Turniej na maksy
Poniedziałek, 30 stycznia 2023
Wyniki z 33 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
65
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
3.0
12.0
KP
KP/295
69.34
49
2
23
Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
3.0
5.0
DS
DS/336
67.13
49
3
422
Stanisław Kulesza
Sławomir Szczełkun
11.0
5.0
ZP
ZP/375
66.20
48
4
447
Zbigniew Sawicki
Aleksander Swatler
11.0
13.0
ZP
ZP/452
66.14
48
5
416
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
4.0
5.0
ZP
ZP/359
65.93
47
6
427
Marek Wawrzyniak
Jerzy Kullass
9.0
9.0
ZP
ZP/433
65.54
47
7
8
Ewa Lis-Nazaruk
Mirosław Bryndzia
4.0
1.0
DS
DS/136
65.05
46
8
440
Przemysław Stefanowski
Jarosław Kuźba
0.5
3.0
ZP
ZP/433
64.60
46
9
277
Damian Smulski
Wojciech Micek
4.0
4.0
PK
PK/51
64.16
45
10
146
Piotr Szczeciński
Wacław Opacki
4.0
3.0
PK
LD/257
64.16
45
11
91
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
13.0
5.0
KP
KP/50
63.82
44
12
399
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
3.0
2.5
WP
WP/300
63.45
44
13
51
Artur Winkler
Jarosław Molenda
9.0
9.0
DS
DS/72
63.43
43
14
408
Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZP
ZP/308
62.89
43
15
241
Leszek Matusik
Jerzy Bursztyn
4.0
3.0
MP
MP/45
62.87
42
16
173
Wojciech Bartnik
Bronisław Kamiński
1.5
3.0
MA
MA/282
62.60
42
17
215
Krzysztof Lewandowski
Jerzy Pietrusza
4.0
4.0
MP
MP/138
62.43
42
18
320
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/459
62.29
41
19
247
Dariusz Sosin
Krzysztof Ziewacz
7.0
5.0
PD
MP
MP/457
61.75
41
20
300
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
61.73
40
21
73
Jerzy Kurzawski
Cezary Bołądź
7.0
9.0
KP
KP/295
61.71
40
22
360
Piotr Tuczyński
Aleksandra Górska
24.0
2.5
WP
WP/300
61.60
39
23
385
Marek Szukała
Mieczysław Szczechowiak
19.0
5.0
WP
WP/300
61.46
39
24
192
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
4.0
4.0
MA
MA/384
61.40
39
25
119
Mirosław Miłaszewicz
Zbigniew Ćwiertniak
5.0
2.0
LB
LB/265
61.34
38
26
257
Andrzej Duda
Tomasz Tapper
4.0
3.0
OP
OP/273
61.06
38
27
275
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
5.0
5.0
PD
PD/369
61.02
37
28
60
Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
2.5
2.0
KP
KP/295
60.95
37
29
56
Roman Kowalkowski
Marek Nazarewicz
7.0
5.0
KP
KP/295
60.90
36
30
41
Marek Kwaśniak
Dorota Kwintkiewicz
1.5
3.0
DS
DS/72
60.83
36
31
101
Andrzej Sielużycki
Roman Janczarek
3.0
5.0
KP
KP/50
60.63
36
32
78
Piotr Iwanus
Aleksander Czarnecki
5.0
3.0
KP
KP/353
60.61
35
33
438
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
5.0
4.0
ZP
ZP/433
60.44
35
34
125
Andrzej Rękosiak
Zbigniew Pietrzak
7.0
1.5
LB
LB/389
60.19
34
35
117
Andrzej Szkiel
Tomasz Konopka
5.0
4.0
LB
LB/265
59.73
34
36
89
Marian Śliwiński
Witold Świdziński
2.0
4.0
KP
KP/353
59.61
33
37
383
Bogdan Świątek
Stanisław Zakrzewski
12.0
17.0
WP
WP/300
59.61
33
38
85
Józef Adamski
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
KP/353
59.59
32
39
448
Zbigniew Lasocki
Jacek Reszczyński
12.0
2.0
ZP
ZP/452
59.52
32
40
436
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
7.0
ZP
ZP/433
59.34
32
41
297
Tomasz Patalan
Wiesław Andruk
5.0
9.0
WM
PM/102
59.26
31
42
99
Adam Kozłowski
Eugeniusz Krawczyk
4.0
9.0
KP
KP/50
58.87
31
43
262
Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
3.0
OP
OP/273
58.80
30
44
27
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/380
58.79
30
45
156
Andrzej Kaźmierczak
Arkadiusz Gotwald
7.0
5.0
LD
LD/48
58.53
29
46
343
Roman Kujawski
Jan Adamczewski
12.0
11.0
WP
WP/147
58.50
29
47
199
Krzysztof Dobrzeniecki
Leszek Korzeb
2.0
1.0
MA
MA/384
58.49
29
48
314
Remigiusz Gaweł
Wojciech Ligman
0.0
2.5
PM
PM/199
58.44
28
49
225
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
5.0
MP
MP/40
58.25
28
50
179
Tadeusz Kałuski
Józef Laszczka
0.0
0.0
MA/282
58.25
27
51
305
Artur Toeplitz
Robert Czarnecki
7.0
5.0
PM
PM/102
58.24
27
52
431
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
9.0
5.0
OP
ZP
ZP/433
58.15
26
53
423
Tadeusz Leszczyński
Sławomir Wojtyłko
5.0
3.0
ZP
ZP/375
