Turniej na maksy
Czwartek, 16 maja 2013
Wyniki oficjalne z 2 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MA/55
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
12
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
4.0
4.0
MA
MA/55
60.41
17
4
3
Edward Krusiewicz
Sławomir Kowalczyk
7.0
7.0
MA
MA/55
60.00
15
5
22
Wiesław Maciejczuk
Lech Sadoś
12.0
12.0
MA
MA/55
58.58
14
6
31
Krzysztof Kobyliński
Roman Krzemień
7.0
7.0
MA
MA/55
58.32
12
7
7
Waldemar Radziak
Paweł Chindelewicz
12.0
12.0
MA
MA/55
56.50
11
8
34
Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
4.0
7.0
MA
MA/55
56.16
9
9
20
Andrzej Miszewski
Robert Chmielak
18.0
4.0
MA
MA/55
55.88
8
10
30
Andrzej Kondeja
Czesław Jodłowski
12.0
7.0
MA
MA/55
55.85
6
11
13
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MA
MA/55
55.67
4
12
6
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
12.0
13.0
MA
MA/55
55.41
4
13
18
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
2.0
4.0
MA
MA/55
55.13
4
15
33
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
7.0
13.0
MA
MA/55
54.47
3
17
32
Mariusz Czesnar
Krzysztof Najda
1.5
4.0
MA
MA/55
53.63
3
18
26
Maciej Kowalski
Jerzy Kniga-Leosz
7.0
13.0
MA
MA/55
53.46
3
19
15
Tomasz Paluchowski
Sławomir Rokicki
12.0
7.0
MA
MA/55
53.31
2
20
19
Piotr Franiewski
Urszula Kędzierska
4.0
4.0
PM
MA
MA/55
52.56
2
22
35
Natalia Sakowska
Piotr Butryn
13.0
7.0
MA
MA/55
51.27
2
24
23
Marek Janota
Aleksander Waślicki
0.0
2.0
MA
MA/55
49.92
1
28
24
Ewa Dalewska
Wojciech Makarewicz
0.0
1.5
MA
MA/55
48.41
29
16
Marian Łukasiak
Andrzej Klik
4.0
7.0
MA
MA/55
48.27
30
21
Anna Makarewicz
Adam Żelazny
0.5
4.0
MA
MA/55
47.88
31
17
Mariusz Faliński
Ireneusz Cybulski
2.5
1.5
MA
MA/55
47.46
32
11
Bogdan Szulejewski
Renata Dancewicz
18.0
4.0
MA
MA/55
47.34
33
27
Włodzimierz Urbanowicz
Marek Szakun
2.5
2.5
MA
MA/55
47.22
34
10
Sylwester Cieślak
Waldemar Burakowski
7.0
13.0
MA
MA/55
47.06
35
1
Marek Gruziel
Aleksander Kossek
2.5
0.0
MA
MA/55
46.37
36
28
Artur Sulich
Jarosław Stach
4.0
4.0
MA
MA/55
45.96
37
14
Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
7.0
7.0
MA
LD
MA/55
45.47
38
2
Jan Zabrocki
Krzysztof Gołaś
7.0
4.0
MA
MA/55
44.98
41
25
Piotr Pęsiek
Dariusz Olejnik
1.0
0.0
MA
MA/55
43.66
42
29
Marek Lenart
Jerzy Pawelec
1.5
4.0
MA
MA/55
42.75
43
8
Aleksander Gołuszczukow
Bogdan Makagon
0.0
0.0
MA/55
42.73
44
4
Witold Starkiewicz
Józef Nowik
0.0
0.0
MA
MA/55
42.02
45
9
Agnieszka Jończyk
Tomasz Kozłowski
2.5
1.5
MA
MA/55
41.62
49
5
Krzysztof Pietruszka
Kacper Kopka
0.0
1.0
MA
MA/55
39.67
50
36
Tomasz Kozarzewski
Roman Kowalewicz
2.5
0.0
MA
MA/55
35.33
Statystyka ośrodków...