Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 16 lutego 2023
Wyniki z 15 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
38
Mirosław Derwojed
Bartłomiej Kamelski
3.0
7.0
KP
KP/464
64.81
17
2
41
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
3.0
12.0
KP
KP/464
61.75
17
3
111
Jarosław Lubczyński
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WP
WP/403
2.40
59.59
16
4
18
Artur Winkler
Marian Kupnicki
9.0
17.0
DS
WP
DS/72
59.39
16
5
11
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DS
DS/336
55.72
15
6
49
Kazimierz Górniak
Andrzej Duszyński
1.5
4.0
LD
LD/460
54.13
15
7
136
Marek Goraj
Maria Domagałło
4.0
1.5
ZP
PM
ZP/452
52.95
14
8
107
Zdzisław Pleskot
Małgorzata Węglewska
11.0
3.0
ZP
WP
WP/403
2.40
50.89
14
9
5
Ewa Miakisz
Sylwester Gołdyn
3.0
3.0
DS
DS/136
50.59
13
10
130
Ludwik Piotrowski
Dariusz Głowiński
9.0
3.0
ZP
ZP/433
45.91
13
11
84
Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
4.0
DS
WP/292
42.11
12
12
123
Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZP
ZP/308
3.60
41.87
12
13
66
Artur Kozłowski
Benon Żukowski
2.0
2.0
PD
PD/369
40.09
11
14
63
Lech Szubert
Grzegorz Kryszeń
1.5
1.5
PD
PD/369
40.06
11
15
33
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
5.0
KP
KP/464
38.09
10
16
32
Mariusz Daszkowski
Julian Jurski
3.0
11.0
KP
KP/464
37.44
10
17
25
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KP
KP/355
7.20
36.82
9
18
21
Wojciech Raczyński
Marek Czerniawski
3.0
5.0
DS
DS/72
34.81
9
19
53
Marek Wajs
Mirosława Kośmider
0.0
0.0
MA/434
34.07
8
20
127
Andrzej Gierczyński
Andrzej Migalski
2.0
1.5
ZP
ZP/433
32.80
8
21
8
Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5
DS
DS/336
30.52
7
22
76
Mirosław Roesler
Tomasz Lisica
11.0
7.0
WM
WM/318
30.18
7
23
60
Stefan Kopyt
Zbigniew Gadek
5.0
3.0
PD
PD/369
30.13
6
24
44
Tomasz Jaworski
Rafał Bald
2.5
1.5
KP
KP/464
29.38
6
25
131
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
9.0
5.0
OP
ZP
ZP/433
29.20
5
26
93
Marek Szukała
Edward Niewierowski
19.0
11.0
WP
WP/374
28.73
5
27
80
Ryszard Kłusowski
Jan Rogowski
7.0
18.0
WM
WM/318
28.15
4
28
26
Justyna Graniczny
Andrzej Sekuła
2.5
7.0
KP
KP/355
7.20
27.84
4
29
121
Janusz Linkiewicz
Anna Kondyjowska
5.0
4.0
ZP
ZP/308
3.60
27.42
4
30
50
Andrzej Kaczmarski
Jacek Omelańczuk
0.0
4.0
LD
LD/460
26.19
4
31
97
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
5.0
3.0
DS
WP/403
2.40
26.13
4
32
87
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
5.0
4.0
DS
WP/292
25.28
4
33
99
Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.5
2.5
WM
WP/403
2.40
25.06
3
34
133
Cezary Engel
Czesław Rekret
3.0
4.0
ZP
ZP/452
24.94
3
35
120
Edward Kaczmarek
Zygmunt Kondyjowski
11.0
4.0
ZP
ZP/308
3.60
24.07
3
36
88
Grzegorz Adamek
Daniel Mrugała
2.0
0.5
WP
WP/292
23.50
3
37
13
Tadeusz Janeczek
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DS
DS/336
21.82
3
38
115
Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/308
3.60
21.56
3
39
65
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PD
PD/369
20.82
3
40
15
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DS
DS/72
20.67
3
41
23
Dariusz Borysow
Przemysław Kacprzak
5.0
4.0
KP
KP/355
7.20
20.25
3
42
92
John Catlow
Małgorzata Augustyn
4.0
3.0
WP
WP/374
19.76
3
43
48
Agnieszka Bedyk
Dariusz Cygan
2.0
4.0
LD
LD/460
19.55
3
44
71
