Turniej na maksy
Piątek, 27 stycznia 2023
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
78
Jakub Piłat
Ewa Morawska
2.5
4.0
WP
WP/270
70.31
13
2
69
Krzysztof Świątkowski
Milena Gryzło
2.0
1.5
SL
SL/106
70.12
13
3
75
Szymon Graś
Adam Zalwowski
2.5
2.0
WP
WP/270
65.45
12
4
67
Jerzy Skwark
Jacek Cholewik
15.0
9.0
SL
SL/106
63.48
11
5
50
Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
3.0
12.0
SL
SL/106
63.38
11
6
29
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
3.0
3.0
LD
MA/86
63.27
10
7
82
Czesław Wojtaś
Tomasz Derba
5.0
11.0
ZP
ZP/308
61.25
10
8
13
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
5.0
4.0
DS
DS/380
60.95
9
9
14
Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
11.0
4.0
DS
DS/380
60.57
8
10
77
Kajetan Gościański
Maria Niklaus
2.5
2.5
WP
MA
WP/270
59.89
8
11
56
Joanna Cios
Kazimierz Cios
0.0
11.0
SL
SL/106
59.35
7
12
68
Leszek Krzeczek
Jan Pustelnik
7.0
7.0
SL
SL/106
59.11
7
13
42
Waldemar Warzała
Aleksander Kasprzak
12.0
18.0
PM
PM/102
59.07
6
14
28
Krzysztof Pietruszka
Ireneusz Liberadzki
3.0
3.0
LD
MA/86
58.38
5
15
20
Marek Marciniak
Mirosław Markiewicz
5.0
2.5
LB
LB/389
57.95
5
16
45
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
5.0
7.0
PM
PM/102
-0.17
57.20
4
17
61
Tadeusz Zawada
Krzysztof Mól
2.0
1.0
SL
SL/106
56.39
3
18
31
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
13.0
18.0
PM
PM/102
55.62
3
19
15
Marek Matwijewicz
Wacław Kremens
4.0
5.0
LB
LB/389
55.43
3
20
65
Jadwiga Mysłowska
Janusz Bakalarz
1.5
1.0
SL
SL/106
55.28
3
21
17
Wiesław Żegilewicz
Kazimierz Kuczyński
12.0
5.0
LB
LB/389
54.70
3
22
7
Zbigniew Sobczyk
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DS
DS/380
54.32
3
23
62
Roman Puzoń
Józef Chowaniec
1.5
1.0
SL
SL/106
54.19
3
24
10
Ryszard Suchojad
Andrzej Kołodziejczyk
0.0
2.5
DS
DS/380
53.79
2
25
4
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DS
DS/380
53.73
2
26
53
Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
2.0
4.0
SL
SL/106
53.32
2
27
34
Krzysztof Borkowski
Marcin Kut
4.0
7.0
PM
PM/102
53.07
2
28
43
Tomasz Patalan
Wiesław Andruk
5.0
9.0
WM
PM/102
52.32
2
29
18
Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
4.0
LB
LB/389
52.14
2
30
40
Jacek Liszewski
Katarzyna Liszewska
1.5
1.0
PM
PM/102
51.96
2
31
32
Kazimierz Gralak
Krzysztof Przybielski
18.0
4.0
PM
ZP
PM/102
51.81
2
32
46
Kazimierz Dominiak
Krzysztof Czapczyk
9.0
5.0
PM
PM/102
51.74
2
33
1
Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/380
51.71
1
34
55
Andrzej Garus
Marian Gacek
0.0
3.0
SL
SL/106
51.52
1
35
59
Mieszko Szmigel
Piotr Flaga
0.0
0.0
SL
SL/106
51.36
1
36
83
Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
11.0
7.0
ZP
ZP/308
51.03
1
37
38
Stanisław Szejko
Marek Bednarczyk
7.0
3.0
PM
PM/102
50.77
1
38
80
Kazimierz Wiliński
Bogdan Wiliński
7.0
2.0
ZP
ZP/308
50.64
1
39
70
Jolanta Okręglicka
Elżbieta Gacek
1.5
1.5
SL
SL/106
50.63
1
40
44
Jacek Lew
Wacław Janicki
15.0
17.0
PM
PM/102
50.26
1
41
22
Halina Grześkowiak
