kutyłowski
0.0
0.0
MA
MA/434
24.92
Statystyka ośrodków...