Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 30 marca 2023
Wyniki z 17 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
136
Janusz Wróblewski
Adam Wróblewski
9.0
1.5
WM
WM/318
2.40
60.44
23
2
109
Andrzej Prasalski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PD
PD/369
58.82
23
3
188
Jarosław Kuźba
Waldemar Wochna
3.0
5.0
ZP
ZP/433
57.79
22
4
22
Tadeusz Pogwizd
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DS
DS/72
3.60
57.05
22
5
21
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DS
DS/72
3.60
56.61
21
6
93
Marek Urbański
Stanisław Waśko
15.0
9.0
MA
MP
MP/45
55.93
21
7
72
Janusz Królikowski
Włodzimierz Rodziewicz
5.0
0.5
MA
MA/434
53.82
20
8
43
Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
12.0
4.0
KP
KP/464
3.60
53.56
20
9
61
Zofia Marks
Henryk Przybysławski
0.0
5.0
MA
MA/370
52.70
19
10
1
Ewa Miakisz
Sylwester Gołdyn
3.0
3.0
DS
DS/136
4.80
52.14
19
11
31
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KP
KP/355
51.79
18
12
95
Andrzej Duda
Tomasz Tapper
4.0
3.0
OP
OP/273
3.60
47.63
18
13
17
Artur Winkler
Marian Kupnicki
9.0
17.0
DS
WP
DS/72
3.60
44.14
17
14
127
Ryszard Kłusowski
Jan Rogowski
7.0
18.0
WM
WM/318
2.40
43.28
17
15
169
Grzegorz Kujawiński
Barbara Boruta
3.0
2.5
PM
WP
ZP/41
42.75
16
16
144
Jerzy Sadowski
Krzysztof Orzechowski
12.0
5.0
ZP
ZP/308
4.80
42.30
16
17
177
Jacek Sroczyński
Bogdan Kowalczyk
2.5
4.0
DS
KP
ZP/41
42.18
15
18
70
Grzegorz Kujszczyk
Urszula Kozak
2.0
0.0
MA
MA/370
42.16
15
19
36
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
5.0
KP
KP/464
41.02
14
20
13
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DS
DS/336
4.80
39.77
14
21
148
Czesław Wojtaś
Mirosław Sankiewicz
7.0
5.0
ZP
ZP/308
4.80
38.16
13
22
34
Piotr Mizak
Jan Siwczyński
2.0
3.0
KP
KP/464
37.68
13
23
181
Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
2.0
2.5
MA
ZP/41
36.63
13
24
117
Janusz Galewski
Stefan Kopyt
5.0
5.0
PD
PD/369
35.44
12
25
48
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
2.0
2.5
KP
KP/464
3.60
34.81
12
26
173
Elżbieta Lis
Marek Pietrzak
3.0
5.0
DS
PM
ZP/41
34.42
11
27
108
Alojzy Drewniak
Dariusz Kulita
2.5
3.0
OP
OP/273
34.21
11
28
103
Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
5.0
2.0
OP
OP/273
3.60
34.04
10
29
14
Zdzisław Niemirski
Jerzy Romańczyk
1.5
5.0
DS
DS/336
4.80
33.95
10
30
11
Krzysztof Baranowski
Marcin Rój
1.5
3.0
DS
DS/336
4.80
33.53
9
31
166
Andrzej Biliński
Tomasz Freitag
2.5
5.0
DS
ZP/41
33.47
9
32
141
Ewa Morawska
Cezary Serek
4.0
17.0
WP
WP/374
33.05
8
33
59
Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
4.0
3.0
LD
LD/460
3.60
32.91
8
34
24
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
3.60
32.69
7
35
45
Cezary Bołądź
Tomasz Woźniak
9.0
7.0
KP
KP/464
3.60
32.56
7
36
115
Tomasz Zalewski
Zbigniew Gadek