Edmund Serówka
2.0
0.5
LB
LB/389
50.22
1
42
11
Lilianna Szatańska
Jan Sadowski
4.0
4.0
DS
DS/380
49.95
1
43
47
Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
2.0
2.0
SL
SL/106
49.77
44
39
Grzegorz Kujawiński
Marek Fijałkowski
3.0
2.5
PM
PM/102
49.72
45
76
Aleksandra Sobańska
Jakub Nawrocki
1.5
2.5
WP
WP/270
49.53
46
26
Krzysztof Wojno
Tymoteusz Bodzioch
1.0
1.0
MA
MA/86
49.48
47
16
Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
LB/389
49.10
48
33
Mirosław Małypan
Janusz Przybyszewski
5.0
11.0
PM
PM/102
48.81
49
12
Leszek Haber
Anna Jankowska
5.0
5.0
DS
DS/380
48.74
50
63
Karol Złocki
Kaja Pustułka
0.0
1.5
SL
SL/106
48.64
51
5
Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.5
DS
DS/380
48.44
52
8
Kazimierz Komorowicz
Stanisław Greszta
5.0
2.5
DS
DS/380
47.78
53
24
Maja Jakubiak
Wiktoria Ciura
1.5
1.0
MA
MA/86
47.54
54
35
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
5.0
9.0
PM
PM/102
-0.17
47.51
55
51
Marian Pająk
Jolanta Trojanowska
0.5
1.0
SL
SL/106
46.69
56
30
Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
1.5
1.5
MA
MA/86
46.66
57
25
Martyna Gmurek
Zuzanna Bobryk
1.0
1.5
MA
MA/86
46.59
58
64
Tomasz Kierepka
Marianna Pantak
1.5
2.0
SL
SL/106
46.27
59
73
Aleksandra Imioła
Alina Faliush
1.0
1.0
WP
WP/270
46.00
60
72
Łukasz Józkowiak
Adam Kaczmarek
2.5
0.0
WP
WP/270
45.99
61
66
Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.5
2.5
SL
SL/106
45.96
62
27
Lena Kopowicz
Dominik Wrzesiński
1.5
1.5
MA
MA/86
45.66
63
49
Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SL
SL/106
45.55
64
58
Tadeusz Szendzielarz
Tadeusz Dudziak
5.0
5.0
SL
SL/106
45.49
65
81
Anna Kondyjowska
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/308
45.45
66
2
Andrzej Suchodolski
Wiesław Kubiński
5.0
5.0
DS
DS/380
45.34
67
57
Sara Maryniok
Maksymilian Borlicki
0.0
0.0
SL
SL/106
44.63
68
37
Władysław Łobacz
Rafał Bownik
4.0
7.0
PM
PM/102
43.56
69
9
Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
7.0
11.0
DS
DS/380
43.54
70
52
Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL/106
42.63
71
19
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.5
2.0
LB
LB/389
42.45
72
23
Miłosz Kunicki
Mateusz Wrzesiński
1.0
1.5
MA
MA/86
42.42
73
84
Zbigniew Kowalczyk
Elżbieta Kowalczyk
0.0
0.0
NZ
ZP/308
41.63
74
3
Waldemar Majewski
Mirosław Kawecki
4.0
2.0
DS
DS/380
40.89
75
41
Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
4.0
5.0
PM
PM/102
40.88
76
6
Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
0.0
5.0
DS
DS/380
40.26
77
21
Tadeusz Zwoliński
Zdzisława Krzyżańska
2.5
2.0
LB
LB/389
38.00
78
48
Jan Maczyński
Krystyna Maczyńska
0.0
0.0
SL
SL/106
36.98
79
36
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
1.5
1.5
PM
PM/102
35.37
80
74
Adam Łuczak
Maria Tytyk
0.0
1.5
WP
WP/270
34.04
81
54
Leszek Zieliński
Janusz Hamryszak
4.0
2.0
SL
SL/106
33.88
82
71
Marta Wojszel
Karolina Kaczmarek
0.0
0.0
WP
WP/270
28.79
83
60
Jakub Kierepka
Kosma Grzesik
0.5
0.0
SL
SL/106
25.38
Statystyka ośrodków...