O Uśmiech Patryka

Niedziela, 6 marca 2022

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MPMP/36063.4011
220Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
7.0
7.0
SLMP/36062.6711
359Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
9.0
5.0
SLMP/36061.9210
421Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
1.5
13.0
MPMP/36061.0310
574Beata Trojak
Tomasz Trojak
0.0
1.5

MP
MP/4061.029
643Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
5.0
MPMP/36060.078
768Mateusz Kisielewski
Krzysztof Ziętarski
0.0
0.5
MPMP/4059.058
818Wojciech Bąk
Michał Stasik
2.5
2.5
MA
MP
MP/36058.667
913Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
3.0
3.0
MPMP/36057.637
1066Magdalena Chmielewska
Antonina Chmielewska
2.0
0.0
MP
MP/4057.486
1175Mikołaj Chmielewski
Joanna Massalska
0.5
1.0
MPMP/4056.966
1211Janusz Szyszkowski
Stanisław Jaśkiewicz
12.0
7.0
MPMP/36056.695
1329Tomasz Kierepka
Adrian Bakalarz
1.5
7.0
SLMP/36055.974
1415Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
7.0
9.0
MPMP/36055.914
1519Zbigniew Przeginiak
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MPMP/36055.643
1651Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
11.0
MPMP/36055.353
1739Anna Burda
Maciej Kliś
2.5
5.0
MPMP/36055.193
1817Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
2.0
2.0
SLMP/36054.403
193Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
5.0
7.0
MPMP/36054.342
2038Kinga Kowal
Jakub Kowal
2.5
13.0
MPMP/36054.212
2133Aleksander Barylak
Jan Surdej
1.5
1.5
MPMP/36053.542
2256Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
9.0
7.0
MPMP/36053.542
2357Adam Krysa
Przemysław Kurzak
13.0
4.0
PK
MP
MP/36053.472
2461Waldemar Wójtowicz
Jolanta Kuflowska
0.0
1.0
MPMP/4053.422
2528Maximilian Szemik
Mateusz Bakalarski
2.0
1.5
SLMP/36053.352
267Mirosław Sady
Ryhor Abramovich
12.0
2.5
MP
SW
MP/36053.252
2726Piotr Radzikowski
Konrad Ciborowski
9.0
2.5
MPMP/36053.032
2837Jan Trojak
Jakub Gawron
2.0
2.0
MPMP/36052.912
2969Julia Ziętarska
Weronika Romańska
0.0
0.0
MPMP/4052.871
3052Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
2.0
MPMP/36052.871
3148Grzegorz Merynda
Agata Kowal
5.0
7.0
MPMP/36052.711
3246Mateusz Krzemyk
Roman Madej
2.0
3.0
MPMP/36052.601
336Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.5
0.5
MPMP/36052.391
3473Adam Stachura
Klara Kozłowska
1.0
0.5
MPMP/4052.371
3531Antoni Lembas
Jakub Michalski
0.0
1.5

MP
MP/36052.331
3634Krzysztof Makieła
Lech Adamus
2.0
2.5
MPMP/36052.291
3732Grzegorz Walczewski
Wiktor Pantak
2.0
2.5
SL
MP
MP/36051.881
389Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MPMP/36051.841
3967Stanisław Wadowski
Wojciech Wadowski
1.0
0.0
MP
MP/4051.74
4058Jakub Marekwica
Mikołaj Kubiczek
2.0
1.0
SLMP/36051.56
4135Grzegorz Superson
Vasil Valchev
13.0
5.0
SLMP/36051.37
422Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
5.0
MPMP/36050.76
4355Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
7.0
3.0
MPMP/36050.48
4464Ireneusz Błach
Wojciech Błach
0.0
0.0
MP/4049.61
451Piotr Szewczyk
Mateusz Dominik
2.5
2.5
MPMP/36049.46
4670Wojciech Mróz
Błażej Mróz
0.0
0.0
MP/4048.67
478Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
3.0
3.0
MPMP/36048.60
4844Rafał Synowiec
Piotr Dziedzic
11.0
2.0
MPMP/36048.52
4949Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
5.0
4.0
MPMP/36048.07
5027Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
2.5
2.0
MPMP/36047.90
5141Tytus Bisping
Krzysztof Zając
7.0
4.0
MPMP/36047.72
5245Marek Jaworski
Witold Stachnik
13.0
9.0
MPMP/36047.48
5347Andrzej Plutecki
Grażyna Plutecka
2.0
2.0
MPMP/36046.99
5422Emilia Massalska
Aleksandra Bąk
1.5
1.0
MP
MA
MP/36046.54
5550Dariusz Sosin
Mariusz Kita
7.0
12.0
PDMP/36046.35
5663Jakub Kierepka
Zuzanna Mazur
0.5
0.0
SLMP/4045.94
5772Natalia Adamoszek
Zofia Bilińska
0.0
0.0
SLMP/4045.29
5816Barbara Komala
Włodzimierz Komala
0.0
0.0
MP/36045.16
5965Artur Stachura
Radosław Kotewicz
0.0
0.0
MP/4044.74
6012Igor Lis
Michał Kaleta
0.0
5.0
SL
LU
MP/36044.68
6154Halina Haja
Wiesław Igła
1.5
2.0
MPMP/36044.17
624Zbigniew Sojka
Andrzej Kutek
0.5
1.0
MPMP/36043.92
6360Grzegorz Gawron
Mateusz Słuszniak
12.0
3.0
MPMP/36043.68
6442Adam Mazur
Franciszek Kierepka
1.0
1.0
MP
SL
MP/36041.30
655Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
2.5
PKMP/36040.32
6625Kaja Pustułka
Magdalena Kapała
0.0
0.0
SLMP/36039.68
6723Milena Gryzło
Alex Cimr
0.0
0.5
SLMP/36039.41
6836Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
2.0
1.5
MPMP/36038.11
6971Jakub Isakiewicz
Karolina Foszcz
0.0
0.0
MPMP/4038.04
7024Antoni Kierepka
Aleksandra Świątkowska
0.5
4.0
SLMP/36037.69
7130Krzysztof Świątkowski
Jan Luber
1.0
0.0
SLMP/36037.48
7253Maja Pacholec
Zofia Teper
1.0
1.0
SLMP/36037.42
7314Kamil Szewczyk
Michał Paukszto
0.0
0.0
SLMP/36035.90
7462Alicja Radwan
Łucja Augustyniak
0.0
0.0
MP
MP/4034.87
7510Marta Ziętal
Paweł Skrzypek
0.0
0.0
MP/36034.19

Statystyka ośrodków...