Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 4 maja 2023
Wyniki z 9 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
12
Artur Winkler
Marian Kupnicki
9.0
17.0
DS
WP
DS/72
89.04
14
2
17
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DS
DS/72
58.37
14
3
95
Andrzej Jakimiec
Stanisława Piotrowska
5.0
0.0
PD
PD/369
3.60
56.59
13
4
42
Andrzej Ciechacki
Jacek Kostrzewski
2.5
3.0
KP
KP/464
3.60
52.87
13
5
11
Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
5.0
9.0
DS
DS/72
46.87
12
6
27
Zbigniew Ehlert
Marcin Figura
5.0
4.0
KP
KP/464
45.19
12
7
23
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KP
KP/355
44.32
11
8
3
Waldemar Dębiczak
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DS
DS/336
3.60
43.28
11
9
51
Wiesław Olszewski
Roman Wajs
3.0
4.0
MA
MA/370
41.75
10
10
19
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
40.09
9
11
57
Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
11.0
MA
MA/41
39.23
9
12
48
Dariusz Krakowiak
Zofia Marks
5.0
0.0
MA
MA/370
36.60
8
13
85
Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.5
2.0
MA
MA/88
32.69
8
14
103
Krzysztof Lipowski
Przemysław Stefanowski
5.0
0.5
ZP
ZP/433
31.79
7
15
25
Piotr Mizak
Krzysztof Dzierżak
2.0
3.0
KP
KP/464
30.56
7
16
98
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
5.0
9.0
ZP
ZP/433
29.21
6
17
70
Grażyna Jaskulska
Maria Kowal
3.0
2.0
MA
WP
MA/41
2.40
29.19
6
18
88
Zbigniew Ruchlicki
Jerzy Firs
4.0
2.0
PD
PD/369
3.60
27.96
5
19
72
Kazimierz Namysł
Piotr Wróblewski
5.0
4.0
KP
MA
MA/41
2.40
27.78
5
20
99
Leszek Sztyrak
Artur Pomarański
19.0
9.0
WM
OP
ZP/433
27.21
4
21
104
Władysław Kucenko
Kazimierz Kocik
5.0
1.0
ZP
ZP/433
26.71
4
22
32
Artur Skrzypnik
Eugeniusz Seichter
0.0
12.0
KP
KP/464
26.67
3
23
60
Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.5
DS
MA/41
2.40
25.18
3
24
41
Alina Wrzecionkowska
Grażyna Ryczek
0.0
0.0
KP/464
3.60
25.03
3
25
29
Przemysław Kita
Ewa Kita
4.0
4.0
KP
KP/464
24.57
3
26
26
Andrzej Nasierowski
Tomasz Perduta
2.0
2.0
KP
KP/464
22.98
3
27
93
Andrzej Prasalski
Sławomir Latała
7.0
12.0
PD
MA
PD/369
3.60
21.81
3
28
6
Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
5.0
1.5
DS
DS/336
3.60
21.61
3
29
20
Tadeusz Pogwizd
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DS
DS/72
21.49
3
30
68
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WM
MA/41
2.40
21.25
3
31
47
Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
2.0
2.0
MA
MA/370
21.07
2
32
4
Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
1.0
DS
DS/336
3.60
19.61
2
33
100
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
4.0
4.0
ZP
ZP/433
19.30
2
34
49
Krystyna Tabak
Andrzej Tabak
0.5
0.5
MA
MA/370
19.16
2
35
75
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
2.0
2.0
MA
MA/41
18.87
2
36
53
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
MA/41
18.74
2
37
1
Jarosław Kuźniar
Andrzej Stypczyński
2.5
4.0
DS
DS/336
3.60
18.23
2
38
84
Jerzy Cichowski
Witold Moreń
1.5
1.5
MA
MA/88
17.25
2
39
37
Krzysztof Kacprowicz
Jan Siwczyński
0.0
3.0
KP
KP/464
3.60
17.21
2
40
74
Andrzej Gintrowicz
Bożena Jacuch
3.0
2.5
WP
MA
MA/41
2.40
13.58
2
41
65
Marek Błoszyk
Hania Błoszyk
0.0
0.0
MA/41
13.35
2
42
89
Sławomir Cilulko
Mariusz Madejczyk
0.0
0.0
PD
PD/369
3.60
12.39
1
43
28
Jan Jaśniewski
Mieczysław Korzeniowski
0.0
4.0
KP
KP/464
10.55
1
44
33
Dariusz Góralski
Tomasz Tupalski
3.0
0.0
KP
KP/464
10.43
1
45
86
Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/88
9.37
1
46
76
Gustaw Dzieciuch
Elżbieta Fiejka
0.0
2.0
MA
MA/41
2.40
9.14
1
47
69
Jerzy Karwacki
Ludwik Murat
4.0
5.0
MA
LU
MA/41
8.19
1
48
62
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
3.0
3.0
MA
MA/41
2.40
7.91
1
49
66
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
2.5
2.0
KP
MA/41
2.40
7.78
1
50
63
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
2.5
11.0
SW
MA/41
6.51
1
51
8
Marian Hutnik
