Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 27 kwietnia 2023

Wyniki z 12 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
117Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSDS/724.8081.8514
245Andrzej Ciechacki
Janusz Pietrzykowski
2.5
1.0
KPKP/46463.5314
342Krzysztof Bonowicz
Bartłomiej Kamelski
3.0
7.0
KPKP/46462.0913
494Adam Peszke
Paweł Marek
5.0
5.0
WPWP/37458.9013
548Adam Grzona
Zbigniew Łuczak
0.5
0.5
KPKP/46456.5812
644Ewa Kita
Przemysław Kita
4.0
4.0
KPKP/46456.3312
767Agnieszka Łukawska
Piotr Łukawski
0.0
0.5
MAMA/37054.1911
884Krzysztof Żuk
Grzegorz Kryszeń
0.5
2.0
PDPD/3693.6053.0310
9105Józef Klimowski
Dariusz Głowiński
4.0
4.0
ZPZP/43350.9510
1043Eugeniusz Seichter
Artur Skrzypnik
12.0
0.0
KP
KP/46445.069
1130Przemysław Kacprzak
Janusz Piwoński
4.0
2.5
KPKP/35538.119
1296Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
5.0
9.0
ZPZP/43335.378
1331Witold Orzeszko
Krzysztof Dzierżak
1.0
3.0
KPKP/46435.158
1497Elżbieta Zart
Filip Piotrowski
0.5
3.0
ZPZP/43334.747
1547Andrzej Kita
Nadia Berut
2.0
1.0
KPKP/46433.407
1669Leszek Korzeb
Grzegorz Kujszczyk
1.5
2.0
MAMA/37032.816
1760Tadeusz Birecki
Janusz Starke
5.0
1.5
LBLB/38532.356
1898Przemysław Stefanowski
Krzysztof Lipowski
0.5
5.0
ZPZP/43331.855
1922Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
5.0
5.0
DSDS/944.8031.565
2075Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/883.6030.854
2146Michał Włoszek
Paweł Krzemiński
7.0
5.0
KPKP/46430.454
2251Sławomir Rutecki
Tadeusz Wolniczak
7.0
5.0
LBLB/3853.6029.373
2374Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
PD
MA
MA/883.6027.053
2420Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/944.8026.153
255Krystyna Koba
Zbigniew Wróblewski
0.5
1.5
DSDS/33625.633
2657Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
3.0
4.0
LBLB/3853.6025.423
2723Artur Janoś
Krzysztof Tokar
4.0
4.0
DSDS/944.8025.243
2864Magdalena Tomaszewska
Krzysztof Tomaszewski
0.0
0.0
MAMA/37024.803
2971Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
5.0
5.0
MAMA/883.6024.793
3061Tomasz Zarębski
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/38523.573
3154Mirosław Miłaszewicz
Franciszek Bułyszko
5.0
4.0
LBLB/3853.6021.712
3249Krzysztof Kacprowicz
Jan Siwczyński
0.0
3.0
KPKP/46419.872
33100Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
1.5
1.5
ZPZP/43318.192
3412Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DSDS/724.8016.612
3595Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
9.0
WPWP/37416.262
3688Jan Ciulkin
Stefan Kopyt
5.0
5.0
PDPD/3693.6016.242
3710Tadeusz Janeczek
Zbigniew Skórecki
3.0
4.0
DSDS/33616.142
386Tomasz Romańczyk
Jerzy Romańczyk
1.5
5.0
DSDS/33613.092
3980Włodzimierz Misiaszek
Dariusz Sterniczuk
1.5
5.0
PDPD/3693.6012.642
40101Jarosław Kuźba
Waldemar Wochna
3.0
5.0
ZPZP/43312.212
417Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33610.032
4270Bogdan Jaskulski
Roman Dulko
4.0
4.0
MA
WM
MA/883.608.971
432Ewa Miakisz
Sylwester Gołdyn
3.0
3.0
DSDS/1367.731
4476Jan Milewski
Jerzy Cichowski
2.0
1.5
MAMA/883.606.551
4572Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Głowacki
5.0
3.0
MAMA/883.605.801
4614Ryszard Makuch
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/724.805.551
4783Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.5
3.0
PDPD/3693.601.681
4892Radosław Spychalski
Maciej Mizerka
1.5
4.0
WPWP/3741.641
4953Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
3.0
3.0
LBLB/3853.601.511
5011Grzegorz Czapulak
Tadeusz Pogwizd
5.0
5.0
DSDS/724.801.001
5125Adam Bąk
Tadeusz Biernat
2.0
2.5
DSDS/944.800.691
5278Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
4.0
3.0
MAMA/883.600.06
534Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5