58.09
26
54
357
Marcin Woźniak
Paweł Marek
9.0
5.0
WP
WP/300
58.03
26
55
345
Marek Wojciechowski
Leszek Ernst
9.0
3.0
WP
WP/147
57.96
25
56
20
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DS
DS/336
57.90
25
57
264
Stefan Kopyt
Dariusz Sterniczuk
5.0
5.0
PD
PD/369
57.87
24
58
52
Ryszard Makuch
Roland Lippik
5.0
5.0
DS
DS/72
57.73
24
59
412
Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZP
ZP/359
57.71
23
60
381
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/300
57.66
23
61
139
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
2.5
3.0
LD
LD/119
57.50
23
62
194
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
5.0
4.0
MA
MA/384
57.44
22
63
336
Marta Smętek
Bogusław Barański
2.0
4.0
WP
WP/120
57.43
22
64
127
Wacław Kremens
Konrad Wójcik
5.0
4.0
LB
LB/389
57.42
21
65
176
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
4.0
5.0
MA
MA/282
57.41
21
66
114
Sławomir Rutecki
Zdzisław Kulesza
7.0
9.0
LB
LB/265
57.05
20
67
326
Mirosław Zomkowski
Krzysztof Michalczyk
11.0
12.0
WM
WM/459
57.03
20
68
323
Bernard Pszczoła
Wojciech Kujda
11.0
2.0
WM
WM/459
56.89
20
69
69
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
5.0
KP
KP/295
56.82
19
70
299
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
9.0
ZP
WP
PM/102
56.79
19
71
449
Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZP
ZP/452
56.76
18
72
124
Tomasz Kalembkiewicz
Radosław Liskowiak
3.0
5.0
LB
LB/389
56.70
18
73
39
Piotr Klubiński
Lech Warężak
11.0
11.0
DS
DS/380
56.67
17
74
137
Zdzisław Majer
Waldemar Brzozowski
3.0
4.0
LD
LD/119
56.46
17
75
316
Sławomir Wrzosek
Lidia Wrzosek
11.0
5.0
WM
WM/459
56.40
17
76
363
Tomasz Wasilewski
Michał Dembiński
9.0
12.0
WP
WP/300
56.38
16
77
317
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
7.0
7.0
WM
WM/459
56.38
16
78
178
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MA
MA/282
56.35
15
79
273
Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
4.0
PD
PD/369
56.25
15
80
149
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
4.0
5.0
LD
LD/257
56.21
14
81
252
Andrzej Hycnar
Adam Gdowski
13.0
1.5
PK
MP
MP/457
56.11
14
82
370
Beata Bojarska
Sławomir Piechocki
5.0
11.0
WP
WP/300
56.07
14
83
377
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
9.0
WP
WP/300
56.02
13
84
269
Dariusz Hutnik
Kamil Sawwa
7.0
4.0
PD
PD/369
55.98
13
85
227
Mirosław Sady
Marek Heichel
12.0
5.0
MP
MP/40
55.93
12
86
163
Jarosław Gąsiorowski
Jacek Grzelczak
13.0
15.0
LD
LD/48
55.81
12
87
61
Ludwik Jurzysta
Alina Wrzecionkowska
1.5
0.0
KP
KP/295
55.81
11
88
224
Piotr Stefanów
Robert Podsiadły
2.0
5.0
MP
MP/40
55.71
11
89
244
Kazimierz Banek
Jerzy Wielgus
7.0
4.0
MP
MP/457
55.58
11
90
372
Zdzisław Flaczyński
Eugeniusz Bienias
1.0
0.5
WP
WP/300
55.50
10
91
378
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
4.0
5.0
LB
WP/300
55.48
10
92
315
Paweł Łata
Janina Bakuła
2.0
5.0
WM
WM/459
55.26
10
93
214
Jerzy Manecki
Kazimierz Falkowski
5.0
5.0
MA
MA/65
55.12
10
94
62
Zbigniew Łuczak
Adam Grzona
0.5
0.5
KP
KP/295
54.99
10
95
68
Janusz Chojnowski
Jerzy Jankowski
2.0
2.0
KP
KP/295
54.93
10
96
3
Zdzisław Klimczak
Piotr Dimitriu
5.0
1.5
DS
DS/136
54.86
10
97
445
Robert Zaciura
Robert Cylwik
4.0
7.0
ZP
ZP/452
54.85
10
98
443
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
3.0
3.0
ZP
ZP/433
54.85
10
99
331
Tomasz Kuś
Krzysztof Trunowicz
5.0
2.5
WM
WM/459
54.80
10
100
259
Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
4.0
OP
OP/273
54.79
10
101
97
Andrzej Jarmużek
Kazimierz Ligęza
4.0
7.0
KP
KP/50
54.79
9
102
174
Grażyna Jaskulska
Radosław Rozman
3.0
3.0
MA
MA/282
54.75
9
103
33
Zbigniew Sobczyk
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DS
DS/380
54.70
9
104
340
Józef Grewling
Paweł Małecki
7.0
11.0
WP
WP/120
54.64
9
105
291
Jacek Lew
Krzysztof Przybielski
15.0
4.0
PM
ZP
PM/102
54.61
9
106
154
Jacek Węgrzyk
Jan Łubkowski
3.0
4.0
LD
LD/257
54.54
9
107
197
Włodzimierz Rodziewicz
Stanisław Kraszewski
0.0
1.5
MA
MA/384
54.54
9
108
207
Dariusz Krajewski
Danuta Krupnik
13.0
7.0
MA
MA/65
54.53
