Turniej na maksy
Wtorek, 21 marca 2023
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
72
Andrzej Wojnowski
Leszek Kawski
4.0
9.0
KP
ZP/41
66.81
13
2
6
Roger Szarek
Anna Diakun
2.0
2.0
DS
DS/437
66.56
13
3
1
Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
4.0
7.0
DS
DS/437
65.97
12
4
16
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Zadworny
3.0
5.0
MA
MA/126
65.64
12
5
45
Ryszard Gmoch
Mirosław Kowzan
2.0
0.0
OP
OP/401
62.45
11
6
53
Hanna Chałupnik
Witold Depa
3.0
4.0
OP
OP/401
60.24
11
7
21
Michał Tuczyński
Tomasz Kozłowski
3.0
4.0
MA
MA/126
60.01
10
8
85
Bogusław Dyk
Paweł Olech
12.0
1.5
PM
MA
ZP/41
58.86
9
9
65
Marcin Graczkowski
Stefan Jadowski
1.5
3.0
ZP
WP/462
58.60
9
10
28
Stefan Knothe
Wiesław Maciejczuk
9.0
13.0
MA
MA/126
58.45
8
11
63
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
11.0
11.0
ZP
WP/462
58.43
8
12
82
Dorota Staroń
Włodzimierz Staroń
10.0
10.0
GER
ZP/41
58.40
7
13
22
Zdzisław Pietruszewski
Wojciech Bartnik
2.5
1.5
MA
MA/126
58.11
7
14
20
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
2.0
2.5
MA
MA/126
57.21
6
15
50
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
Zbigniew Kowalczyk
1.5
5.0
OP
OP/401
57.20
6
16
3
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
15.0
DS
DS/437
56.43
5
17
40
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
11.0
4.0
MA
MA/126
56.16
5
18
74
Józef Molczyński
Jerzy Radzymiński
2.5
0.0
KP
ZP/41
55.74
4
19
46
Andrzej Świgut
Andrzej Spodnik
0.5
1.5
OP
OP/401
55.67
4
20
26
Andrzej Kudelski
Andrzej Dachowski
4.0
2.5
MA
MA/126
55.67
3
21
30
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
11.0
5.0
MA
MA/126
55.54
3
22
80
Beata Rożek
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
1.0
0.5
MA
ZP/41
54.31
3
23
70
Sylwia Szczepańska
Zbigniew Szczepański
1.5
0.0
KP
ZP/41
53.88
3
24
78
Jerzy Wilczek
Krzysztof Galubiński
4.0
4.0
WP
ZP/41
53.74
3
25
84
Halina Błaszczyk
Zbigniew Łukaszuk
0.5
7.0
ZP
WM
ZP/41
53.66
3
26
93
Bogdan Kowalczyk
Kazimierz Namysł
4.0
5.0
KP
ZP/41
53.53
3
27
90
Norbert Krzystanek
Piotr Szczygieł
4.0
5.0
SW
ZP/41
53.40
2
28
81
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
2.0
2.0
LD
ZP/41
53.29
2
29
2
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
9.0
9.0
DS
DS/437
53.25
2
30
32
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.5
MA
MA/126
52.58
2
31
29
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
7.0
4.0
MA
MA/126
52.47
2
32
38
Janusz Kowalczyk
Paweł Bagrowski
5.0
2.0
MA
MA/126
52.31
2
33
48
Janusz Struzik
Gerard Szweda
2.0
4.0
OP
OP/401
52.30
2
34
47
Augustyn Ślesiński
Jan Skoczylas
2.0
2.0
OP
OP/401
52.14
2
35
68
Henryk Różalski
Grażyna Ożóg
0.0
2.0
MA
ZP/41
52.02
2
36
75
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
5.0
2.5
KP
ZP/41
51.97
2
37
62
Jerzy Ciesielski
Stanisław Babiak
0.0
1.0
WP
WP/462
51.63
2
38
27
Arkadiusz Ciechomski
Robert Chmielak
5.0
7.0
MA
MA/126
51.46
1
39
73
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.0
KP
ZP/41
51.36
1
40
25
Waldemar Radziak
Zygmunt Dumała
12.0
5.0
MA
MA/126
50.91
1
41
14
Krzysztof Kopeć
Halina Kopeć
0.5
0.5
MA
MA/126
50.90
1
42
92
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
3.0
WP
ZP/41
50.83
1
43
94
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
ZP/41
50.81
1
44
59
Irena Filipowska
Zdzisława Kroker
0.0
0.0
WP/462
50.46
1
45
60
Marek Sajko
Ireneusz Łukaszewicz
0.5
0.0