Tomasz Stopierzyński
Mirosław Makuch
5.0
4.0
WM
WM/318
18.80
3
45
113
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
WP/403
16.65
2
46
101
Arkadiusz Wódkowski
Jacek Sroczyński
3.0
2.5
MA
DS
WP/403
2.40
15.56
2
47
3
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
4.0
4.0
DS
DS/136
15.33
2
48
34
Andrzej Ciechacki
Janusz Pietrzykowski
2.5
0.5
KP
KP/464
14.57
2
49
94
Krzysztof Brudka
Cezary Serek
13.0
17.0
WP
WP/374
13.47
2
50
1
Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
2.0
2.0
DS
DS/136
12.69
2
51
75
Krzysztof Trunowicz
Tomasz Kuś
2.5
5.0
WM
WM/318
11.26
2
52
69
Roman Walaszkowski
Wiesław Podlecki
1.0
3.0
WM
WM/318
10.79
2
53
106
Tomasz Kusztal
Mateusz Górczak
2.0
1.5
WP
WP/403
2.40
9.48
2
54
96
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Paweł Polaszek
13.0
3.0
WP
WP/374
8.94
2
55
119
Tomasz Derba
Czesław Majewski
11.0
4.0
ZP
ZP/308
3.60
8.58
2
56
105
Radosław Spychalski
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.5
2.5
WP
WP/403
2.40
7.74
2
57
58
Marian Krasowski
Jan Ciulkin
7.0
5.0
PD
PD/369
7.60
1
58
81
Grażyna Piszczek
Danuta Cieniewska
1.5
1.5
WM
WM/318
6.67
1
59
30
Piotr Mizak
Jan Siwczyński
2.0
3.0
KP
KP/464
5.51
1
60
17
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DS
DS/72
3.54
1
61
14
Zbigniew Skórecki
Zbigniew Wróblewski
4.0
1.5
DS
DS/336
1.99
1
62
82
Bernard Pszczoła
Ryszard Wiśniewski
11.0
2.5
WM
WM/318
1.81
1
63
79
Czesław Wojniusz
Wojciech Kujda
2.5
2.0
WM
WM/318
1.56
1
64
114
Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.5
3.0
WP
WP/403
1.54
1
65
104
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WM
WP/403
2.40
0.61
1
66
74
Lech Grabski
Zenon Drozdowicz
7.0
0.0
WM
WM/318
0.30
1
67
55
Barbara Kasiak
Barbara Lenard
0.0
0.0
MA
MA/434
-0.12
1
68
10
Krystyna Koba
Edward Matczuk
0.0
0.0
DS
DS/336
-0.79
1
69
46
Jerzy Janio
Tomasz Kloze
3.0
0.0
LD
LD/460
-1.15
70
62
Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
2.0
2.5
PD
PD/369
-1.88
71
40
Adam Grzona
Zbigniew Łuczak
0.5
0.5
KP
KP/464
-2.31
72
70
Zdzisław Cimaszkiewicz
Waldemar Orłowski
4.0
1.5
WM
WM/318
-3.02
73
68
Henryk Bałtronowicz
Ryszard Piotrowicz
2.0
1.5
WM
WM/318
-3.99
74
98
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
2.5
2.5
MA
WP/403
2.40
-4.35
75
129
Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
5.0
5.0
ZP
ZP/433
-4.52
76
42
Ewa Kita
Przemysław Kita
4.0
4.0
KP
KP/464
-4.83
77
19
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
-4.92
78
138
Marcin Gosławski
Zbigniew Sękowski
0.0
4.0
ZP
ZP/452
-5.54
79
95
Paweł Marek
Adam Peszke
5.0
5.0
WP
WP/374
-5.63
80
116
Mirosław Sankiewicz
Grzegorz Seweryn
5.0
3.0
ZP
ZP/308
3.60
-7.11
81
31
Krzysztof Kacprowicz
Maciej Korzeniowski
0.0
0.0
KP
KP/464
-8.12
82
134
Zbigniew Nowak
Stanisław Jackowski
5.0
4.0
ZP
ZP/452
-8.25
83
12
Zdzisław Niemirski
Marcin Rój
1.5
3.0
DS
DS/336
-8.68
84
77
Edmund Reczuga
Grażyna Blech
7.0
1.5
WM
WM/318
-9.19
85
2
Jerzy Kurianowicz
Piotr Dimitriu
5.0
1.5
DS
DS/136
-9.38
86
100
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
3.0
3.0
WM
WP/403
2.40
-10.87
87
73
Janina Biała
Tadeusz Dąbrowski
2.5
1.5
WM
WM/318
-12.65
88
90
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
9.0
5.0
WP
WP/374
-12.76
89
56
Mieczysław Kasiak
Marlena Sawicka
0.0
0.0
MA/434
-13.14
90
137
Zbigniew Sawicki
Ryszard Smejda
11.0
7.0
ZP
LB