9
109
96
Mariusz Bielski
Witold Chmarzyński
5.0
2.0
KP
KP/50
54.53
9
110
166
Karol Kałuziński
Adam Motyka
7.0
5.0
LD
LD/48
54.52
9
111
294
Kazimierz Gralak
Kazimierz Wołowiec
18.0
5.0
PM
PM/102
54.48
9
112
268
Andrzej Dąbrowski
Tadeusz Grudzień
0.0
0.0
PD/369
54.38
9
113
362
Adam Pigulski
Maria Niklaus
4.0
2.5
DS
MA
WP/300
54.37
9
114
40
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
5.0
4.0
DS
DS/380
54.35
9
115
94
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
2.5
4.0
KP
KP/50
54.28
8
116
312
Cyprian Morawski
Jan Łuczeczko
2.0
2.0
PM
PM/199
54.26
8
117
272
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
5.0
7.0
PD
PD/369
54.06
8
118
308
Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
11.0
18.0
PM
PM/102
53.99
8
119
246
Jacek Mucha
Małgorzata Mucha
1.5
1.5
MP
MP/457
53.98
8
120
288
Leszek Szkudlarek
Włodzimierz Kocoń
9.0
5.0
PM
PM/102
53.96
8
121
42
Wiesław Ogrodnik
Tadeusz Pogwizd
5.0
5.0
DS
DS/72
53.87
8
122
387
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/300
53.83
8
123
455
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
4.0
11.0
ZP
ZP/452
53.82
8
124
201
Stefan Jakubowski
Mariusz Markiewicz
5.0
0.0
MA
MA/384
53.80
8
125
43
Zdzisław Patreuha
Marian Kupnicki
5.0
17.0
DS
WP
DS/72
53.79
8
126
365
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/300
53.79
8
127
34
Kazimierz Komorowicz
Marek Brosch
5.0
2.0
DS
DS/380
53.76
8
128
107
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
3.0
4.0
KP
KP/50
53.71
7
129
189
Bolesław Studziński
Bogusław Jóźwiak
2.5
2.0
MA
MA/384
53.71
7
130
401
Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZP
ZP/308
53.62
7
131
180
Jacek Kalinowski
Marek Kalinowski
0.0
0.0
MA/282
53.57
7
132
131
Wojciech Waszkowiak
Szymon Gorski
12.0
1.5
LB
LB/389
53.53
7
133
13
Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5
DS
DS/336
53.52
7
134
186
Józef Lewandowski
Maciej Niedzielski
0.0
0.0
MA/282
53.46
7
135
231
Andrzej Plutecki
Grażyna Plutecka
2.5
2.5
MP
MP/40
53.33
7
136
169
Wojciech Małachowicz
Bogdan Sokołow
0.0
0.0
MA/282
53.32
7
137
352
Zbigniew Marciniak
Mieczysław Łebedyński
5.0
4.0
WP
WP/147
53.27
7
138
292
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
13.0
17.0
PM
PM/102
53.22
7
139
415
Cezary Engel
Jan Czajkowski
3.0
4.0
ZP
ZP/359
53.20
7
140
133
Mirosław Markiewicz
Marek Marciniak
2.5
5.0
LB
LB/389
53.15
7
141
188
Adam Ziółkowski
Wojciech Wajda
1.5
2.0
MA
MA/384
53.05
7
142
203
Paweł Lasota
Tomasz Nowacki
3.0
5.0
MA
MA/384
53.04
6
143
301
Krzysztof Dubno
Marcin Ozga
2.0
0.0
PM
PM/102
52.93
6
144
334
Zbigniew Geisler
Waldemar Pałka
4.0
4.0
WP
WP/120
52.89
6
145
205
Andrzej Jaroński
Piotr Urbański
5.0
4.0
MA
MA/65
52.89
6
146
147
Jarosław Cieślak
Sebastian Wojtczak
21.0
2.0
DS
LD
LD/257
52.87
6
147
356
Tomasz Powęzka
Mirosława Miętkiewska
2.0
3.0
WP
WP/300
52.82
6
148
295
Wiesława Kasperek
Jerzy Kajzer
5.0
5.0
PM
PM/102
52.73
6
149
10
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
13.0
5.0
DS
DS/136
52.65
6
150
1
Barbara Czarnecka
Sławomir Bogdanowicz
1.5
4.0
DS
DS/136
52.64
6
151
113
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
4.0
5.0
LB
LB/265
52.64
6
152
278
Jan Lipior
Tomasz Mazur
5.0
5.0
PK
PK/51
52.57
6
153
339
Jędrzej Górski
Jarosław Modlibowski
2.0
4.0
WP
WP/120
52.47
6
154
402
Witold Mateńko
Stanisław Kamiński
4.0
5.0
ZP
ZP/308
52.47
6
155
168
Piotr Wnuk
Rafał Imiela
5.0
5.0
LD
LD/48
52.44
5
156
213
Sylwester Sokół
Robert Czernecki
5.0
2.5
LD
MA/65
52.36
5
157
265
Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
3.0
3.0
PD
PD/369
52.31
5
158
341
Zbigniew Roth
Tomasz Mielcarek
3.0
4.0
WP
WP/120
52.18
5
159
406
Kazimierz Wiliński
Władysław Korbutowicz
7.0
5.0
ZP
ZP/308
52.16
5
160
220
Wiesław Stój
Jan Gorczyca
4.0
2.5
MP
MP/138
52.09
5
161
50
Jerzy Zatylny
Wiktor Mieszczanowicz
5.0
3.0
DS
DS/72
52.09
5
162
426
Wojciech Witkowski
Andrzej Szczodry
4.0
4.0
ZP
ZP/375
52.09
5
163
376
Waldemar Nowak
Andrzej Dymek
4.0
5.0
WP
WP/300
52.07
5
164
329
Mirosław Roesler
Edmund Reczuga
11.0
7.0
WM
WM/459
