Turniej na maksy
Poniedziałek, 15 maja 2023
Wyniki z 39 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/439
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
6
479
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/439
65.28
56
18
476
Jerzy Mścisz
Maria Niklaus
13.0
3.0
WM
MA
WP/439
62.13
50
20
484
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
9.0
WP
WP/439
62.05
49
31
471
Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
11.0
15.0
WP
WP/439
60.85
44
36
478
Ewa Knapik
Adam Peszke
5.0
5.0
WP
WP/439
60.15
42
57
473
Tomasz Wasilewski
Jerzy Nowak
9.0
13.0
WP
WP/439
57.95
33
59
477
Marek Szukała
Edward Niewierowski
19.0
11.0
WP
WP/439
57.93
33
65
460
Waldemar Paternoga
Agnieszka Kwacz
2.0
1.5
WP
WP/439
57.71
30
68
458
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/439
57.48
29
117
495
Krzysztof Brudka
Olech Bestrzyński
13.0
17.0
WP
WP/439
55.45
11
123
488
Maciej Kokorniak
Przemysław Nowakowski
3.0
3.0
WP
WP/439
55.20
11
125
457
Jerzy Stefanowski
Janusz Suszczyński
4.0
5.0
WP
WP/439
55.11
11
143
461
Grzegorz Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
5.0
5.0
WP
WP/439
54.01
9
164
454
Katarzyna Żabicka-Bajon
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WP
WP/439
53.31
8
171
474
Szymon Łobaczewski
Aneta Klaczyńska
1.5
2.0
WP
WP/439
53.08
7
177
483
Piotr Słomski
Radosław Spychalski
1.5
1.5
WP
WP/439
52.92
7
203
492
Kazimierz Woliński
Katarzyna Rzepka
1.0
1.0
WP
WP/439
52.21
5
206
468
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
4.0
4.0
LB
WP/439
52.06
5
231
485
Beata Bojarska
Michał Pabich
5.0
4.0
WP
WP/439
51.15
3
252
459
Piotr Łagoda
Robert Kempka
2.0
2.0
WP
WP/439
50.74
2
253
481
Lech Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0
WP
WP/439
50.73
1
256
469
Krzysztof Galubiński
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
WP
WP/439
50.63
1
259
480
Krzysztof Staśkiewicz
Jarosław Marczewski
3.0
3.0
WP
WP/439
50.60
1
268
465
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
3.0
WP
WP/439
50.20
275
494
Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
4.0
2.0
WP
WP/439
50.01
293
470
Marek Gapiński
Adam Meller
2.5
5.0
WP
WP/439
49.41
298
453
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
2.5
2.5
WP
WP/439
49.29
328
491
Marek Kudła
Krzysztof Jordan
19.0
4.0
WP
WP/439
48.32
346
463
Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
1.5
1.5
WP
WP/439
47.85
349
467
Izabela Górnicka
Anna Różańska
2.0
1.5
LB
WP/439
47.72
357
493
Mirosława Miętkiewska
Tomasz Powęzka
3.0
2.5
WP
WP/439
47.43
373
482
Paweł Marek
Paweł Fiebig
5.0
4.0
WP
WP/439
46.81
407
464
Justyna Łaniewska
Janusz Zabacki
2.5
2.5
WP
WP/439
45.22
408
455
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LB
WP/439
45.19
409
487
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
1.5
1.5
WP
WP/439
45.18
438
489
John Catlow
Małgorzata Augustyn
4.0
3.0
WP
WP/439
43.50
446
462
Zbigniew Przybylczak
Andrzej Dymek
4.0
5.0
WP
WP/439
43.11
473
466
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/439
41.63
481
452
Maciej Wybranowski
Maciej Masłowski
5.0
2.5
WP
WP/439
41.03
486
472
Michał Kanikowski
Bogna Latowska
5.0
2.0
WP
WP/439
40.48
503
456
Małgorzata Zielonacka
Piotr Surdyk
3.0
4.0
WP
WP/439
39.17
515
475
Maciej Cieślukowski
Wojciech Witkowski
1.5
2.5
WP
WP/439
36.72
523
486
Maciej Kwacz
Agnieszka Burkowska
1.0
0.0
WP
WP/439
34.81
529
490
Jan Masarz
Piotr Michałkiewicz
0.0
0.0
WP
WP/439
30.11
Statystyka ośrodków...