1.5
3.0
PD
PD/369
31.30
6
37
168
Katarzyna Żabicka-Bajon
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WP
ZP/41
30.94
6
38
75
Henryk Osiński
Marlena Sawicka
2.0
0.0
MA
MA/434
30.60
5
39
171
Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZP
ZP/41
30.48
5
40
37
Przemysław Kita
Ewa Kita
4.0
4.0
KP
KP/464
28.69
5
41
195
Krzysztof Lipowski
Przemysław Stefanowski
5.0
0.5
ZP
ZP/433
28.64
5
42
133
Sławomir Wrzosek
Bernard Pszczoła
11.0
11.0
WM
WM/318
2.40
26.39
5
43
184
Norbert Krzystanek
Piotr Szczygieł
4.0
5.0
SW
ZP/41
23.97
5
44
183
Bogusław Drozd
Ewa Neumann
4.0
1.5
ZP
WM
ZP/41
22.99
5
45
87
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
4.0
3.0
MA
MA/88
22.97
5
46
97
Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
4.0
OP
OP/273
3.60
22.64
4
47
143
Stanisław Kamiński
Edward Kaczmarek
5.0
11.0
ZP
ZP/308
4.80
21.91
4
48
99
Andrzej Sobina
Adrian Spyrka
3.0
4.0
DS
OP
OP/273
3.60
21.57
4
49
110
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
1.5
2.0
PD
PD/369
20.71
4
50
142
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Paweł Polaszek
13.0
3.0
WP
WP/374
20.11
4
51
62
Wiesław Olszewski
Roman Wajs
3.0
4.0
MA
MA/370
19.11
4
52
38
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
3.0
2.5
KP
KP/464
19.08
4
53
86
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.5
MA
MA/88
18.83
4
54
82
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
MA/88
18.36
4
55
190
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0
ZP
ZP/433
18.17
4
56
6
Stanisław Janiak
Jerzy Kurianowicz
5.0
5.0
DS
DS/136
4.80
17.61
4
57
29
Włodzimierz Żurawicz
Janusz Piwoński
4.0
2.5
KP
KP/355
15.54
4
58
23
Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DS
DS/72
3.60
15.30
4
59
52
Andrzej Duszyński
Leszek Supera
4.0
1.5
LD
LD/460
3.60
14.69
3
60
163
Maja Żabierek
Hubert Urban
7.0
9.0
MA
ZP/41
14.65
3
61
162
Jerzy Wilczek
Zbigniew Listewnik
4.0
3.0
WP
WM
ZP/41
14.30
3
62
56
Bogdan Górniak
Kazimierz Górniak
0.0
1.5
LD
LD/460
3.60
12.99
3
63
51
Andrzej Kaczmarski
Piotr Piotrowski
0.0
5.0
LD
LD/460
3.60
12.06
3
64
178
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
ZP/41
11.83
3
65
160
Małgorzata Mucha
Liliana Suflida
1.5
2.0
MP
LD
ZP/41
11.61
3
66
126
Edmund Reczuga
Grażyna Blech
7.0
1.5
WM
WM/318
2.40
11.27
3
67
191
Andrzej Migalski
Andrzej Gierczyński
1.5
2.0
ZP
ZP/433
11.08
3
68
139
Edward Niewierowski
Marek Szukała
11.0
19.0
WP
WP/374
9.68
3
69
98
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
5.0
4.0
OP
OP/273
3.60
9.17
3
70
153
Krzysztof Ziewacz
Paweł Olech
5.0
1.5
MP
MA
ZP/41
9.13
3
71
182
Krzysztof Boniek
Dominika Wołyńska
2.5
2.5
PM
ZP/41
9.08
2
72
69
Waldemar Górniak
Adolf Płatek
1.0
0.0
MA
MA/370
8.11
2
73
151
Henryk Różalski
Elżbieta Kossowska
0.0
2.0
MA
ZP/41
8.08
2
74
128