52.01
5
165
88
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
9.0
4.0
KP
KP/353
52.00
5
166
303
Bogumił Macierzyński
Lechosław Suszka
9.0
5.0
PM
PM/102
51.99
5
167
16
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DS
DS/336
51.94
5
168
158
Zbigniew Szymczyk
Andrzej Krakowiak
5.0
7.0
LD
LD/48
51.78
5
169
379
Wojciech Robiński
Lech Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/300
51.67
4
170
413
Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/359
51.60
4
171
242
Adam Waśko
Józef Nastałek
5.0
5.0
MP
MP/45
51.57
4
172
102
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
2.0
0.0
KP
KP/50
51.55
4
173
282
Zbigniew Niziołek
Andrzej Janda
4.0
5.0
PK
PK/51
51.51
4
174
283
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
51.50
4
175
232
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
13.0
15.0
MP
SL
MP/40
51.49
4
176
164
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
7.0
7.0
LD
LD/48
51.36
4
177
38
Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.5
DS
DS/380
51.23
4
178
2
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
4.0
4.0
DS
DS/136
51.22
4
179
55
Piotr Mizak
Andrzej Łoziński
2.0
2.5
KP
KP/295
51.19
4
180
30
Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
2.5
DS
DS/380
51.18
4
181
132
Stanisław Owczarski
Kazimierz Kuczyński
12.0
5.0
LB
LB/389
51.11
4
182
279
Marek Rusek
Zygmunt Szczudło
3.0
2.5
PK
PK/51
51.11
3
183
223
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
1.0
1.0
MP
MP/40
51.11
3
184
181
Elżbieta Zalewska
Fryderyka Juda
0.0
0.0
MA/282
51.07
3
185
208
Jerzy Sztylko
Lech Warwocki
2.5
9.0
LD
MA/65
51.06
3
186
361
Włodzimierz Robak
Jarosław Marczewski
3.0
3.0
WP
WP/300
51.01
3
187
237
Eugeniusz Cieśla
Bogusław Adamiec
2.0
2.0
MP
MP/45
50.98
3
188
162
Tadeusz Kołat
Krzysztof Cieślak
2.5
2.0
LD
LD/48
50.96
3
189
457
Aneta Buze
Ryszard Kłosiński
5.0
7.0
ZP
ZP/452
50.92
3
190
433
Dariusz Głowiński
Tomasz Izydorek
3.0
5.0
ZP
ZP/433
50.91
3
191
87
Danuta Iwanus
Wincenty Tęgowski
2.0
0.0
KP
KP/353
50.87
3
192
19
Mirosław Urbaniak
Zdzisław Niemirski
0.0
1.5
DS
DS/336
50.84
3
193
258
Wiesław Grabowski
Eryk Hamerski
2.0
3.0
OP
OP/273
50.83
3
194
287
Kazimierz Dominiak
Andrzej Osiński
9.0
3.0
PM
PM/102
50.69
3
195
306
Janusz Przybyszewski
Stanisław Szejko
11.0
7.0
PM
PM/102
50.68
3
196
141
Ryszard Maras
Mirosław Andrzejczak
4.0
4.0
LD
LD/119
50.66
2
197
14
Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
0.5
DS
DS/336
50.64
2
198
348
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
5.0
5.0
WP
WP/147
50.58
2
199
337
Marek Piątek
Elżbieta Kaźmierska-Smela
0.0
2.0
WP
WP/120
50.56
2
200
95
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
4.0
5.0
KP
KP/50
50.56
2
201
388
Zofia Szczerkowska
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/300
50.53
2
202
216
Jarosław Ziara
Marian Stolarz
0.0
0.0
MP
MP/138
50.52
2
203
453
Robert Lewandowski
Grzegorz Niewiarowski
3.0
4.0
ZP
ZP/452
50.44
2
204
421
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
5.0
4.0
ZP
ZP/375
50.38
2
205
143
Waldemar Górski
Włodzimierz Choinkowski
5.0
7.0
LD
LD/257
50.36
2
206
171
Katarzyna Kumela
Mirosława Swoboda
2.5
2.5
MA
MA/282
50.35
2
207
70
Mieczysław Korzeniowski
Julian Jurski
4.0
11.0
KP
KP/295
50.33
2
208
53
Maria Trabszys
Marian Żurad-Berdychowski
0.0
0.0
KP/295
50.33
2
209
380
Adam Talarczyk
Zygfryd Banecki
1.0
4.0
WP
WP/300
50.32
1
210
204
Waldemar Kałużyński
Artur Duczmalewski
9.0
5.0
MA
MA/384
50.31
1
211
48
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DS
DS/72
50.30
1
212
6
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DS
DS/136
50.29
1
213
250
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Świderek
4.0
4.0
MP
MP/457
50.29
1
214
439
Klara Gamrat
Bogdan Lipiński
0.0
2.0
ZP
ZP/433
50.24
1
215
80
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
3.0
2.5
KP
KP/353
50.17
1
216
82
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
5.0
2.5
KP
KP/353
50.16
1
217
289
Marek Fijałkowski
Andrzej Pella
2.5
4.0
PM
PM/102
50.10
1
218
142