DS
DS/336-0.97
5419Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/944.80-1.12
5552Zbigniew Wojdak
Henryk Choiński
3.0
4.0
LBLB/3853.60-1.13
5628Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/355-2.14
5738Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
3.0
2.5
KPKP/464-2.21
5827Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/355-6.17
5963Stanisław Bącik
Stanisław Dalbiak
0.0
0.0
MAMA/370-6.33
6081Feliks Babiracki
Władysław Abraszek
3.0
0.0
PDPD/3693.60-6.75
6113Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
WP
DS
DS/724.80-7.17
6233Gerard Rumiński
Aleksandra Różańska
0.0
2.5

KP
KP/464-7.19
6337Grażyna Ryczek
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/464-7.32
64106Piotr Wilczok
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0
ZPZP/433-7.39
651Zdzisław Klimczak
Piotr Dimitriu
5.0
1.5
DSDS/136-7.73
6682Zenon Dobroński
Antoni Błażewicz
1.0
1.5
PDPD/3693.60-8.14
6768Henryk Przybysławski
Zofia Marks
5.0
0.0
MAMA/370-8.60
6886Andrzej Jakimiec
Stanisława Piotrowska
5.0
0.0
PD
MA
PD/3693.60-8.88
693Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
1.0
DSDS/336-9.82
7041Andrzej Janiszewski
Elżbieta Janiszewska
0.0
0.0
KPKP/464-10.86
7187Tadeusz Grudzień
Andrzej Dąbrowski
0.0
0.0
PD/3693.60-11.11
72107Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/433-12.59
7321Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
4.0
4.0
DSDS/944.80-12.68
74102Andrzej Gierczyński
Andrzej Migalski
2.0
1.5
ZPZP/433-12.86
7534Andrzej Lipiński
Roman Ratowski
0.0
0.0
KP/464-13.85
7615Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.5
DSDS/724.80-14.58
7759Janusz Grys
Andrzej Maleszka
2.0
2.0
WPLB/3853.60-15.27
7885Jan Juchniewicz
Wojciech Twarowski
1.0
0.5
PDPD/3693.60-16.31
7973Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.5
0.0
MAMA/883.60-16.36
8093Maja Skowrońska
Maria Tytyk
1.5
1.5
WPWP/374-18.75
8166Krzysztof Dobrzeniecki
Włodzimierz Kuś
2.0
2.0
MAMA/370-19.89
8299Paweł Dickert
Aniela Jarnutowska
3.0
0.5
ZPZP/433-22.47
8340Jan Jaśniewski
Mieczysław Korzeniowski
0.0
4.0

KP
KP/464-24.25
8458Józef Sikora
Tadeusz Lisiecki
5.0
3.0
LBLB/3853.60-25.83
859Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.5
DSDS/336-26.83
868Marian Hutnik
Lucjan Głowacki
1.0
0.0
DS
DS/336-27.28
8791Krzysztof Galubiński
Jarosław Nowak
4.0
2.5
WPWP/374-28.64
8855Andrzej Góźdź
Romuald Urbanowicz
3.0
1.0
LBLB/3853.60-29.09
8990Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
3.0
WPWP/374-29.41
9029Józef Seliger
Włodzimierz Żurawicz
0.0
4.0
 
KP
KP/355-29.81
9156Elżbieta Wójtowicz
Maria Borkowska
0.0
0.0
LBLB/3853.60-30.22
9224Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
4.0
DSDS/944.80-36.24
9316Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/724.80-49.66
9436Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/464-52.77
95103Kazimierz Kocik
Genowefa Grenik
1.0
1.0
ZPZP/433-55.07
9677Andrzej Mazur
Witold Moreń
2.5
1.5
MAMA/883.60-55.30
9750Rafał Bald
Tomasz Jaworski
1.5
2.5
KPKP/464-57.16
9835Ludwik Jurzysta
Andrzej Glonek
1.5
0.5
KPKP/464-57.77
9939Andrzej Łoziński
Piotr Mizak
2.5
2.0
KPKP/464-66.07
100104Anna Gendaszewska
Michał Kowalczyk
0.0
0.0
ZP
ZP/433-70.53
10165Ellena Marczykiewicz-Olech
Urszula Kozak
2.0
0.0
MAMA/370-76.98
10232Alicja Usowicz
Ryszard Kowalczyk
1.0
0.0
KP
 
KP/464-103.01

Statystyka ośrodków...