ZP/452
-13.32
91
86
Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
DS
WP/292
-16.66
92
27
Włodzimierz Żurawicz
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KP
KP/355
7.20
-17.47
93
52
Jerzy Tarnowski
Igor Reguła
0.0
3.0
LD
LD/460
-17.49
94
43
Andrzej Glonek
Ludwik Jurzysta
0.5
1.5
KP
KP/464
-18.14
95
47
Elżbieta Warwas
Grzegorz Lenda
0.0
2.0
LD
LD/460
-18.65
96
67
Barbara Pietruszka
Halina Podlecka
2.0
2.5
WM
WM/318
-18.79
97
72
Leszek Ostrowski
Maciej Ostrowski
2.0
0.0
WM
WM/318
-20.23
98
64
Dariusz Sterniczuk
Wiesław Korpula
5.0
1.5
PD
PD/369
-20.37
99
54
Jarosław Kostrzewa
Wanda Batorska
11.0
0.0
MA
MA/434
-20.80
100
89
Serhii Poznanskyi
Bartosz Kaczmarek
0.0
4.0
WP
WP/374
-21.63
101
110
Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
2.0
1.5
WP
WP/403
2.40
-21.96
102
125
Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZP
ZP/433
-22.41
103
132
Krzysztof Stec
Filip Piotrowski
1.5
3.0
ZP
ZP/433
-22.71
104
126
Przemysław Stefanowski
Jerzy Kullass
0.5
9.0
ZP
ZP/433
-24.17
105
117
Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
4.0
1.0
ZP
ZP/308
3.60
-25.01
106
20
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
-25.04
107
51
Andrzej Jaraszkiewicz
Jan Marczak
0.0
0.0
LD/460
-25.95
108
118
Kazimierz Wiliński
Władysław Korbutowicz
7.0
5.0
ZP
ZP/308
3.60
-26.49
109
35
Andrzej Lipiński
Roman Ratowski
0.0
0.0
KP/464
-26.75
110
59
Marian Szpak
Wojciech Twarowski
2.5
0.5
PD
PD/369
-27.03
111
85
Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
4.0
DS
WP/292
-27.42
112
102
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
2.0
2.0
WP
WP/403
2.40
-27.59
113
109
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
1.0
1.0
WP
WP/403
2.40
-27.88
114
36
Mieczysław Korzeniowski
Jan Jaśniewski
4.0
0.0
KP
KP/464
-29.98
115
91
Zbyszko Paluczek
Michał Nowaczyk
5.0
4.0
WP
WP/374
-30.88
116
24
Ewa Malka
Maria Pruchniewska
0.5
2.0
KP
KP/355
7.20
-31.44
117
128
Genowefa Grenik
Kazimierz Kocik
1.0
1.0
ZP
ZP/433
-31.68
118
122
Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZP
ZP/308
3.60
-32.48
119
29
Gerard Rumiński
Aleksandra Różańska
0.0
2.5
KP
KP/464
-32.49
120
6
Stanisław Gołdyn
Henryk Gayny
2.0
2.5
DS
DS/136
-33.62
121
108
Andrzej Biliński
Kazimierz Wierzbowski
2.5
2.5
DS
KP
WP/403
2.40
-35.41
122
4
Stanisław Janiak
Eugeniusz Hładyszewski
5.0
2.0
DS
DS/136
-35.61
123
45
Natalia Działecka
Magdalena Reguła
0.0
1.5
LD
LD/460
-36.62
124
16
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DS
DS/72
-39.13
125
61
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
1.5
0.5
PD
PD/369
-41.18
126
78
Łucja Kabzińska
Elżbieta Olejnik
0.0
0.5
WM
WM/318
-41.63
127
9
Lucjan Głowacki
Wacław Rój
0.0
2.0
DS
DS/336
-45.72
128
83
Krzysztof Konarski
Andrzej Wójtowicz
0.0
2.5
DS
WP/292
-46.82
129
57
Władysłw Abraszek
Feliks Babiracki
0.0
3.0
PD
PD/369
-48.24
130
103
Bronisława Sroczyńska
Robert Ciesielski
0.0
3.0
WP
WP/403
2.40
-49.20
131
22
Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
5.0
5.0
DS
DS/72
-49.32
132
135
Włodzimierz Abkowicz
Włodzimierz Senger
2.5
0.0
ZP
ZP/452
-50.79
133
39
Grażyna Ryczek
Alina Wrzecionkowska
0.0
0.0
KP/464
-53.78
134
7
Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
1.0
DS
DS/336
-54.86
135
37
Jędrzej Dombrowski
Paweł Dombrowski
0.0
0.0
KP
KP/464
-75.15
Statystyka ośrodków...