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
5.0
3.0
LD
LD/119
50.08
1
219
456
Ryszard Sałata
Andrzej Dębowski
4.0
12.0
ZP
ZP/452
50.07
1
220
418
Tadeusz Czajka
Zbigniew Wiśniewski
2.5
4.0
ZP
ZP/375
50.06
1
221
202
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
12.0
3.0
MA
MA/384
50.05
1
222
47
Sławomir Zimniak
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
50.03
1
223
396
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
1.5
1.5
WP
WP/300
50.00
224
229
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
2.0
2.0
MP
MP/40
49.94
225
243
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MP
MP/457
49.71
226
228
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
3.0
MP
MP/40
49.70
227
354
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
3.0
WP
WP/147
49.65
228
212
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
9.0
7.0
MA
MA/65
49.63
229
11
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
2.0
11.0
DS
DS/136
49.62
230
386
Izabela Górnicka
Anna Różańska
1.5
1.5
LB
WP/300
49.58
231
218
Jacek Roś
Wacek Flok
0.0
0.0
MP
MP/138
49.58
232
419
Dariusz Piątek
Tadeusz Kuc
5.0
2.0
ZP
ZP/375
49.56
233
83
Andrzej Sędłak
Kazimierz Buchalski
3.0
2.5
KP
KP/353
49.55
234
322
Tomasz Lubecki
Roman Walaszkowski
1.5
1.0
WM
WM/459
49.54
235
351
Andrzej Chudy
Adam Kozłowski
4.0
12.0
WP
KP
WP/147
49.53
236
239
Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
2.5
3.0
MP
MP/45
49.50
237
12
Zofia Eisenberg
Stanisław Gołdyn
0.0
2.0
DS
DS/136
49.49
238
155
Szymon Rogut
Stanisław Dróżdż
2.0
1.0
LD
LD/48
49.48
239
25
Jarosław Kuźniar
Zbigniew Skórecki
2.0
4.0
DS
DS/336
49.45
240
128
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LB
LB/389
49.42
241
411
Roman Chmielecki
Tadeusz Rodak
2.5
1.5
ZP
ZP/359
49.40
242
211
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
3.0
3.0
LD
MA/65
49.39
243
187
Janusz Królikowski
Mirosław Zawiślak
5.0
3.0
MA
MA/384
49.31
244
280
Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
4.0
3.0
PK
PK/51
49.31
245
193
Błażej Zalewski
Wacław Kryński
2.0
2.0
MA
MA/384
49.13
246
172
Zdzisław Pietruszewski
Joanna Serwatowska
2.5
2.5
MA
MA/282
49.12
247
120
Janusz Starke
Tadeusz Birecki
1.5
5.0
LB
LB/265
48.99
248
349
Bogdan Odrowski
Leszek Karwasiński
1.0
4.0
WP
WP/147
48.98
249
17
Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.5
DS
DS/336
48.96
250
395
Jarosław Zdanowski
Robert Kempka
1.0
2.0
WP
WP/300
48.95
251
63
Alicja Usowicz
Aleksandra Romańska
1.0
0.0
KP
KP/295
48.94
252
245
Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
5.0
3.0
MP
MP/457
48.93
253
420
Gerard Wenta
Franciszek Lipiński
1.5
1.0
ZP
ZP/375
48.82
254
185
Gustaw Dzieciuch
Elżbieta Bachorska
0.0
0.0
MA/282
48.78
255
238
Andrzej Kular
Andrzej Zawada
1.5
1.5
MP
MP/45
48.78
256
319
Marek Popielarski
Andrzej Gumienny
0.0
1.0
WM
WM/459
48.77
257
375
Piotr Michałkiewicz
Marek Stawujak
0.0
1.0
WP
WP/300
48.74
258
24
Krystyna Koba
Edward Matczuk
0.0
0.0
DS
DS/336
48.74
259
118
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
5.0
LB
LB/265
48.68
260
366
Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
3.0
4.0
LB
WP/300
48.65
261
15
Marcin Rój
Jarosław Stanisz
2.5
1.0
DS
DS/336
48.65
262
57
Andrzej Ciechacki
Janusz Gorczyński
2.5
2.5
KP
KP/295
48.65
263
28
Wojciech Skonieczny
Wojciech Sadowski
5.0
0.0
DS
DS/380
48.62
264
153
Paweł Banacki
Jerzy Markowski
4.0
5.0
LD
LD/257
48.55
265
144
Ryszard Chruścicki
Grzegorz Wasiak
3.0
2.0
LD
LD/257
48.47
266
103
Grzegorz Olejnik
Elżbieta Olejnik
2.5
2.5
KP
KP/50
48.44
267
221
Jerzy Dusza
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
48.43
268
384
Serhii Poznanskyi
Małgorzata Węglewska
0.0
3.0
WP
WP/300
48.42
269
410
Andrzej Kryń
Wiesław Jarmułowicz
1.5
1.5
ZP
ZP/359
48.38
270
338
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WP
WP/120
48.33
271
437
Elżbieta Zart
Kazimierz Kłys
0.0
2.0
ZP
ZP/433
48.31
272
54
Elżbieta Janiszewska
Andrzej Janiszewski
0.0
0.0
KP
KP/295
48.24
273
122
Leszek Kiczaty
Kazimierz Pronkiewicz
5.0
0.0
LB