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
7.0
7.0
WM
WM/318
2.40
7.43
2
75
57
Elżbieta Warwas
Grzegorz Lenda
0.0
2.0
LD
LD/460
3.60
7.38
2
76
156
Tadeusz Dziadykiewicz
Piotr Kowalewski
3.0
2.0
WP
PM
ZP/41
7.08
2
77
106
Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
3.0
OP
OP/273
6.46
2
78
53
Agnieszka Bedyk
Dariusz Cygan
2.0
4.0
LD
LD/460
3.60
6.33
2
79
185
Wiesław Napieraj
Dariusz Starzyński
1.0
1.5
ZP
ZP/433
6.26
2
80
85
Wojciech Palmowski
Jerzy Sadowski
9.0
5.0
MA
MA/88
6.01
2
81
10
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DS
DS/336
4.80
5.96
2
82
157
Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
3.0
3.0
WM
ZP/41
5.53
2
83
122
Tomasz Stopierzyński
Mirosław Makuch
5.0
4.0
WM
WM/318
4.95
1
84
159
Danuta Szczepanik
Bronisława Sroczyńska
1.0
0.5
SL
WP
ZP/41
4.58
1
85
80
Jerzy Cichowski
Jan Milewski
1.5
2.0
MA
MA/88
3.63
1
86
50
Andrzej Ciechacki
Janusz Pietrzykowski
2.5
0.5
KP
KP/464
3.60
3.55
1
87
119
Tadeusz Grudzień
Andrzej Dąbrowski
0.0
0.0
PD/369
3.48
1
88
96
Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
1.0
2.0
OP
OP/273
3.60
3.31
1
89
189
Paweł Dickert
Andrzej Jabłoński
3.0
5.0
ZP
ZP/433
2.02
1
90
35
Tomasz Jaworski
Rafał Bald
2.5
1.5
KP
KP/464
1.47
1
91
186
Jerzy Sikorski
Piotr Wilczok
0.0
4.0
ZP
ZP/433
1.37
1
92
180
Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/41
0.38
1
93
65
Krzysztof Dobrzeniecki
Włodzimierz Kuś
2.0
2.0
MA
MA/370
0.24
1
94
91
Piotr Turczynowicz
Monika Czub-Gołaszewska
3.0
4.0
MP
MP/45
-0.15
1
95
193
Bogdan Lipiński
Mariusz Trukawka
2.0
0.5
ZP
ZP/433
-0.55
96
130
Jan Warda
Henryk Bałtronowicz
2.0
2.5
WM
WM/318
2.40
-0.73
97
125
Elżbieta Olejnik
Jerzy Szczepański
0.5
1.0
WM
WM/318
2.40
-0.96
98
67
Stanisław Bącik
Jerzy Przybylski
0.0
1.0
MA
MA/370
-1.19
99
152
Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
5.0
OP
ZP/41
-1.23
100
149
Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/308
4.80
-1.81
101
58
Natalia Działecka
Igor Reguła
0.0
3.0
LD
LD/460
3.60
-2.08
102
4
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
4.0
4.0
DS
DS/136
4.80
-2.32
103
154
Szymon Więckowski
Alina Dąbrowska
1.0
1.5
MA
LU
ZP/41
-3.12
104
120
Dariusz Sterniczuk
Stanisława Piotrowska
5.0
0.0
PD
MA
PD/369
-3.16
105
2
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
2.0
11.0
DS
DS/136
4.80
-3.19
106
74
Mirosława Kośmider
Manuela Kołaczek
0.0
0.0
MA/434
-3.28
107
187
Anna Gendaszewska
Barbara Malinowska
0.0
0.5
ZP
ZP/433
-3.62
108
83
Adam Obidziński
Arkadiusz Obidziński
1.5
0.5
PM
MA
MA/88
-3.87
109
138
Maciej Kokorniak
Przemysław Nowakowski
3.0
3.0
WP
WP/374
-4.47
110
131
Tadeusz Dąbrowski
Janina Biała
1.5
2.5
WM
WM/318
2.40
-4.88
111
90
Wiesław Fecko
Ryszard Woliński
11.0
13.0
MP
MP/45
-4.96
112
165
Anita Rakszewska-Michnowska
Andrzej Gintrowicz
1.0
3.0
