Turniej na maksy
Wtorek, 4 kwietnia 2023
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
29
Bogusław Chomentowski
Józef Rzepka
5.0
5.0
MA
MA/126
62.74
13
2
45
Damian Trojnara
Krzysztof Szufnara
2.5
2.0
MA
MA/126
60.38
13
3
75
Ryszard Nowicki
Ewa Knapik
5.0
5.0
WP
WP/254
60.05
12
4
38
Bronisław Kamiński
Anna Smoluchowska
3.0
2.5
MA
MA/126
60.00
11
5
33
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
12.0
11.0
MA
MA/126
59.66
11
6
15
Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
15.0
12.0
DS
DS/437
59.64
10
7
82
Jerzy Guzowski
Piotr Kobyłka
5.0
5.0
WP
WP/292
59.35
10
8
76
Ryszard Białkiewicz
Paweł Perz
4.0
3.0
WP
WP/254
58.80
9
9
87
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
11.0
11.0
ZP
WP/462
58.58
9
10
14
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
9.0
9.0
DS
DS/437
58.44
8
11
58
Jerzy Bursztyn
Leszek Matusik
3.0
4.0
MP
MP/45
58.42
7
12
56
Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
2.5
3.0
MP
MP/45
58.00
7
13
6
Jerzy Kurianowicz
Stanisław Janiak
5.0
5.0
DS
DS/136
57.78
6
14
64
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
17.0
17.0
WP
WP/254
57.74
6
15
23
Waldemar Radziak
Zygmunt Dumała
12.0
5.0
MA
MA/126
57.02
5
61
Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
1.5
2.5
WP
WP/254
57.02
5
17
18
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
2.5
4.0
DS
DS/437
56.34
4
18
54
Honoriusz Piech
Jacek Piech
4.0
2.0
MP
MP/45
56.23
3
19
31
Zygmunt Kuczyński
Maciej Modrzejewski
11.0
12.0
MA
MA/126
55.87
3
20
21
Andrzej Górniakowski
Grzegorz Fijałkowski
2.0
11.0
MA
MA/126
55.82
3
21
28
Stefan Knothe
Wiesław Maciejczuk
9.0
13.0
MA
MA/126
55.31
3
22
4
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.5
DS
DS/136
55.29
3
23
88
Marek Szumowicz
Mirosław Gluba
2.5
2.5
ZP
WP/462
55.22
3
24
74
Danuta Kazmucha
Jadwiga Nowak
19.0
11.0
MA
WP
WP/254
54.52
3
25
89
Radosław Sokołowski
Stefan Jadowski
1.5
3.0
ZP
WP/462
54.28
2
26
68
Małgorzata Węglewska
Marek Gapiński
3.0
2.5
WP
WP/254
53.99
2
27
51
Adam Białek
Andrzej Ołdakowski
2.0
1.0
MP
MP/45
53.87
2
28
22
Adam Ziółkowski
Andrzej Makohin
1.5
1.5
MA
MA/126
53.61
2
29
50
Arkadiusz Zadworny
Dariusz Kłodos
5.0
3.0
MA
MA/126
53.33
2
30
34
Tomasz Wolfke
Dariusz Płoszaj
3.0
2.5
MA
MA/126
53.18
2
31
41
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
4.0
4.0
MA
MA/126
52.79
2
32
69
Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
1.5
1.5
WP
WP/254
52.69
2
33
25
Mirosław Zawiślak
Urszula Kielak
3.0
3.0
MA
MA/126
52.40
2
34
24
Grażyna Jaskulska
Wojciech Bartnik
3.0
1.5
MA
MA/126
52.21
2
63
Beata Bojarska
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/254
52.21
2
36
7
Janusz Zajączkowski
Sławomir Bogdanowicz
4.0
4.0
DS
DS/136
52.03
1
37
79
Czesław Kościelak
Jan Kuczera
4.0
7.0
WP
WP/292
52.03
1
38
77
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Dorobek
5.0
4.0
DS
WP/292
52.01
1
39
78
Bogdan Białoszyński
Dominik Filipowicz
5.0
21.0
WP
DS
WP/292
51.98
1
40
19
Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
4.0
4.0
MA
MA/126
51.49
1
41
66
Andrzej Michalak
Zdzisław Konieczny
3.0
3.0
WP
WP/254
51.35
1
42