LB/389
48.21
274
261
Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
5.0
2.0
OP
OP/273
48.12
275
267
Feliks Babiracki
Wojciech Twarowski
3.0
0.5
PD
PD/369
48.07
276
425
Adam Michalczyk
Jan Damazyn
1.5
2.5
ZP
ZP/375
48.00
277
129
Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
4.0
3.0
LB
LB/389
47.99
278
37
Anna Jankowska
Leszek Haber
5.0
5.0
DS
DS/380
47.93
279
100
Jerzy Bronisławski
Michał Dolny
5.0
3.0
KP
KP/50
47.88
280
309
Marek Bednarczyk
Witold Kaliński
3.0
12.0
PM
PM/102
47.84
281
368
Janusz Zabacki
Justyna Łaniewska
2.0
2.5
WP
WP/300
47.83
282
397
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
5.0
2.0
WP
WP/300
47.82
283
75
Jacek Kostrzewski
Krzysztof Bonowicz
2.5
2.5
KP
KP/295
47.77
284
350
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
5.0
5.0
WP
WP/147
47.77
285
31
Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/380
47.75
286
430
Krzysztof Stec
Kazimierz Żmiejko
1.5
1.5
ZP
ZP/433
47.63
287
389
Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WP
WP/300
47.63
288
84
Jarosław Wojnowski
Sylwia Szczepańska
2.5
1.5
KP
KP/353
47.55
289
76
Przemysław Kita
Ewa Kita
3.0
3.0
KP
KP/295
47.53
290
109
Krzysztof Ruprik
Bogdan Zieliński
2.0
5.0
KP
KP/50
47.46
291
276
Benon Żukowski
Artur Kozłowski
2.0
2.0
PD
PD/369
47.45
292
130
Janusz Śniadecki
Cezary Żuchowski
3.0
4.0
LB
LB/389
47.39
293
284
Mieczysław Cisło
Jan Warchoł
0.0
2.5
PK
PK/51
47.38
294
210
Piotr Nowicki
Rafał Maszenda
7.0
5.0
MA
MA/65
47.35
295
108
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Marian Jankowski
2.5
4.0
KP
KP/50
47.29
296
251
Andrzej Gałęza
Artur Łysakowski
5.0
3.0
MP
MP/457
47.22
297
347
Ryszard Szamałek
Wojciech Zimniak
5.0
5.0
WP
WP/147
47.16
298
371
Alicja Stefanowska
Maciej Wybranowski
4.0
5.0
WP
WP/300
47.15
299
404
Henryk Pakuła
Czesław Majewski
5.0
4.0
ZP
ZP/308
47.11
300
346
Leszek Grzelak
Wojciech Kus
0.5
4.0
WP
WP/147
47.09
301
104
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
47.03
302
159
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
11.0
7.0
LD
LD/48
46.90
303
190
Arkadiusz Zadworny
Hanna Probola
5.0
3.0
MA
MA/384
46.84
304
123
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.5
2.0
LB
LB/389
46.78
305
270
Wiesław Korpula
Andrzej Rzyska
1.5
0.0
PD
SL
PD/369
46.78
306
209
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.5
2.5
MA
MA/65
46.73
307
358
Kazimierz Woliński
Katarzyna Rzepka
1.0
1.0
WP
WP/300
46.73
308
191
Jan Szewczyk
Witold Bielecki
2.5
2.5
MA
MA/384
46.72
309
435
Ryszard Witkowski
Jolanta Kędzierska
0.0
0.5
ZP
ZP/433
46.64
310
248
Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MP
MP/457
46.62
311
32
Mirosław Kawecki
Waldemar Majewski
2.0
4.0
DS
DS/380
46.59
312
160
Mirosław Marszał
Tomasz Radwański
5.0
5.0
LD
LD/48
46.54
313
391
Małgorzata Augustyn
John Catlow
3.0
4.0
WP
WP/300
46.47
314
332
Patrycjusz Reszczyński
Paweł Abramski
5.0
5.0
WM
WM/459
46.43
315
77
Wiesław Kurowski
Wiesław Gorczewski
2.5
3.0
KP
KP/353
46.40
316
446
Adam Małdyk
Czesław Rekret
5.0
4.0
ZP
ZP/452
46.37
317
392
Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.5
3.0
WP
WP/300
46.37
318
290
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
7.0
7.0
PM
PM/102
46.25
319
324
Henryk Bałtronowicz
Grzegorz Sowul
2.0
1.0
WM
WM/459
46.19
320
86
Michał Kamiński
Kazimierz Namysł
0.5
4.0
KP
KP/353
46.18
321
342
Maria Kowal
Łukasz Lis
2.0
3.0
WP
WP/120
46.14
322
263
Stanisław Pochodowicz
Mieczysław Kudźma
5.0
5.0
PD
PD/369
46.14
323
235
Andrzej Ołdakowski
Adam Białek
1.0
2.0
MP
MP/45
46.12
324
394
Agnieszka Kwacz
Radosław Spychalski
1.0
1.0
WP
WP/300
46.11
325
298
Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PM
PM/102
46.05
326
398
Bogna Latowska
Adam Meller
2.0
5.0
WP
WP/300
45.86
327
157
Edward Kałużny
Jerzy Gaworczyk
1.0
5.0
LD
LD/48
45.74
328
29
Bogdan Sokół
Henryk Marciniak
4.0
0.5
DS
DS/380
45.72
329
240
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
3.0
4.0
MP
MP/45
45.67
330
71
Marek Wyżlic
Aleksandra Różańska
2.5
2.5
KP
KP/295
45.65
331
167
Marcin Mazerant
