Turniej KMP na impy
Poniedziałek, 27 marca 2023
Wyniki z 39 ośrodków
Zobacz:
klasyfikacja długofalowa KMP na impy
Oglądasz wyniki par z ośrodka PM/102
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
pdf
73
380
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
18.0
9.0
PM
PM/102
2.40
37.09
51
1152
99
377
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
5.0
7.0
PM
PM/102
32.59
34
1048
119
374
Aleksander Kasprzak
Remigiusz Góralczyk
18.0
5.0
PM
ZP
PM/102
2.40
27.75
21
968
128
383
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
7.0
7.0
PM
PM/102
2.40
26.88
20
932
156
364
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
5.0
PM
PM/102
21.92
16
820
174
373
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
4.0
5.0
PM
PM/102
2.40
18.63
14
748
197
375
Michał Nowosadzki
Jarosław Chłądowicz
24.0
2.0
MA
DS
PM/102
2.40
15.43
12
656
199
379
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
2.40
15.01
12
648
218
372
Andrzej Osiński
Tomasz Czekała
3.0
2.5
PM
PM/102
2.40
11.96
9
572
233
368
Anna Nosalska
Włodzimierz Kocoń
7.0
5.0
PM
PM/102
8.61
8
512
246
382
Leszek Ekert
Krzysztof Przybielski
4.0
4.0
PM
ZP
PM/102
2.40
7.21
6
460
252
365
Jarosław Pęski
Tomasz Brzęcki
5.0
5.0
PM
PM/102
2.40
6.59
6
436
312
363
Kazimierz Dominiak
Marek Bednarczyk
9.0
3.0
PM
PM/102
2.40
-0.53
1
283
344
369
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
9.0
5.0
PM
PM/102
2.04
-4.05
1
251
350
384
Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
13.0
15.0
PM
PM/102
2.40
-5.46
1
245
374
370
Danuta Żabicka
Marek Niesłuchowski
7.0
7.0
PM
PM/102
-9.49
1
221
423
381
Tomasz Patalan
Wiesław Andruk
5.0
9.0
WM
PM/102
2.40
-16.33
1
172
426
376
Marcin Ozga
Krzysztof Dubno
0.0
2.0
PM
PM/102
-17.29
1
169
501
371
Antoni Sękowski
Witold Kaliński
18.0
12.0
PM
PM/102
-31.23
1
94
520
367
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
1.0
2.5
PM
PM/102
2.40
-35.14
1
75
591
378
Paweł Łużecki
Teresa Gadomska
2.0
0.0
PM
PM/102
2.40
-74.51
1
4
Statystyka ośrodków...