Lucjan Głowacki
1.0
0.0
DS
DS/336
3.60
6.33
1
52
16
Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
5.0
3.0
DS
DS/72
4.00
1
53
82
Bogdan Jaskulski
Sławomir Grędziński
4.0
7.0
MA
PD
MA/88
3.14
54
83
Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
2.0
5.0
MA
MA/88
2.65
55
55
Jan Druch
Krzysztof Wierzbicki
2.5
1.5
MA
MA/41
1.61
56
18
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DS
DS/72
1.37
57
58
Tadeusz Wolf
Agnieszka Afek
0.0
0.0
MA/41
2.40
1.14
58
35
Gerard Rumiński
Aleksandra Różańska
0.0
2.5
KP
KP/464
3.60
0.35
59
46
Piotr Łukawski
Agnieszka Łukawska
0.5
0.0
MA
MA/370
0.08
60
79
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/88
-0.96
61
108
Krzysztof Stec
Kazimierz Żmiejko
1.5
1.5
ZP
ZP/433
-3.25
62
91
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
1.5
1.0
PD
PD/369
3.60
-4.20
63
38
Marta Nowacka
Renata Klonowska
0.0
0.0
KP/464
3.60
-6.82
64
44
Krzysztof Bonowicz
Bartłomiej Kamelski
3.0
7.0
KP
KP/464
3.60
-7.16
65
105
Andrzej Migalski
Andrzej Gierczyński
1.5
2.0
ZP
ZP/433
-7.63
66
106
Ludwik Piotrowski
Piotr Wilczok
9.0
4.0
ZP
ZP/433
-8.69
67
64
Krzysztof Kamecki
Sławomir Kamecki
0.0
0.0
MA/41
2.40
-10.70
68
50
Jerzy Kur
Adolf Płatek
0.0
0.0
MA/370
-11.65
69
7
Krystyna Koba
Zbigniew Wróblewski
0.5
1.5
DS
DS/336
3.60
-11.67
70
5
Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5
DS
DS/336
3.60
-11.96
71
92
Władysław Abraszek
Feliks Babiracki
0.0
3.0
PD
PD/369
3.60
-12.37
72
80
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
MA/88
-15.39
73
21
Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DS
DS/72
-16.67
74
73
Wojciech Kubica
Iwona Wróblewska
1.5
3.0
MA
MA/41
-17.45
75
102
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
Leszek Zedlewski
0.5
0.5
ZP
ZP/433
-19.92
76
71
Bogusław Drozd
Anita Rakszewska-Michnowska
4.0
1.0
ZP
MA
MA/41
-20.02
77
107
Anna Gendaszewska
Michał Kowalczyk
0.0
0.0
ZP
ZP/433
-20.30
78
87
Wojciech Twarowski
Jan Juchniewicz
0.5
1.0
PD
PD/369
3.60
-20.49
79
90
Włodzimierz Misiaszek
Paweł Czeszel
1.5
2.0
PD
PD/369
3.60
-20.97
80
9
Tadeusz Janeczek
Zbigniew Skórecki
3.0
4.0
DS
DS/336
3.60
-21.42
81
59
Zofia Ciołczyk
Zbigniew Rataj
0.5
0.0
MA
MA/41
-24.06
82
67
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
2.0
2.5
MA
MA/41
-24.57
83
40
Andrzej Lipiński
Roman Ratowski
0.0
0.0
KP/464
3.60
-25.85
84
56
Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
2.0
2.5
MA
MA/41
2.40
-27.93
85
94
Tadeusz Grudzień
Andrzej Dąbrowski
0.0
0.0
PD/369
3.60
-28.32
86
77
Bogdan Kowalczyk
Grzegorz Kujawiński
4.0
3.0
KP
PM
MA/41
-28.68
87
15
Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DS
DS/72
-28.94
88
54
Marek Jaroszkiewicz
Urszula Niespodziewańska
3.0
1.5
MA
MA/41
2.40
-28.94
89
13
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DS
DS/72
-29.96
90
14
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DS
DS/72
-31.48
91
2
Wacław Rój
Mirosław Urbaniak
2.0
0.0
DS
DS/336
3.60
-31.61
92
36
Ludwik Jurzysta
Andrzej Glonek
1.5
0.5
KP
KP/464
3.60
-33.38
93
97
Filip Piotrowski
Elżbieta Zart
3.0
0.5
ZP
ZP/433
-35.51
94
78
Marek Dudkiewicz
Elżbieta Wodzińska
1.5
2.5
LD
MA
MA/41
2.40
-35.89
95
31
Adam Grzona
Zbigniew Łuczak
0.5
0.5
KP
KP/464
-36.46
96
30
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/464
-36.81
97
101
Paweł Dickert
Sławomir Dąbrowski
3.0
1.5
ZP
ZP/433
-38.93
98
43
Aleksandra Romańska
Andrzej Kita
0.0
2.0
KP
KP/464
3.60
-41.54
99
45
Ellena Marczykiewicz-Olech
Urszula Kozak
2.0
0.0
MA
MA/370
-43.10
100
24
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KP
KP/355
-44.32
101
39
Andrzej Janiszewski
Elżbieta Janiszewska
0.0
0.0
KP
KP/464
-46.00
102
81
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
4.0
3.0
MA
MA/88
-48.76
103
52
Magdalena Tomaszewska
Krzysztof Tomaszewski
0.0
0.0
MA
MA/370
-63.92
104
22
Yaroslav Saienko
Damian Kowalski
0.0
0.0
DS
DS/72
-151.79
Statystyka ośrodków...