Kazimierz Dróżdż
1.0
3.0
LD
LD/48
45.62
332
304
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
4.0
5.0
PM
PM/102
45.61
333
407
Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/308
45.61
334
405
Jerzy Sadowski
Krzysztof Orzechowski
12.0
5.0
ZP
ZP/308
45.55
335
93
Czesław Bury
Józef Palewicz
5.0
5.0
KP
KP/50
45.55
336
382
Piotr Surdyk
Małgorzata Zielonacka
4.0
3.0
WP
WP/300
45.49
337
135
Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
4.0
LB
LB/389
45.47
338
310
Krzysztof Czapczyk
Antoni Sękowski
5.0
18.0
PM
PM/102
45.43
339
145
Zdzisław Radwański
Roman Supeł
7.0
5.0
LD
LD/257
45.25
340
318
Tomasz Stopierzyński
Mirosław Makuch
5.0
4.0
WM
WM/459
45.12
341
183
Barbara Kamecka
Sławomir Kamecki
0.0
0.0
MA/282
45.04
342
22
Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
5.0
1.5
DS
DS/336
45.03
343
134
Halina Grześkowiak
Krzysztof Bak
2.0
2.0
LB
LB/389
44.93
344
79
Andrzej Michalski
Wiesław Radzymiński
0.0
0.0
KP
KP/353
44.93
345
121
Wiesław Żegilewicz
Bogusław Mazierski
12.0
4.0
LB
LB/389
44.90
346
458
Anna Kołłątaj
Ewa Hryć
1.5
1.5
ZP
ZP/452
44.87
347
374
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
2.0
2.5
WP
WP/300
44.81
348
327
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
5.0
5.0
WM
WM/459
44.72
349
328
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
3.0
3.0
WM
WM/459
44.67
350
451
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
5.0
9.0
ZP
ZP/452
44.55
351
9
Eugeniusz Hładyszewski
Józef Krasowski
2.0
3.0
DS
DS/136
44.54
352
236
Jacek Piech
Honoriusz Piech
2.0
4.0
MP
MP/45
44.51
353
281
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
7.0
5.0
PK
PK/51
44.49
354
35
Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Robak
4.0
5.0
DS
DS/380
44.35
355
217
Stanisław Płatek
Kazimierz Siwiec
1.0
1.0
MP
MP/138
44.33
356
373
Krzysztof Galubiński
Jarosław Nowak
4.0
2.5
WP
WP/300
44.30
357
233
Anna Skalny
Bartłomiej Słupik
1.5
0.0
MP
MP/40
44.26
358
256
Danuta Strawa
Ireneusz Hebdowski
0.0
0.5
OP
OP/273
44.25
359
195
Jerzy Vertum
Wanda Batorska
1.0
0.0
MA
MA/384
44.23
360
285
Tadeusz Chmielowiec
Jacek Gąsiorek
5.0
3.0
PK
PK/51
44.22
361
311
Szymon Jędrzejewski
Antoni Byliński
2.0
2.0
PM
PM/199
44.11
362
321
Janina Biała
Leszek Ostrowski
2.5
2.0
WM
WM/459
44.10
363
170
Witold Klecz
Wanda Kosińska
0.0
0.0
MA
MA/282
44.08
364
424
Danuta Skowronek
Roman Pawłowski
2.5
2.5
ZP
ZP/375
44.00
365
151
Waldemar Duczmański
Marek Kacprzyk
1.5
0.0
LD
LD/257
43.98
366
112
Andrzej Drgas
Tadeusz Wolniczak
3.0
5.0
LB
LB/265
43.84
367
442
Ryszard Borowski
Sylwester Jóźko
1.0
0.0
ZP
ZP/433
43.81
368
111
Krzysztof Borowik
Henryk Choiński
2.0
4.0
LB
LB/265
43.80
369
333
Jan Kalicki
Arkadiusz Pohl
4.0
2.0
WP
WP/120
43.77
370
182
Mariola Krysiak
Bożena Kurzyńska
0.0
0.0
MA/282
43.75
371
286
Zdzisław Żuber
Jerzy Matelowski
3.0
3.0
PK
PK/51
43.74
372
81
Arkadiusz Irek
Zbigniew Sowiński
1.0
0.5
KP
KP/353
43.56
373
226
Tytus Bisping
Jerzy Szałas
7.0
0.0
MP
MP/40
43.55
374
148
Marek Dudkiewicz
Tadeusz Ciechanowski
1.0
5.0
LD
LD/257
43.42
375
4
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.5
DS
DS/136
43.41
376
46
Zofia Diakowska
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DS
DS/72
43.29
377
313
Szymon Grabala
Martyna Smoleń
2.0
2.0
PM
PM/199
43.20
378
367
Wojciech Witkowski
Maciej Cieślukowski
2.5
1.0
WP
WP/300
43.11
379
115
Józef Sikora
Andrzej Góźdź
5.0
3.0
LB
LB/265
43.08
380
140
Adam Zaczek
Dariusz Wojtasiak
2.5
1.5
LD
LD/119
43.06
381
293
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
2.5
2.0
PM
PM/102
43.01
382
325
Elżbieta Olejnik
Jerzy Szczepański
0.5
1.0
WM
WM/459
42.94
383
126
Edward Śniadecki
Łukasz Śniadecki
2.0
1.0
LB
LB/389
42.82
384
74
Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.5
0.5
KP
KP/295
42.73
385
219
Tadeusz Przybycień
Stanisław Przybylski
2.5
2.0
MP
MP/138
42.61
386
369
Michał Pabich
Paweł Fiebig
4.0
4.0
WP
WP/300
42.48
387
393
Maciej Kwacz
Janusz Patynek
1.0
0.0
WP
WP/300
42.31
388
138
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