MA
WP
ZP/41
-5.42
113
47
Marta Nowacka
Renata Klonowska
0.0
0.0
KP/464
3.60
-5.42
114
175
Janina Czaja-Kozioł
Henryk Tyburczy
2.5
5.0
OP
ZP
ZP/41
-5.64
115
68
Agnieszka Łukawska
Piotr Łukawski
0.0
0.5
MA
MA/370
-6.86
116
3
Zdzisław Klimczak
Piotr Dimitriu
5.0
1.5
DS
DS/136
4.80
-7.14
117
77
Wanda Batorska
Jerzy Vertum
0.5
1.0
MA
MA/434
-7.27
118
25
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DS
DS/72
3.60
-7.98
119
94
Adam Waśko
Edward Stawiarski
5.0
0.0
MP
MP/45
-8.59
120
5
Eugeniusz Soiński
Janusz Zajączkowski
5.0
4.0
DS
DS/136
4.80
-8.91
121
40
Grażyna Ryczek
Alina Wrzecionkowska
0.0
0.0
KP/464
-9.47
122
55
Jerzy Janio
Tomasz Kloze
4.0
0.0
LD
LD/460
3.60
-9.69
123
124
Wiesław Podlecki
Adolf Bocheński
3.0
13.0
WM
WM/318
2.40
-10.37
124
89
Marek Glibowski
Wacław Owca
2.5
3.0
MP
MP/45
-10.59
125
112
Władysław Abraszek
Feliks Babiracki
0.0
3.0
PK
PD
PD/369
-10.60
126
79
Witold Moreń
Andrzej Mazur
1.5
2.5
MA
MA/88
-11.40
127
26
Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
5.0
3.0
DS
DS/72
3.60
-12.08
128
116
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
1.5
1.0
PD
PD/369
-12.42
129
102
Elżbieta Berkowicz
Zygmunt Berkowicz
1.5
1.5
OP
OP/273
3.60
-13.09
130
167
Anna Różańska
Izabela Górnicka
1.5
1.5
LB
ZP/41
-13.78
131
170
Maria Kaczmarek
Halina Błaszczyk
0.0
0.5
ZP
ZP/41
-14.35
132
7
Milena Bogdanowicz
Sławomir Bogdanowicz
0.0
4.0
DS
DS/136
4.80
-14.59
133
101
KrzysztofCiesiński
Ireneusz Hebdowski
0.0
0.5
OP
OP/273
3.60
-14.88
134
123
Leszek Ostrowski
Roman Walaszkowski
2.0
1.0
WM
WM/318
2.40
-15.33
135
46
Mieczysław Korzeniowski
Jan Jaśniewski
4.0
0.0
KP
KP/464
3.60
-15.39
136
158
Krzysztof Galubiński
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
WP
ZP/41
-15.58
137
71
Joanna Jakubowska-Wójcik
Andrzej Łuszczewski
0.0
0.0
MA/434
-15.66
138
111
Jerzy Firs
Henryk Stecewicz
2.0
3.0
PD
PD/369
-16.23
139
88
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.5
5.0
MA
MA/88
-16.70
140
113
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
4.0
PD
PD/369
-16.85
141
78
Aleksander Jagniewski
Jarosław Kostrzewa
0.0
11.0
MA
MA/434
-17.11
142
134
Mirosław Roesler
Tomasz Lisica
11.0
7.0
WM
WM/318
2.40
-17.35
143
179
Jan Druch
Janusz Strześniewski
2.5
1.5
MA
KP
ZP/41
-17.82
144
129
Krzysztof Trunowicz
Tomasz Kuś
2.5
5.0
WM
WM/318
2.40
-17.99
145
146
Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZP
ZP/308
4.80
-18.20
146
81
Marcin Stryczyński
Bogdan Jaskulski
5.0
4.0
MA
MA/88
-18.47
147
19
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
3.60
-18.63
148
76
Błażej Zalewski
Wacław Kryński
2.0
2.0
MA
MA/434
-18.88
149
84
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Głowacki
5.0
3.0
MA
MA/88
-19.36
150
135
Jan Pierzkała
Alina Gudecka
2.0
3.0
WM
WM/318
2.40
-19.63
151
73
Barbara Kasiak