ZP
WP
WP/462
50.30
1
46
35
Darla Szywalska
Janusz Kucharski
1.0
0.0
MA
MA/126
50.03
1
47
57
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
2.0
1.5
ZP
WP/462
49.97
1
48
13
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
4.0
4.0
MA
MA/126
49.52
49
56
Anna Pusz
Jan Łodziana
2.0
1.5
OP
OP/401
49.52
50
89
Grzegorz Kujawiński
Barbara Boruta
3.0
2.5
PM
WP
ZP/41
49.40
51
12
Bohdan Mazur
Jakub Franczak
13.0
2.5
DS
DS/437
49.25
52
49
Bogumiła Wysocka
Marian Wysocki
1.5
1.5
OP
OP/401
0.00
49.19
53
24
Bronisław Kamiński
Anna Smoluchowska
3.0
2.5
MA
MA/126
48.89
54
86
Ireneusz Ptak
Ewa Ptak
0.0
0.0
ZP/41
48.80
55
51
Czesław Knapik
Edward Flis
1.5
0.5
OP
OP/401
48.70
56
34
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
1.5
1.5
MA
MA/126
48.57
57
91
Anita Rakszewska-Michnowska
Ewa Piotrowska
1.0
1.5
MA
ZP/41
48.49
58
66
Eugeniusz Meyer
Wacław Stupnicki
4.0
4.0
ZP
WP/462
48.35
59
18
Waldemar Putz
Henryk Przybysławski
5.0
5.0
MA
MA/126
47.80
60
87
Ryszard Duda
Jerzy Kiedrowicz
0.0
0.0
ZP/41
47.62
61
42
Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
3.0
2.5
OP
OP/401
47.44
62
36
Radosław Rozman
Mariusz Mączewski
3.0
3.0
MA
MA/126
47.37
63
71
Krzysztof Mielniczuk
Halina Mielniczuk
2.0
0.0
LU
ZP/41
47.29
64
79
Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
2.5
3.0
WM
ZP/41
47.00
65
23
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
4.0
5.0
MA
MA/126
46.95
66
41
Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/401
46.88
67
61
Robert Beba
Janusz Pietrzak
0.0
0.0
WP
WP/462
46.82
68
52
Wiesława Lebiecka
Marek Górecki
0.0
1.0
OP
OP/401
46.70
69
4
Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
7.0
7.0
DS
DS/437
46.40
70
77
Andrzej Gintrowicz
Benedykt Mieszczak
3.0
4.0
WP
KP
ZP/41
45.91
71
33
Bożena Jacuch
Dariusz Poniatowski
2.5
3.0
MA
MA/126
45.53
72
7
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/437
45.33
73
54
Elżbieta Szankowska-Miler
Edward Flisak
0.0
0.5
OP
OP/401
45.06
74
88
Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
5.0
OP
ZP/41
45.06
75
64
Mirosław Gluba
Henryk Semeniuk
2.5
3.0
ZP
WP/462
44.05
76
5
Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DS
DS/437
44.02
77
67
Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
2.0
MA
ZP/41
43.64
78
9
Andrzej Kozikowski
Anna Górska
15.0
1.5
LD
DS
DS/437
43.32
79
17
Robert Szczęsny
Jacek Kominek
0.0
0.0
MA/126
42.98
80
44
Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
2.5
2.5
OP
OP/401
42.65
81
8
Michał Janusz
Radosław Filiński
0.5
0.0
DS
DS/437
42.10
82
55
Małgorzata Ryś Nowak
Ewa Skrzyniarz
0.0
1.5
OP
OP/401
41.97
83
43
Helena Chrzanecka
Modest Olak
0.0
0.0
OP/401
41.88
84
83
Elżbieta Kossowska
Alina Dąbrowska
2.0
1.5
MA
LU
ZP/41
41.61
85
58
Jerzy Karwowski
Grzegorz Żyliński
0.0
0.0
WP/462
41.40
86
19
Teresa Rogoźnicka
Józef Gmyrek
1.0
0.0
MA
MA/126
40.93
87
39
Piotr Skowroński
Zbigniew Kozerski
2.0
2.5
MA
MA/126
40.25
88
15
Feliks Czechowski
Marek Zgorzałek
2.0
1.0
MA
MA/126
39.61
89
69
Zbigniew Listewnik
Ewa Neumann
3.0
1.5
WM
ZP/41
39.34
90
10
Anna Tańska
Jolanta Maślanka
0.0
0.0
DS
DS/437
37.45
91
37
Adam Ziółkowski
Andrzej Makohin
1.5
1.5
MA
MA/126
37.41
92
31
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
3.0
3.0
MA
MA/126
36.82
93
76
Anita Wałdowska
Andrzej Wałdowski
0.0
0.0
ZP/41
35.91
94
95
Jan Druch
Elżbieta Brewińska
2.5
2.0
MA
ZP/41
35.44
Statystyka ośrodków...