2.0
2.0
LD
LD/119
42.23
389
177
Grażyna Bulińska
Jolanta Orłowska
0.0
0.0
MA/282
42.04
390
64
Jan Siwczyński
Mirosław Derwojed
3.0
3.0
KP
KP/295
41.88
391
110
Włodzimierz Maćkowski
Lucyna Gozdek
3.0
2.0
KP
KP/50
41.87
392
428
Andrzej Doliński
Aniela Jarnutowska
0.0
0.5
ZP
ZP/433
41.86
393
150
Marian Wojtasiński
Zenon Darmaszek
2.5
4.0
LD
LD/257
41.80
394
335
Hanna Kulikowska
Wiesław Kulikowski
1.0
1.5
WP
WP/120
41.58
395
198
Genowefa Sierocka
Sławomir Sierocki
1.5
5.0
MA
MA/384
41.50
396
45
Marek Drecki
Wojciech Sękowski
7.0
5.0
DS
DS/72
41.33
397
253
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
3.0
3.0
MP
MP/457
41.28
398
271
Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.5
3.0
PD
PD/369
41.19
399
359
Krzysztof Jordan
Marek Kudła
4.0
19.0
WP
WP/300
41.15
400
260
Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.5
2.5
OP
OP/273
41.11
401
255
Elżbieta Berkowicz
Zygmunt Berkowicz
1.5
1.5
OP
OP/273
41.04
402
429
Krzysztof Rutkowski
Grzegorz Makowiecki
3.0
3.0
ZP
ZP/433
41.02
403
92
Władysław Skonieczny
Halina Skonieczna
0.5
0.5
KP
KP/50
41.02
404
98
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.0
KP
KP/50
40.99
405
355
Maciej Masłowski
Wojciech Kaniewski
2.5
5.0
WP
WP/300
40.96
406
206
Tadeusz Gawroński
Leszek Dzieńkowski
5.0
7.0
MA
MA/65
40.94
407
450
Zbigniew Nowak
Andrzej Gil
5.0
5.0
ZP
ZP/452
40.88
408
116
Tadeusz Lisiecki
Zbigniew Zalesiński
3.0
1.5
LB
LB/265
40.85
409
266
Antoni Błażewicz
Zenon Dobroński
1.5
0.5
PD
PD/369
40.70
410
66
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
2.0
2.0
KP
KP/295
40.67
411
18
Stanisław Cygan
Wacław Rój
2.0
2.0
DS
DS/336
40.67
412
403
Bolesław Tomaszewski
Tadeusz Mediuch
0.0
1.0
NZ
ZP
ZP/308
40.60
413
441
Władysława Grzegorczyk
Ryszard Soroko
0.0
0.0
0
ZP/433
40.56
414
105
Tomasz Niedzielski
Małgorzata Niedzielska
0.5
0.5
KP
KP/50
40.42
415
196
Krzysztof Celmer
Kazimierz Wądołowski
0.0
0.0
MA/384
40.28
416
390
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
1.5
1.5
WP
WP/300
40.18
417
161
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.5
2.0
LD
LD/48
40.03
418
175
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
2.0
2.0
MA
MA/282
39.99
419
344
Andrzej Klimuk
Stanisław Kowalczewski
0.5
1.5
WP
WP/147
39.55
420
364
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
2.5
2.5
WP
WP/300
38.99
421
249
Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/457
38.86
422
90
Piotr Tęgowski
Marian Marciniak
0.0
0.0
KP
KP/353
38.84
423
434
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
1.0
1.0
ZP
ZP/433
38.77
424
36
Ryszard Suchojad
Andrzej Kołodziejczyk
0.0
2.5
DS
DS/380
38.36
425
432
Andrzej Gierczyński
Paweł Dickert
2.0
3.0
ZP
ZP/433
38.17
426
49
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DS
DS/72
38.03
427
274
Rafał Łazarczyk
Ireneusz Turyk
1.5
2.5
PD
PD/369
37.81
428
414
Bolesław Aleksandrowicz
Marek Leś
2.0
2.0
ZP
ZP/359
37.43
429
230
Tadeusz Socha
Zofia Dąbrowska
0.0
0.0
MP
MP/40
37.36
430
58
Andrzej Kita
Zenon Gajkowski
2.0
1.0
KP
KP/295
37.20
431
72
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
2.0
2.5
KP
KP/295
36.96
432
417
Lucjan Buława
Ireneusz Feldman
2.5
0.0
ZP
NZ
ZP/375
36.74
433
21
Lucjan Głowacki
Janusz Musiał
0.0
0.0
DS/336
36.53
434
330
Lucyna Krutelewicz
Grażyna Blech
4.0
1.5
WM
WM/459
36.44
435
409
Robert Kirlejza
Władysław Doroszkiewicz
0.0
0.0
ZP/359
36.35
436
200
Barbara Lenard
Henryk Osiński
0.0
2.0
MA
MA/384
36.14
437
5
Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
2.0
2.0
DS
DS/136
36.09
438
184
Grażyna Sass
Grażyna Tomaszewska
0.0
0.0
MA/282
36.05
439
59
Krzysztof Kacprowicz
Maciej Korzeniowski
0.0
0.0
KP
KP/295
35.34
440
44
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
2.0
2.5
DS
DS/72
35.28
441
296
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
4.0
5.0
PM
PM/102
34.00
442
452
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Dariusz Grochowiak
1.5
1.0
ZP
ZP/452
30.85
443
307
Emilia Wieczorek
Ewa Komander
0.0
0.0
PM
PM/102
27.72
Statystyka ośrodków...