Stefan Maruszewski
0.5
0.0
MA
LB
MA/434
-22.23
152
12
Lucjan Głowacki
Wacław Rój
0.0
2.0
DS
DS/336
4.80
-22.46
153
44
Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
1.0
1.0
KP
KP/464
3.60
-23.02
154
147
Władysław Korbutowicz
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZP
ZP/308
4.80
-23.08
155
137
Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
9.0
WP
WP/374
-23.53
156
145
Bolesław Tomaszewski
Witold Mateńko
0.0
4.0
NZ
ZP
ZP/308
4.80
-25.69
157
27
Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
5.0
5.0
DS
DS/72
-26.43
158
15
Zbigniew Skórecki
Zbigniew Wróblewski
4.0
1.5
DS
DS/336
4.80
-27.14
159
32
Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
KP
KP/355
-27.93
160
9
Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5
DS
DS/336
4.80
-30.01
161
33
Dariusz Góralski
Witold Orzeszko
3.0
1.0
KP
KP/464
-30.79
162
66
Ellena Marczykiewicz-Olech
Natalia Marczykiewicz
2.0
0.0
MA
MA/370
-31.50
163
92
Wiesław Skrabacz
Andrzej Jędzrejczyk
0.0
0.0
MP/45
-31.64
164
100
Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.5
2.5
OP
OP/273
3.60
-33.40
165
49
Andrzej Janiszewski
Elżbieta Janiszewska
0.0
0.0
KP
KP/464
3.60
-34.18
166
140
Paweł Marek
Adam Peszke
5.0
5.0
WP
WP/374
-34.83
167
121
Halina Podlecka
Grażyna Piszczek
2.5
1.5
WM
WM/318
-35.32
168
194
Sławomir Dąbrowski
Jolanta Tymińska
1.5
0.0
ZP
0
ZP/433
-36.34
169
104
Anna Jamry
Ewa Kulita
0.0
0.0
OP
OP/273
3.60
-39.06
170
30
Bogdan Bródka
Józef Seliger
4.0
0.0
KP
KP/355
-39.39
171
64
Lesław Głowacki
Ewa Głowacka
0.0
0.0
MA/370
-40.36
172
176
Anna Kołłątaj
Małgorzata Węglewska
1.5
3.0
ZP
WP
ZP/41
-40.70
173
192
Genowefa Grenik
Kazimierz Kocik
1.0
1.0
ZP
ZP/433
-41.58
174
54
Nadia Berut
Magdalena Reguła
1.0
1.5
KP
LD
LD/460
3.60
-42.20
175
63
Krystyna Tabak
Mariusz Brudek
0.5
0.0
MA
MA/370
-42.42
176
107
Teresa Rozkosz
Teresa Kozieł
0.0
0.0
OP/273
-42.61
177
196
Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZP
ZP/433
-43.23
178
174
Ewa Piotrowska
Elżbieta Brewińska
1.5
2.0
MA
ZP/41
-44.08
179
118
Benon Żukowski
Artur Kozłowski
2.0
2.0
PD
PD/369
-44.17
180
155
Krystyna Koba
Małgorzata Hawryliszyn
0.5
2.0
DS
ZP/41
-46.21
181
114
Grzegorz Kryszeń
Lech Szubert
2.0
1.5
PD
PD/369
-46.32
182
18
Jerzy Wyskwar
Jan Kulczycki
0.0
2.5
DS
DS/72
3.60
-48.38
183
39
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
0.0
0.0
KP/464
-49.34
184
172
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WM
ZP/41
-50.35
185
42
Zbigniew Łuczak
Adam Grzona
0.5
0.5
KP
KP/464
3.60
-52.40
186
20
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DS
DS/72
3.60
-53.88
187
164
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Dariusz Grochowiak
1.5
1.0
ZP
ZP/41
-67.40
188
161
Grzegorz Bettin
Grażyna Ożóg
1.0
2.0
MA
ZP/41
-68.39
Statystyka ośrodków...