35
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
7.0
4.0
MA
MA/126
51.20
1
43
60
Adam Waśko
Józef Nastałek
5.0
5.0
MP
MP/45
50.89
1
44
17
Janusz Pawlicki
Samuel Bałdysz
7.0
7.0
DS
DS/437
50.22
1
45
83
Krzysztof Wiesiołek
Robert Karczewski
2.5
2.5
WP
WP/292
50.21
46
85
Stanisław Babiak
Jerzy Ciesielski
1.0
0.0
WP
WP/462
49.74
47
92
Eugeniusz Meyer
Marek Szabałowski
4.0
3.0
ZP
WP/462
49.68
48
11
Andrzej Kozikowski
Anna Górska
15.0
1.5
LD
DS
DS/437
49.46
49
70
Małgorzata Augustyn
John Catlow
3.0
4.0
WP
WP/254
49.28
50
2
Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DS
DS/136
49.06
51
67
Sławomir Speth
Barbara Speth
2.0
2.0
WP
WP/254
49.04
52
13
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/437
48.88
53
44
Beata Rożek
Mirosław Rożek
1.0
1.5
MA
MA/126
48.75
54
26
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
2.0
2.5
MA
MA/126
48.49
55
3
Albert Jasiorowski
Andrzej Leszczyński
3.0
3.0
DS
DS/136
48.23
56
30
Zenon Skrzypczak
Marek Borkowski
2.0
2.0
MA
MA/126
48.13
57
62
Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WP
WP/254
47.69
58
37
Zbigniew Kozerski
Andrzej Dachowski
2.5
2.5
MA
MA/126
47.60
59
48
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
4.0
3.0
MA
MA/126
46.15
60
9
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/437
46.03
61
47
Teresa Rogoźnicka
Józef Gmyrek
1.0
0.0
MA
MA/126
45.67
62
46
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
1.5
1.5
MA
MA/126
45.52
63
53
Andrzej Kular
Andrzej Zawada
1.5
1.5
MP
MP/45
45.50
64
65
Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
2.5
1.5
WP
WP/254
45.48
65
91
Marcin Graczkowski
Tomasz Kuchta
1.5
2.0
ZP
WP/462
44.96
66
86
Jerzy Karwowski
Grzegorz Żyliński
0.0
0.0
WP/462
44.68
67
42
Radosław Rozman
Piotr Skowroński
3.0
2.0
MA
MA/126
44.43
68
80
Piotr Szcześniak
Henryk Urbański
1.5
1.0
WP
WP/292
44.24
69
55
Andrzej Liwoch
Bogusław Adamiec
2.5
2.0
MP
MP/45
44.08
70
5
Barbara Czarnecka
Eugeniusz Soiński
1.5
5.0
DS
DS/136
44.06
71
20
Janusz Kowalczyk
Paweł Bagrowski
5.0
2.0
MA
MA/126
43.94
72
1
Ewa Miakisz
Sylwester Gołdyn
3.0
3.0
DS
DS/136
43.54
73
39
Marek Jaroszkiewicz
Jacek Musiał
3.0
4.0
MA
MA/126
43.51
74
32
Krzysztof Hordyński
Zofia Hordyńska
3.0
1.0
MA
MA/126
43.33
75
73
Jędrzej Górski
Zdzisław Wawrzyniak
2.0
4.0
WP
WP/254
42.93
76
90
Marek Sajko
Ireneusz Łukaszewicz
0.5
0.0
ZP
WP
WP/462
42.86
77
40
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.5
MA
MA/126
42.34
78
52
Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
4.0
3.0
MP
MP/45
42.26
79
27
Bożena Jacuch
Dariusz Poniatowski
2.5
3.0
MA
MA/126
41.20
80
57
Piotr Turczynowicz
Eugeniusz Cieśla
3.0
2.0
MP
MP/45
40.75
81
10
Iga Pękala
Andrzej Pękala
1.0
4.0
DS
DS/437
40.42
82
81
Andrzej Olefirowicz
Henryk Grotowski
0.0
0.0
WP/292
40.18
83
12
Bohdan Mazur
Roger Szarek
13.0
2.0
DS
DS/437
39.49
84
71
Jarosław Nowak
Adam Peszke
2.5
5.0
WP
WP/254
38.61
85
43
Marek Zgorzałek
Feliks Czechowski
1.0
2.0
MA
MA/126
36.83
86
36
Darla Szywalska
Irena Wilczyńska
1.0
1.5
MA
MA/126
35.10
87
72
Aleksander Buchholz
Henryk Waraczyński
2.0
2.0
WP
WP/254
28.61
Statystyka ośrodków...